Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

5 milyon euroya bu iş biter.
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Süreyya abiyi satan takımı satar

• Gökhan Gönül hayırlı olsun Fenerbahçede oynamış karakteri düzgün nadir insanlardandı kendisi Beşiktışımıza hayırlı olsun Kaynak Haber 1903
  • A sporda sosa gidiyor dediler .umarım yalandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Fenerbahçeli bir yönetici

ismini kaynağını ver de bakalım

Beşiktaşlı bir yönetici benim duyduğuma göre 3.5 milyon € + 25€ bin maç başına anlaşmış

ne kadar inandırıcı geliyorsa sana senin dediğinde o kadar inandırıcı

Yav he he . Tamam daha çok 70 milyon euro harcayıp daha çok şampiyonluğu kacırırsınız hadi kendi bölümüne uç şimdi
  • Temple of the King T kullanıcısına yanıt
    "Gökhan'a 2 milyon Euro garanti, 20 bin Euro maç başı ücret önerdik. O 2.750 milyon net artı maç başı istiyor. Geliyor 3.5 milyona... Ben 3.5 milyona adam bulamaz mıyım yani...

birader düzgün cevap vereceksen yaz bari boş konuşma sonra böyle bir şey bilmediğiniz için ortada kalıyorsunuz

bir yöneticiymiş kim o yönetici acaba
  • quote:

"Gökhan'a 2 milyon Euro garanti, 20 bin Euro maç başı ücret önerdik. O 2.750 milyon net artı maç başı istiyor. Geliyor 3.5 milyona... Ben 3.5 milyona adam bulamaz mıyım yani...

birader düzgün cevap vereceksen yaz bari boş konuşma sonra böyle bir şey bilmediğiniz için ortada kalıyorsunuz

bir yöneticiymiş kim o yönetici acaba

Hmm ok . rvp ye de 2 milyon euro vermişler yersen :) daha yazamayacağım hadi eyv

• @BJK@ kullanıcısına yanıt
    31.5 yaşına gelmiş sağ beke 1.7 milyon euro maaş verip 2 milyon euro da imza parası verirsin ,, avrupada büyük piyasası olan 26 yaşındaki stopere imza parası yok sana geliyosan beleşe gel dersin ben bunda artniyet ararım aramakta benim hakkım protesto da benim hakkım.
  • HERKESE HAYIRLI İFTARLAR...

GÜNLÜK DUYUMLARIMI PAYLAŞACAĞIM.(3 telefon görüsmesiyle elde ettigim bilgilerdir)

1)FABRİ...2hafta önce istanbula getirildi ümraniyede tesislerde kalıyor.Fizyoterapist ve doktorlar tarafından deneniyor.2 hafta daha denenecek eğer olumlu rapor alırsa 3 yıllık anlasma imzalanacak muhtemelen baska bir transfer ile birlikte acıklanacak.Eger fabri olmazsa kaleci alınmayacak

2)MANDANDA...Besıktas yonetimi buyuk bir fiyaskoya imza attı.Pzt günü mandanda tolunogullarına mesaj attı.Yazın gorusulen ucrete imzalayayım dedi.Baskana bildirince tolunogulları fransaya uctu ancak gorevden alındıgını ögrenince sinirlendi ve geri döndü.Baskanla tolunogullarının arası cok acıldı ve transfer yattı.Mandanda CP'ta

3)GOKHAN TORE degisiklik yok.Besiktas tezgaha cıkardı yeterli ucret gelmedi simdiden yazayım temmuz 15'e kadar gitmezse kesin kalır GT.

4)Stoper bölgesinde ismi cıkmayan 2 isim dedik:)Gustavo gomezciler patladı yani.Bu isimler gremiodan PEDRO GEROMEL ve santostan LUCAS.

Son asamaya gelindi tahminim temmuz ayı icinde stoper muhabbeti biter.

5)Sol bek konusu hayal gibi kolarov isi mucize olur.Sol bek alınmayacak diyebiliriz.İsmailin çek maçındaki performansı baskanı 180 derece döndürdü

6)veee gelelim 77'ye.max 3 is gunu icinde formasını giyecek.Ancak faydalı olur mu bilemem fb medyası cok iyi yıprattı GG'yi.

Sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım...

