Şimdi Ara

Migros fitwell 10000 adım 1 money

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
715
Cevap
37
Favori
23.288
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki uygulamayı indirin 10000 adım da 1 money veriyor biliyorum az ama ölücüler sever.

FitWell
    Migros ile Harekete Geç Kampanya Koşulları
    Kampanya 4 Mayıs 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanyadan, akıllı cihazlarına Migros mobil ve FitWell uygulamalarını indirip, kayıtlı Money Club veya Money Club özellikli kartlarıyla Migros mobil uygulmasına giriş yapan ve FitWell ile Harekete Geç menüsü üzerinden Money Club Kartı ile FitWell hesabını eşleştiren müşteriler yararlanabilecektir.
    Kampanya kapsamında, FitWell ile Harekete Geç oyununa katılan kullanıcılar, 10.000 adım ve üzeri yürüdükleri her gün için 1 Money kazanabileceklerdir.
    Yalnızca kayıtlı Money Club üyeleri kampanyadan faydalanabilir.
    Kazanılan Money’ler, FitWell uygulaması üzerinde “ÖDÜLÜNÜ AL” butonuna basıldıktan sonra yüklenecektir.
    Her müşteri bir günde en fazla 1 Money kazanabilir. Kazanılan Money’ler “ÖDÜLÜNÜ AL” butonuna basıldıktan sonra, bir sonraki ayın 7’sine kadar uygulamaya kayıt edilen karta yüklenecek, 30 Haziran 2016 tarihine kadar Migros ve Macrocenter mağazalarında veya FitWell Premium üyelik satın alımında kullanılabilecektir.
    Hakediş hesaplamasında FitWell uygulaması adım sayarı esas alınacaktır.
    10.000 adım koşulunu sağlamayan kullanıcılar Money kazanamaz, kazansa dahi Migros bir uygunsuzluk tespit eder ise Money ödülünü geri çekebilir.
    Her kullanıcı bir kez kampanyaya dahil olabilir, bir kullanıcı farklı cihazlardan mükerrer kampanya kaydı oluşturamaz, aynı cihaz içerisinde birden fazla cep telefonu numarası ile kayıt oluşturamaz.
    FitWell adımsayarı Android 4.4 ve üstü sürümler, iOS 8.1 ve üstü sürümlerin yüklü olduğu cihazlarda desteklenmektedir. Android cihazlar için Google Fit yüklü olmalı, iPhone 5S’den eski cihazlar için Apple Sağlık uygulamasına uyumlu giyilebilir adımsayar kullanılmalıdır.
    FitWell ve Migros, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatansever Müslüman Türk -- 15 Mayıs 2016; 17:25:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 tl cok az olmus.

• Günlük zaten yürüyorum
    İkisi de var bir türlü eslesmiyor yapabilen biri
    anlatsa dua ederiz

• varmı bunun kısayolu
  • Her müşteri bir günde en fazla 1 Money kazanabilir.
    Çöp

• formula01 kullanıcısına yanıt
    Hocam fitwell e uye ol sonra teli kapatip ac migrosta sagda kart numaranin altinda harekete gec var fitwell ile onunla eslesiyor benim 8000 adim bosa gitti yeni gordum kampanyayi:(

• extrabold kullanıcısına yanıt
    Egzersiz yaparsan 5 money diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Hocam fitwell e uye ol sonra teli kapatip ac migrosta sagda kart numaranin altinda harekete gec var fitwell ile onunla eslesiyor benim 8000 adim bosa gitti yeni gordum kampanyayi:(

Ekran boyle turuncu gosteriyor ne yaptiysam olmadi. Google fit acik,fitwell acik. Migros uygulamasindan harekete geci secince,kayit olup eslestirmeyi yapiyor.sonuc bu,boyle kaliyor,adim saymiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacinalper -- 15 Mayıs 2016; 16:33:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İste boyle kaliyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

Migros fitwell 10000 adım 1 money

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

allah razı olsun, kaç gündür eşleştirmek için telefonu açıp kapatmak dışında yapmadığım şey kalmamıştı, sayenizde eşleştirmeyi yaptık :)
  • quote:

Egzersizden nasıl money kazanılacak bilen var mı?
  • eşleştirme oldu ama adımları saymıyor bende.
  • Yuruyus bandina yapistirin telefonu bantla

• Dostlar bende sayiyor note4 var telefonu acip kapadim eslesti 5 bin adim oldu. Egzersiz bolumu denicem evde 50 mb video indirdi onla yapicam

• İPhone 5s de 0 da kalıyor

• Sorun yasayanlar telefonu kapatip acsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

quote:

Egzersizden nasıl money kazanılacak bilen var mı?

Beklemedeyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Butun tellerde olmuor heralde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Kosulları ilk mesaja ekledim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.