Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi arkadaş baki mercimek v2 dedi yerden göğe kadar haklı valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam olabilir. Transfer komitesi lig maçlarını vs. de izliyordur. Ben onlari izlemedim.

Ayrica Omeruo yönetime onerilen birkaç isimden basina sizan isimlerden biridir. Sanmıyorum ki transfer için onay verilsin. Hali hazirda zaten yeterli patlamayi yapamamış Milo Pedro vs. varken sayisal fazlalik da erimemişken kiralik genç transfer hic bizim yonetimin yapacağı bir is gibi gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mercanm kullanıcısına yanıt
    Basında glik için gidip pazdanı izlemeye karar vermişler diye okudum planlı bir iş değil bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Hocam Pazdan ayağı çok kötü olduğu için ona hic dönmüyorlar zaten hep Glik kuruyor. Kurarken de hata yapmıyor. Glik bence Rhodolfonun bir gömlek belki yarim gomlek üstü oyuncu inanilmaz benziyor tarzlari.

• Pazdan kötü değil, futbolcu değil adam. Kesinlikle yanlış mesleği seçmiş.
    Omeruo ismi falan görüyorum. İnşallah alınır, böyle kötü bir transfer yapılır da burada her şeyi savunan arkadaşlar, artık bir şeyleri eleştirmeleri gerektiğini anlarlar.

Gündemde ismi geçen oyunculara bak arkadaş kafayı yememek elde değil, FEDA sezonunda bile böyle dandik isimler gündeme gelmemişti, birisi kulübü iflas mı ettirdi gizli gizli, 100 top + 10 forma karşılığı mı transfer yapmaya çalışıyor bunlar, Pazdan ne Omeruo ne Fabri ne abi biri çıksın açıklasın. Bu adamları alan adam Beşiktaş'ın menfaatini düşündüğünü söyleyecek ben de inanıcam öyle mi? Şampiyonluktan dolayı koltuk sahibi arkadaşlarda bir rahatlık söz konusu gibi ama fazla rahat olmamaları gerekiyor.

• Rhodolfonun yanina adam gibi hizli tecrubeli ve sol ayakli adam lazim.

Ospina-adler ve dedigim sekilde stoper gelirse ismael koybashiya raziyim

• Kamil taş gibi oyuncu valla. Sağlam rhodolfoyla kamili çakıcan stopere kalede tolga olsada sorun olmaz valla

• Gg hayırlı olsun takıma faydalı olacağı aşikar bir de aziz yıldırım tarafından paragöz denilen Gökhan Gönül Fenerbahçe'nin verdiği rakamın daha aşağısına Beşiktaş'a imza attı saygılar.
  • Pazdan falan saçma sapan işler. Tosic'i aylardır söylüyorum, stoper yedeği olarak muhakkak tutulmalı takımda. Sol beke Kolarov'u bağla, bir de stoper al tamamsın. GG bitti zaten, kaleciyi en son düşünürsün.
  • Gökhan Gönül hayırlı olsun. Gönlümden wiel geçiyordu ama olmadı. Sağlık olsun formda bir Gökhan da çok iyidir. Umarım fb alamaz Wiel i

Şimdi sol bek stoper ve kaleci kaldı. Bence Atibanın yerine veya yanına da adam lazım. Chelsea den Obi Mikel opsiyon ile kiralanabilir.

Subotic ve Kolarov gelirse efsane olur. Keşke kaleye de ospina veya adler gelse.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Emre Bol, Gökhan Gönül Fener'le anlaşamazsa Avrupa'dan birkaç takımla görüşecek, Beşiktaş'a gitmez, dedi.

Gökhan Gönül Beşiktaş'a hayırlı olsun.

30 Mayıs 2016'da böyle demişti.

Hayırlı, uğurlu olsun takımımıza.
  • Hala bir kupada parlayan adamlar peşinde koşuluyor boykonun ne olduğunu gördük ders almadısak pazdan dan da bir kazık yiyelim.

Artık yok arkadaş, garanti isimler lazım.
  • Atibaya yedek lazim.Bu senede 50 mac kaldiramaz

• Fırat Günayer @firatgunayer 26 sn.27 saniye önce

15) Gelelim Gomez'e..

Mayıs başında ''gitti'' gözüyle bakılan Alman panzeri için artık ''kalma ihtimali oldukça yüksek'' diyebiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Fırat Günayer @firatgunayer 26 sn.27 saniye önce

15) Gelelim Gomez'e..

Mayıs başında ''gitti'' gözüyle bakılan Alman panzeri için artık ''kalma ihtimali oldukça yüksek'' diyebiliriz..

Fırat Günayer @firatgunayer 4 sn.5 saniye önce

16) Fiorentina oyuncunun 10-11 milyonluk maliyetinden kurtulmak istiyor.. Ancak ortada şu anda resmi tek bir teklif var.. O da Gomez'den..
  • quote:

quote:

15) Gelelim Gomez'e..

16) Fiorentina oyuncunun 10-11 milyonluk maliyetinden kurtulmak istiyor.. Ancak ortada şu anda resmi tek bir teklif var.. O da Gomez'den..

Fırat Günayer @firatgunayer 19 sn.19 saniye önce

17) ''Beni bırakın,BJK'ye gideyim'' teklifini menajeri aracılığyla İtalyanlara iletti.. Çıkıp EURO 2016'da uçup,şov yapmazsa, Bjk'de kalacak.

• quote:

quote:

quote:

15) Gelelim Gomez'e..

Fırat Günayer @firatgunayer 19 sn.19 saniye önce

17) ''Beni bırakın,BJK'ye gideyim'' teklifini menajeri aracılığyla İtalyanlara iletti.. Çıkıp EURO 2016'da uçup,şov yapmazsa, Bjk'de kalacak.

Fırat Günayer @firatgunayer 13 sn.13 saniye önce

18) Hala kaleciyle ilgili transfer haberleri görüyorum sağda solda.. Ospina,Costil falan gibi.Bitti o iş.. Bjk'nin kaleci transferi Fabri..

• Bu sene yapilacak transferlerle lige uzun sure ambargo koyabilirdik.Ama yonetim bunu secmedi.Hayirlisi olsun

• Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Seçmediği ne malum hocam? Bunu kim neden istemez. Akıl alır bir açıklama getirilemez buna. Herkesin gayesi bu, rahat olun.
  • Fırat Günayer @firatgunayer 9 sn.10 saniye önce

20) Sol bek için en güçlü aday Mas. Kolarov'la da ilgileniyorlar ancak orada iş tamamen City'e bağlı.. Free bırakma ihtimalini düşünüyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.