Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmail'e en fazla 1 milyon verilmeli ve takımda gereksizler Pektemek, Veli,Serdar şutlanmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guatemalalı

siz böyle ismaili gömmeye devam edin. o da sizi sahada oynadığı futbolla her seferinde pişman etmeye devam edecek. türkiyenin en iyi sol bekini beğenmiyor taraftara bak.
    ismail bu takımın önemli bir oyuncusu ve aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. bir marcelo değil ancak yerin dibine sokulmamalı. bu takımın sol bekinde 2 yıl önce emre özkan vardı. şükretmeyi öğrenin biraz.

Kendi takımına al o zaman
  • asasdas kullanıcısına yanıt
    benim takımımda zaten. ismaili sizin gibi gömmüyoruz diye beşiktaşlılığımızı mı sorguladın?

• İsmail yata yata para aldı bu takımdan. Vefa borcu var bir de utanmadan zam istior.
  • Guatemalalı kullanıcısına yanıt
    Bak çocuk, sabahtan beri attığın mesajlara dikkat ediyorum hep aşağılayıcı hep ezici bir üslupla konuşuyorsun. Burada insanların sinirlerini hoplatma. Beşiktaşlı falan da değilsin. Galatasaray forumunda yazdıkların ortada.

• Emre mor için kapıyı 8 milyon euro dan açmışlar. Şuan için vazgeçmişiz. Tamam Emre yetenekli topçu da 8 milyon nedir yaaa abartmışlar.

• boun1631 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş 4 büyük takımı da birlikte tutuyor
  • boun1631 kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var kime aşağılayıcı üslupla konuşmuşum? Burda forumdayız bu kadar sinirlenmenin anlamı yok. İsmaile sırf sevmiyosunuz diye beddua etmeyin adama bari.
    Beşiktaşlıyım ve bunu sorgulamak kimsenin haddine değil.

• İsmaile yıllık 1 milyondan fazla verilirse, ben bu takıma katkıda bulunmayı keserim. Net.
  • Guatemalalı kullanıcısına yanıt
    sermet.avi

• Emreye 8 milyon istiyorlarsa fener kesin alor ozan tufan olayındaki gibi

• Emmanuel Mas haberleri çıkmış. Biraz baktım da 27 yaşında, kariyerinde toplam 14 asisti var. Bunların 7'si zaten geçtiğimiz yıldan. Bizim İsmail'den pek farkı yok gibime geldi ama yargısız infaz da yapmayayım. İzleyen, bilen var mı bu adamı?
  • Beşiktaş, son günlerde yıldızı parlayan genç yetenek Emre Mor için ataklarını sürdürüyor.
    Milli maçta ortaya koyduğu performans ile takımların gözdesi olan Emre Mor için Beşiktaş nabız yokladı.

Nordsjaelland Kulübü'nün Emre Mor için 8 milyon Euro'dan kapıyı açması, Beşiktaşlı yöneticilere geri adım attırdı.

Danimarka Ekibi'nin Emre Mor'un bonservis ücretinde indirim yapması durumunda bu oyuncuyu tekrar gündeme alabilecekleri bilgisine ulaşıldı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

ebesinin amcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virgil van Dijk

Beşiktaş, son günlerde yıldızı parlayan genç yetenek Emre Mor için ataklarını sürdürüyor.
    Milli maçta ortaya koyduğu performans ile takımların gözdesi olan Emre Mor için Beşiktaş nabız yokladı.

Nordsjaelland Kulübü'nün Emre Mor için 8 milyon Euro'dan kapıyı açması, Beşiktaşlı yöneticilere geri adım attırdı.

Danimarka Ekibi'nin Emre Mor'un bonservis ücretinde indirim yapması durumunda bu oyuncuyu tekrar gündeme alabilecekleri bilgisine ulaşıldı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

ebesinin amcası

Fener tiko para alir 8e emreyi bizimkilerde ismaile yillik 1.4milyon verir

• Arkadaşlar Guatemalalı nickli arkadaşın profile girdimde trollemek için açmış hesabı hem Beşiktaşlıyım hem Fenerliyim hem Galatasaraylıyım Hem Trabzonsporluyum diye geziniyor forumda bloklayın geçin.
  • Danimarkanın zirve oyuncusu eriksen 4 milyona cikti ülke disina. Emre mor icin mi 8 isteyecekler? Yalan dolan hep inanmayin.

• sfzb67 kullanıcısına yanıt
    FB'nin UEFA ile anlaşmasını bilmiyorum ama onlarda öyle rakam verebileceklerini sanmıyorum daha teknik direktörlerini kovamıyorlar 4 milyon tazminatı var diye
  • Diğer konulardan birinde İsmailin ayağı kopsa sakatlansada kurtulsak yazmıştı biri tepki göstermiştik adam haklıymış 1.4 milyon € nedir arkadaş şaka mı yapıyorlar?Eğer böyle para dağıtacaklarsa Nkolou 8 milyon € imza parası istese de haklı.Bulmuş bizim gibi enayiyi bırakır mı daha?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guatemalalı

benim takımımda zaten. ismaili sizin gibi gömmüyoruz diye beşiktaşlılığımızı mı sorguladın?

blok, ts konusu açıp beşiktaş trolluğü yapma
  • İsmail ve Pektemek yediniz be kulübü yeter defolun gidin. Beyler imza kampanyası başlatalım ve kulübe ulaştıralım diyorum.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.