Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
181
Favori
3.021.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngilizler sacma sapan adamlara 30-40 milyon veriyorlar. Bilic de herkesin kafasini karistiriyor biraz ekmek yedigi, onu yukselten takima ihanet etmesin de versin tore ile atibaya 20-25 milyon euro iki taraf da mutlu olarak sonuclandirsin transferi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala fırat günayer denen kolpacıyı paylaşıyorsunuz
    Adamın hiçbir duyumu yok o gün çıkan haberleri derleyip size sunuyor,hiçbir ama hiçbir şey bilmiyor prim vermeyin şuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırat günayer 1 saat önce atiba'nın gitmek istediğini yazmadan önce, atiba'nın gitmek istediğine dair bir haber var mıydı ? vardı da ben mi görmedim ? hani atiba-west ham haberleri vardı ama kendisinin gitmek istediğine dair ciddi bişey yoktu. adamı 1 saatte "bağlasan durmaz artık" kıvamına getirdiniz
  • 33--34 yaşında sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalmış oyuncuya 7-8 imkansız 4-5 milyon mantıklı fazlası hayalcilik veya karşı takımın enayiliğine kalmış. West Ham hem sağ bek hem forvet hem kanat kovalıyor onlar da bizim gibi ne yapacağını tam bilmiyor

Şahsen Atiba'nın satılıp (5 milyon) yerine Lucas Leiva alınmasını isterim (5 milyon) Leiva için mantıklı nedenler var sözleşmesinin son yılı + Liverpool yeni orta saha alacak oyuncu da şampiyonlar ligi için gelmek isteyebilir belki geçen yıl kapıdan dönmüştü zaten. ++ Turnuva da Allen iyi performans gösteriyor belki Livpool ucuza bırakır bize
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bizzat fo'nun agzından acıklama var sabah atiba gitmek istedi ama izin vermedik diye..

Gitmek isteyen oyuncuyu tutamazsın gecen gün yazdıgım süpriz isim atibaydı gitme ihtimali çok yüksek cidden

• Atiba Beşiktaş için çok değerli midir? Evet değerlidir.

Peki Atiba'nın bu kadar muazzam bir sezon geçirmesinin sebebi nedir?

Bilic'in Beşiktaş'ı çift liberoluydu.Güneş'in ki ise tek.

Ön libero oyuncusu ne zaman üstüne yük binerse o zaman kendini gösterir.

Yanında 8 önünde 10 varken hücumu düşünmedi hiç Atiba.

Bu yüzden müdafaa konusunda başarılıydı ve iyi istatistik yaptı.

Veli ile oynadığı sezondaki istatistikleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Şok presi yapan her libero Beşiktaş'ta faydalı olur.

Ha bana sorarsanız Atiba kalacak orası ayrı konu.

Atiba'nın yanına Lucas'ı getirme planı vardı yönetimin.

Orta sahada yılan hikayesine dönmez umarım.

• Atiba ya bu yaşta 3.5 veriyorlarsa çok iyi rakam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

fırat günayer 1 saat önce atiba'nın gitmek istediğini yazmadan önce, atiba'nın gitmek istediğine dair bir haber var mıydı ? vardı da ben mi görmedim ? hani atiba-west ham haberleri vardı ama kendisinin gitmek istediğine dair ciddi bişey yoktu. adamı 1 saatte "bağlasan durmaz artık" kıvamına getirdiniz

Dostum benim kaynağım bu adam o Fırat zaten birşey bilmiyor gün içinde twitterdaki gündemi 23.53 'de özet çıkarıyor Uzun zamandır takip ediyorum şuana kadar Fırat duyduklarımızdan farklı birşey demedi hep derleme.