• Temple of the King T kullanıcısına yanıt
    sıvama bölümündesin zaten yazma bencede
  • GG yerine de Sırp sağ bek alalım tam uyum sağlanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam üzülürüm yılların takım kaptanı lakin benzer duygularıda bizde yaşadık. Söz konusu paraysa türkiyede çoğu hak ettiği paraların üstünde oynuyor beşiktaşa gelir gelmez bilmemde fenerbahçede yıllarca ne oyuncular ne paralar aldı.
  • quote:

Sıvama bölümünden sonra ne geliyor ? Baya tecrübeli görünüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarafsizyorumcunuz

HERKESE HAYIRLI İFTARLAR...

GÜNLÜK DUYUMLARIMI PAYLAŞACAĞIM.(3 telefon görüsmesiyle elde ettigim bilgilerdir)

1)FABRİ...2hafta önce istanbula getirildi ümraniyede tesislerde kalıyor.Fizyoterapist ve doktorlar tarafından deneniyor.2 hafta daha denenecek eğer olumlu rapor alırsa 3 yıllık anlasma imzalanacak muhtemelen baska bir transfer ile birlikte acıklanacak.Eger fabri olmazsa kaleci alınmayacak

2)MANDANDA...Besıktas yonetimi buyuk bir fiyaskoya imza attı.Pzt günü mandanda tolunogullarına mesaj attı.Yazın gorusulen ucrete imzalayayım dedi.Baskana bildirince tolunogulları fransaya uctu ancak gorevden alındıgını ögrenince sinirlendi ve geri döndü.Baskanla tolunogullarının arası cok acıldı ve transfer yattı.Mandanda CP'ta

3)GOKHAN TORE degisiklik yok.Besiktas tezgaha cıkardı yeterli ucret gelmedi simdiden yazayım temmuz 15'e kadar gitmezse kesin kalır GT.

4)Stoper bölgesinde ismi cıkmayan 2 isim dedik:)Gustavo gomezciler patladı yani.Bu isimler gremiodan PEDRO GEROMEL ve santostan LUCAS.

Son asamaya gelindi tahminim temmuz ayı icinde stoper muhabbeti biter.

5)Sol bek konusu hayal gibi kolarov isi mucize olur.Sol bek alınmayacak diyebiliriz.İsmailin çek maçındaki performansı baskanı 180 derece döndürdü

6)veee gelelim 77'ye.max 3 is gunu icinde formasını giyecek.Ancak faydalı olur mu bilemem fb medyası cok iyi yıprattı GG'yi.

Sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım...

Baskana bildirince tolunogulları fransaya uctu ancak gorevden alındıgını ögrenince sinirlendi ve geri döndü. Burası pek doğru gelmedi bana ama?

• Arkadaslar sakin olalım buralarda tartısma görmek istemiyoruz artık zaten zor günlerden geciyoruz lütfen

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum hocam bu konularda sen daha üstünsün.

insanları mesaj sayısına göre falan ciddiye alıyordun en son takip etmedim seni nasıl gidiyor durumlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Sıvama bölümünden sonra ne geliyor ? Baya tecrübeli görünüyorsunuz.

Hahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virgil van Dijk

31.5 yaşına gelmiş sağ beke 1.7 milyon euro maaş verip 2 milyon euro da imza parası verirsin ,, avrupada büyük piyasası olan 26 yaşındaki stopere imza parası yok sana geliyosan beleşe gel dersin ben bunda artniyet ararım aramakta benim hakkım protesto da benim hakkım.

Beşiktaş'ın parasını çöpe atmam gider fabriyi pazdanı alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bilemiyorum hocam bu konularda sen daha üstünsün.

insanları mesaj sayısına göre falan ciddiye alıyordun en son takip etmedim seni nasıl gidiyor durumlar?

Laf geldiği zaman gelişine vurmak hoşuma gidiyor. Bu tür durumlarda insanların seviyelerini önemsemiyorum
  • Adam sana tecrübeli görünüyosun demiş. Sen de bu konularda daha üstünsün demişsin Iq düşük baya galiba

• Ya o değil de

GS riekerink ile devam

FB vitor ile devam

Sen 2-3 sağlam Ada'm alsan ligi domine edersin bunu düşünmüyor mu bu adamlar?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.