Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (592. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Beşiktaşlıları ciddiye almayın Quaresma son penaltıyı attı diye yarı finale Portekiz'i taşıdı diyebilecek kadar hayal dünyasında bunlar
  • Yalnız kaleci eleştirileri var ancak Volkan çok rahat 1-2 sezon daha çıkarabilir. Bence ondan önce eksik bölgelerimiz tonla. O bölgelere takviyeler şart.
  • Kupa finalinde takım kaybederken bile hiç bir şey yokmuş gibi kahvesini içmeye devam eden adam hala takımın başında.

Kesinlikle saygısı yok bize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mandanda da boşa çıkmışken yine fabianonun gelmesi tamamen maddiyatı düşünme amaçlı.nasılsa volkan varken bi de kaleye para vermeyelim amacı var.bence ertuğrul varken ona da gerek yoktu.şampiyon olmuş olsaydık en kralından kaleciyi alırdık.ben hep diyorum:aziz gitmedikçe çok 2.likler görecez daha
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene maçları izledin mi ? Kaleye gelen her top gol oldu neredeyse ne Volkan'ı ne iyisi arkadaş.

Gerekirse 10 m da verirsin kaleciye Barcelona Madrid bilmiyor mu ort kaleci ile oynamayı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

Eger yanlıs hatırlamıyorsam sozlesmesi bitmisti ve adnan polatın takımımızda gormek isteriz sozune hitafen soylemisti

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    öncelikle başkanı bende sevmiyorum ama suan yapacak bişey yok adam gidiyor artık inş bu sene kurtuluyoruz toptan ama suan onunda yapabilcegi birşey yok çunku imkanlarımız kısıtlı transfer yapamıyoruz cok fazla para verip oyuncu alamıyoruz mecburen bu sene biraz idare edicez kadromuzda öyle soylenildiği gibi kotu değil v.der.wiel gelirse gokhandan daha iyi olacaktır bir 10 numra 1 stoper 1 kanat ve 1 de sol bek ile yine şampiyonlugun en buyuk adayı biz oluruz atıf ta çok begendiğim bir oyucu oldugunu soyleyemem ama bence bizi yanıltacaktır.Ben yöenetimi desteklemiyorum takımı destekliyorum vitor da evet kotuydu hemde çok kotuydu ama bu sene 2 ön libero koymayacaktır ozan ve saih bol bol oynarsa başarılı oluruz bence.
  • Forma sponsoru Borajet olacakmış Avrupa için. Ne saçma logoları var ya çok kötü gözükecek forma.

• quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

volkandan nefret eden bir insan olarak hakkını yiyemeyiz

çok iyi bir sezon çıkardı

o kadar olumsuzluk içinde

önünde defans yoktu denecek ortamda ortalama gol yedi

avrupada kötüydü ben buna

rüştü laneti diyorum

ligde ve milli takımda panter olan rüştü avrupada hep bizi yakmıştır

volkanda aynı şekilde ama geçen sene 3323464u5343 tane olumsuzluktan biri değildi volkan

bunu nasıl soylebiliyorsnuz önunde defans yokken nasıl oluyor adam kaleye sut gelmeden gol yediği maç var ya lig de en az pozisyon veren takım biziz bu mu savunma yokken maçları nasıl izliyorsunuz volkan bu sene çok çok kötu oynadı bir tek gs derbisinde iyi toplar çıkardı o kadar
  • boş verin bu sene pahalı transfer falan yapmasınlar ki seneye gelecek yönetime enkaz kalmasın en azından o yüzden böle ucuz oyuncuları falan alcakalrsa alsınlar en azından gelecek sene kadroyu temizlerken çok problem yaratmazlar ( diego gibi) o yüzden pek oyuncu almadan bu seneyi geçirelim mali fair playe uyarak gelecek sene yeni bir yönetimle eski günlerimize döneriz
    adamlığına laf söyleyen mi oldu?

ama bu adama son 2 yılda özellikle iyi kaleci demek ne bileyim maçları izlemiyorsunuz herhalde.

kalemizde pozisyon olmadan gol yiyoruz çoğu maçta allahdan defansımız iyi. geçen sene gs kalesinde volkan olsa rahat 60 70 gol yerdi.
  • 0je kullanıcısına yanıt
    Fedakarlık yapılıp Lima alinmali bu taraftar bunu hak etti babalarının çiftliği sananlar ellerini ceplerine atıp sponsor olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

adamlığına laf söyleyen mi oldu?

ama bu adama son 2 yılda özellikle iyi kaleci demek ne bileyim maçları izlemiyorsunuz herhalde.

kalemizde pozisyon olmadan gol yiyoruz çoğu maçta allahdan defansımız iyi. geçen sene gs kalesinde volkan olsa rahat 60 70 gol yerdi.

Kendimi bildim bileli FENERBAHÇEMİZİN tüm lig maçlarını kaçırmadan izlerim..Volkan şuan Türkiye'nin tartışmasız en iyi kalecisi şuan Volkan gibi birini bulmak FFP uygulaması varken çok saçma ve zarar olur bizim için Volkan'la yola devam..Ayrıca yediğimiz gollerde defansta adam paylaşımının hatası yüzünden vs sebeplerle yiyoruz geçen sene yediğimiz gol sayısı ortada ve bunda en büyük pay kim ne derse desin Volkan ve Kjaer'de.. Ayrıca getirebiliyorsa yönetim getirsin Ospina gibi kalecide görelim o zaman Volkan'ı kesersin ama getireceği kim ya kim anca Fabiano , Boffin işte ki Türk kaleci olarak alternatifi zaten yok adamın en iyi kaleci şuan DEMİR-EL.
  • Kaleye tek şut gelen maçlarda gol yedik.

