Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PetroGeologist

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: phoenıx39

ALİ KOÇ bugün FENERBAHÇE gs maçındaydı ADAM KALP TEN GÖNÜLDEN FENERBAHÇELİ.

Çıksın seçimli kongre istiyorum desin madem o kadar fenerbahçeli.

harcanır. zamanı gelince neden olmasın

Hangi zaman ? Aziz'in yol açmasını bekleyecekse ondan ne farkı var. Madem her lafında ben fenerbahçeliyim diyor. Elini taşın altına sokacak. Kulüp için daha önemli zaman mı var

• Peki eski yeni neden hiç bir muhalifin sesi çıkmıyor ?

Kulübü seven Fenerbahçeliyim diyen Aziz Yıldırım'ı karşısına da alsa sesini çıkartmalı. Onlar sustukça destek oluyorlar duruma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    +1
    ..
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Saranın söyledi doğru her sezon birileri takımdan soğutuldu uzaklaştırıldı ama birilerinin de elinde güzel argümanı kozu olmalı.

• Yahu hepiniz sallıyosunuz azize sonra bir transfere
    Helal olsun aziz başkan
    Büyüksün başkan diye dönüyosunuz ?

• Sadettin Saran la olmaz bu iş beyler Aziz Yıldırım gibi fiyasko olur.
    Yarın ali koç çıksa adayım dese ona da hain der
    Arkadaşlar ayrıca bu adam aday olursa karşısında ali koç bile olsa kazanır. Kaç yıldan beri adamlarını soktu kulübe.

• Arkadaşlar Vitor PEreira ile ilgili birazdan duyum gelebilir. Haydi bismillah. En azından önce kemoterapiye başlayalım. Tümörlü bölgeyi(Aziz) sonra kesip atarız, gerçi tüm vücuda yayılmış Öledebiliriz.
  • Ne zaman izlesem gülüyorum ya bu nedir.
  • osmanlıspor un kadrosu bile bizimkiden iyi oldu galiba diabate karcemarskas ı aldılar aminu n diaye felan ooo daha alırlar bunlar.
  • Icazet almıyor ise demek ki Ali Koç bu kulübe başkan olmak istemiyor. Ali Koç zeki adam şu kulübün çok kötü yönetildigini görebilecek bir kişi. Fanatik Fenerbahçeli ve muhtemelen o da takımı izlerken hasta oluyor. Sizce yıllardır devam eden bu düzene neden dur demiyor. Madem ki güçlü istediği zaman başkan olabilecek bir durumda önümüzdeki kongre bunu göstersin. Yani gerçekten bir sebebi olmalı başkan adayı olmamasının. Ben istemediğini düşünüyorum. Bir ara elimizi taşın altına sokalım diye açıklama yaptı muhtemelen yanlış anlaşıldı. Çünkü elin altına taşı sokma zamanı çoktan geçti. GS 4. Yu aldı. BJK'nin de 3. Yolda. Başkan olabilecek bir durumda olsa bu kadar vizyonu geniş bir adamın, takımın 8 senedir Şampiyonlar ligine gidememesine sessiz kalmazdı. Ali Koç'un başkan olacağına inanmıyorum. Öyle denildiği kadar da kolay olduğunu düşünüyorum ayrıca.

• Adama muhalefet yapılamıyor butun kongre uyelerı kendi adamı cunku

• Ben Vitor'un ne olduğunu Shaktar maçlarından sonra anlamıştım görünen köy kılavuz istemez

• Caner Inter'den net 2.2 miyon euro alacakmış iyi para
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Ayolabilirmioylebirseylutfenolsun.jpg

• Bu Aziz Yıldırım mantığı bana başka birini daha çağrıştırıyor. Ikisi de en çok ben bilirimci. Ikinci birinin yardımı yok ben yaparımcı. Sen paralelci sen hainci

• Hakan Büşra Gör @bsrhkn 1 dk.1 dakika önce
    Fenerbahçe yönetimi bugün Pereira'ya gelecek sezon planlamasında. Kendisini düşünmediğini iletti.

http://www.rakipsaha.com/fenerbahcede-pereiranin-karari-verildi/
  • Önemli odluğu için art arda yazmak zorundayım affola.

Hakan Büşra Gör
    Pereira eğer kendisine bir takım bulursa, sözleşmesi gereği 1 sezonda alacağı ücreti alamayacak..

Hakan Büşra Gör
    Eğer kendisine takım bulamaz ise, Fenerbahçe yönetimi sözleşmesi gereği kendisine 1 senelik ödemesini yapıp takımdan gönderecek..

Hakan Büşra Gör
    Vitor Pereira'nın gideceği güne kadar hoca arayışlarına devam eden Fenerbahçe yönetiminin önceliği Yerli hocadan yana kullanacak.

Hakan Büşra Gör
    Eğer yerli hoca konusunda bir sonuç alınamaz ise, Süper Lig'de daha önce görev almış ve süper lig'i tanıyan bir hoca ile anlaşma yapılacak.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.