Bu haberi ilk yazan adam duyum felan paylaşmaz kesin bildiği birşey varsa yazar. Zaten 3-4 gün once başkanla Vodafone Arena'da sahur yapmıştı bilgileri o ara almış. Zaten başkanın bugun kü açıklamasını dinleyen anlar durumu

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Su Firatmis Hakanmis birakin bu isleri. Noldu gecen Bedimo Besiktastaydi. Oguzhanda Arsenalde

• atiba kendi gitmekte israrciysa, gitmesine bisey diyeneyiz haliyle. fakat 3,5 milyon icin; atiba gitmekte israrci olmamasina ragmen biz gondermeye calisirsak o sacma olur.

he bu teklif 5 seviyelerine cikarsa kararsizlik bas gosterir yalniz bende. yani 5 cok iyi rakam ama oturmus bi duzen var ayriyetten. aslina bakarsaniz yasina ve atiba'nin cok da avruoa futbolunda bilinen, piyasasi olan bi oyuncu olmadigina bakarsak, 3,5'da cok iyi rakam. yani bilic atiba'yi tanidigindan veriyor bu parayi, baska kimse vermez yoksa.

giderse yerine alinicak oyuncu da onemli. pasor, pas basarisi yuksek, topun takimda kalmasini saglayacak, al-ver diye kucumsedigimiz ama maci kazanmak zorunda olan takim icin aslinda cok onemli olan isi iyi yapacak bi oyuncu olmali.

• osman3266 O kullanıcısına yanıt
    Gomezi cenk göneni tolgayı sadece kendisi getirmiş.Erdal T. hiçbir şey yapmamış.Bjk bi kuruş para vermemiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Hem hoca hende f.o. atibanim kalmasi yonunde istekliler ustelik fikret ormanin atibaya 1 yil daha sozlesmen var oynayacaksin dedigi soyleniyor. Ama bilicim atiba israri atibayi da heveslendirdi. Aslinda bu adam bir kac ay once hic bir yere gitmeyecegini paylasmisti. Ne varsa bilic yuzunden oyuncularin aklini fena celiyor. Biri oldurse ya sunu..

• Turnuva için Arenaya gelirse istemediği şeylerle karşılaşabilir

• atiba giderse en büyük aday lucas leiva'dır. fakat atiiba gibi son 2 sezonda her maça 90 dakika çıkmadı. bunu düşünerek 2 kişi birden alınmalı necip'e güvenmek tehlikeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

atiba giderse en büyük aday lucas leiva'dır. fakat atiiba gibi son 2 sezonda her maça 90 dakika çıkmadı. bunu düşünerek 2 kişi birden alınmalı necip'e güvenmek tehlikeli.

o çok ekstra olur bana kalırsa. lucas leiva evet uzun zamandır full oynamayan bir oyuncu fakat oyuncunun herhangi bi sakatlık sorunu yoksa ve takımıyla daima idman halinde olan bir oyuncuysa; transfer etmek için bi sakınca yok bana kalırsa.

bu arada lucas leiva atiba'nn boşluğunu doldurabilecek, atiba ila benzer yapıda, pasör bir önlibero. bence de atiba giderse ilk aday kendisi olmalı.
  • Leiva geçen sezon 40 maç 2800 dk. oynamış Atiba 43 maç 3800 dakika Leiva gelse Atiba'nın boşluğunu rahat doldurur sorun olmaz

• Atiba gitmek isterse hakkı bu ülkede niye kalsın mal mı bu adam, her gün bomba patlıyor, adamın çoluğu çocuğu vae, Londra'da mı yaşamak ister yoksa İstanbul'da mı? Adama zulmetmeye gerek yok gitmek istiyorsa gitmeli.

• Leiva kiralık , sezon sonu da 3-4 yıllık imza şeklinde alınabilirse kesinlikle iyi olur . 2017'de bitiyor sözleşmesi ama kiralık vereceklerini pek düşünmüyorum . En az 4-5 milyona patlar . Buraya gelip gelmeyeceği de büyük bir muamma .
  • Besiktas transfer dedikodulari ospinaya icin arsenal a yeni bir teklif yaptigimizi yazmisti ama hemen silmis acaba yonetim gizliden ospinayi bitirmeye mi calisiyor

• 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.