Hatta ve hatta bazı maçlarda kaleye şut gelmeden gol yedik. Hepsinin sorumlusu Volkan'dı.

Zamanında Nonda'nın golünden sonra bu adamı kesseydik en az 3 kupa fazlamız olurdu. Tek eksiğimiz ise 17 yıllık seri bozulmuş olurdu belki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Hayırlı Kandiller arkadaşlar Ospina bombalama olayı yüzünden gelmekten vaz geçti yönetim apar topar porto ile görüştü Fabiano 1 yıl tekrar kiraladı uçakta geliyor İstanbul'a belki klüb binasına gelip imzaladı

Yav birader boş yapma burada

Kimse senin çakma duyumlarini merak etmiyor

Adamın dedigi dogru cıktı ama :D

Ben fabiano nun kotu kaleci oldugunu dusunmuyorum tamam şl ayarında degil kabul ediyorum ama volkan gelene kadar idare eder diye dusunuyorum keske ospina olsa kale level atlar :)

Lukakuyu cok begenen biri degildim ama bugun gordugum lukaku da sezon icerisindeki bu lukaku degildi ama ben lukakuyu alana kadar bursadaki genc cocugu isterim

Ziyech e 6 milyon euro vermisiz takimi 8 istiyomus orta yol bulunur gibime geliyor

sen volkanı tarafsız gözle izlersen gayet de yeri dolacak bir kaleci olduğunu görürsün.

en basiti ibb maçına bak bir volkan maç kazandırdı diğer volkan gelen 2 şutuda yedi

VOLKANIN DEVRİ BİTTİ!!!!

kabul etsenizde etmesenizde volkan artık sıradan bir kaleci.

Ertuğrul oynasa volkanın verdiği katkıdan daha fazla katkı verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Geçen sene maçları izledin mi ? Kaleye gelen her top gol oldu neredeyse ne Volkan'ı ne iyisi arkadaş.

Gerekirse 10 m da verirsin kaleciye Barcelona Madrid bilmiyor mu ort kaleci ile oynamayı ?

Ya neyle vericeksin 10 m diyosun bide tamam söyle yönetime 10m a kaleci getirsin madem FFP var.. Sanki Ospina'yı felan aldıkta ben yok Volkan daha iyi o oynamalımı diyorum 2 yıl daha Volkan kaleyi koruyacak göreceksinizde şuan Türkiye'de ki en iyi kaleci kendisi he yönetim Ospina'yı vs getirir o zaman zaten kimse ses çıkaramaz oda çok çok zor zaten geçiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveTheMooN

Gökhan Gönüle şuan edilen küfrün haddi hesabi yok. Sırf parayı seçtiği için karısına,kızına küfretmişler yazıktır ya. Adamın hakkına gitmeyin.

saçmalıktan başka bişey ne kadar çabuk gaza gelen insanımız var gitmişse gitmiş arkadaş o adamın tercihi sizene niye adama küfür ediyosunuz o kadarda değil
  • quote:

sen volkanı tarafsız gözle izlersen gayet de yeri dolacak bir kaleci olduğunu görürsün.

en basiti ibb maçına bak bir volkan maç kazandırdı diğer volkan gelen 2 şutuda yedi

VOLKANIN DEVRİ BİTTİ!!!!

kabul etsenizde etmesenizde volkan artık sıradan bir kaleci.

Ertuğrul oynasa volkanın verdiği katkıdan daha fazla katkı verir.

Ben zaten yeri dolamaz kaleci demiyorum ki Fenerbahçe'de herkesin yeri dolar hemde biri giderse daha iyisi gelir bakınız mesela Gökhan gitti V.Wiel gelecek ..

Şuan FFP var Volkan kalede devam edecek etmelide yani Ospinayı getiremiyeceğimize göre Türkiye'de ki en iyi kaleci Volkan ayrıca Ertuğrul'dan felan bir cacık olmaz geçiniz bunları anca Tr kupasında oynar böyle..
  • Bjk bölümü yöneticisini ne zaman uyaracaksınız bu kişi yöneticilik yapmıyor taraftarlık yapıyor

quote:

Anliyorum ikincilik travmasi yasiyorsun kolay degil.

bu mesaja verdiğim cevap aşağıda ve silip 7 gün ceza istemiş

'' anlıyorum görmemişlik travması yaşıyorsun kolay değil

12 + 2 şampiyonluk < 19 şampiyonluk

kronik 3. gelmiş bana 2.lik travması yaşıyorsun diyor
    ''

yine aynı konuda

quote:

Hatırlıyorum Niang İnönü'nün son derbisini Feda sezonunda tek başına almıştı

bu mesaja verdiğim cevapta sebebsiz yere silinmiş ve nedeni belirtilmemiş

bu bölümün admini taraftarlık yapıyor yöneticilik değil sezon içindede

bu tarz giflere bolca ceza verdi birinin bunu uyarması gerekiyor ya yöneticiliğini adam gibi yapsın ya da bıraksın
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.