Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OkumadanAlma Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: powerose

Daha uyguna bulunabilir.en irisini bizden 8 tlye alan isletmecimiz işleyip 13 tlden marketlere veriyor.sizin de 20 veya 21 tlye bulabileceginizi düşünüyorum.bu arada en büyük zeytin cinsi olan afedersiniz buralarda eşek zeytini dedigimiz zeytini tavsiye etmem.yağ orani cok düşük olur.tadi yoktur.erik kadar olur.

Biz istanbula uyguna bulamıyoruz işte hocam..28 tl lik zeytin %50indirime girince dalıyoruz böyle:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özemin zeytinleri sağlıklı yaşıyoruz sayfasında da pek tutulmamış. Babalar gününe özel %50 indirim ile 5 kg erken hasat kaptım bir tane. Normalde 275 tl ki çok pahalı ama 135'e geldi. 135/5: 27 tl ki zaten marketlerde satılan yağlar da bu fiyatın çok az aşağısında ya da aynı. Yani bu %50 indirim kaçırılmamalıydı sayın arkadaşlar :)) Diğer ürünlerini geçin ama zeytinyağında söze gerek yok. Zaten %50 başka zaman da pek gelmez.
  • Konu bir markanın reklam alanına dönmüş. 27 liraya yağ satan adamın ve ya markanın buradan ne işi var? Yağ fiyatları düştü siz hala 27 liraya yağ aldım diye seviniyorsunuz.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Abi ne alakası var
    Butik veya organik markaların indirimli fiyatları biraz daha yüksek kalabilir

Ben paylaşılmasını gayet faydalı buluyorum

Bu arada özem'in yeşil zeytinini ailece çok beğendik

Siyahı çocuk beğenmedi - muhtemelen son alışımız oldu

Zeytinyağını henüz açmadık
    Kolileme ve kargo hızı ve fiyattan son derece memnun kaldım (yüzde elli indirim sonucunda)

• marketlerde 89 95 liraya marka yağlar bulunmakta.kilo hesabına vurursanız 18-20 lira arasında şu ara.
  • Ankara etlik metro komili ege sızma 85-86 tl gibi bir fiyatta idi.

• Tariş kuzey ege sızma 5lt. 99tl.
    2 lt güney ege 44 tl
    "Karfur"da.
    Tüm mağazalarda geçerli mi bilmiyorum.

• Bayrampaşa carrefoursa 2 farklı mağazada gördüm. Bölgelerinizdeki mağazalarda kontrol edebilirsiniz. Depoları boşaltıyoruz indirimi + 100 e 20 Puan indirim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 27 Haziran 2016; 21:24:18 >

• Özemin siyah zeytinin beğenmedim acı ve tatsız bidaha almam .düşünenlere fikir olsun diye yazıyorum..

• Siyah zeytin konusunda izoryayı tavsiye ederim. İki kez aldım ikisinde de memnun kaldım. Çekirdekleri kahverengimsi ve acılığı yok. Fakat yeşil zeytin çok ekşi geldi bize onu pek beğenmedim.
    Zeytinyağı konusunda izoryanın sızma zeytinyağını denedim , meyvemsi kokusu var , güzel geldi.
  • Yakın zamanda n11 üzerinden soğuk sıkım naturel z yağı alan oldu mu arkadaşlar? Kupon yüklemiş n11 değerlendirmek istiyorum. Özem güvenasa haricinde marka alıpta tavsiye edebilecek var mı?

• Migros'ta tariş kuzey Ege Edremit sızması 2 lt 45 tl.
    Normalde 75 civarında oluyor. Hatta Riviera bile 48 tl.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Ben ovilo almıştım, güzeldi ama fiyat şu an çok yüksek, 2 lt tariş migrosta halen 45 tl iken 37 tl çok. Zaten zeytinyağı fiyatları da düşme trendinde, milleti küstürdüler

• Merhaba arkadaşlar bana bir yerden Kürşat zeytinyağı gelmişti tadı baya güzeldi.
    https://kursat.com.tr/magaza/index.php?route=product/category&path=20&page=1

Acaba kürşat zeytinyağını deneyipte bundan daha iyi başka önereceğiniz zeytinyağı var mı ?
  • Kavlak naturel sizmada kampanya yapmış suan 5litresi 69tlden satılıyor, bilen bilir güvenilir ve kaliteli markadir fiyat cok uygun gelince 2 adet aldım. Baktim da sitelerine yansitmamislar indirimi, ben gemlikteki satış noktalarının önünden geçerken denk geldim. Arayip sorarsaniz belki netten satislarda da vardir indirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 21 Temmuz 2016; 0:47:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

Kavlak naturel sizmada kampanya yapmış suan 5litresi 69tlden satılıyor, bilen bilir güvenilir ve kaliteli markadir fiyat cok uygun gelince 2 adet aldım. Baktim da sitelerine yansitmamislar indirimi, ben gemlikteki satış noktalarının önünden geçerken denk geldim. Arayip sorarsaniz belki netten satislarda da vardir indirim.

internetede açsınlar ya satışını
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

Kavlak naturel sizmada kampanya yapmış suan 5litresi 69tlden satılıyor, bilen bilir güvenilir ve kaliteli markadir fiyat cok uygun gelince 2 adet aldım. Baktim da sitelerine yansitmamislar indirimi, ben gemlikteki satış noktalarının önünden geçerken denk geldim. Arayip sorarsaniz belki netten satislarda da vardir indirim.

internetede açsınlar ya satışını

telefonla arayıp sorun hocam telefonla da satış yapıyorlar, sonuçta dükkanda sattıkları ürün aynı fiyattan verirler. kızartmalara, basit yemeklere riveria alacaktım bu fiyatı görünce bunu aldım.
  • merhaba

n11 de gördüm avilo marka yorumlar oldukça iyi, 5 LT Avilo Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı 83 tl kargo bedava

http://urun.n11.com/zeytin-yagi/5-lt-avilo-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-P119240061

https://www.avilooil.com/avilo-naturel-sizma-zeytinyagi/8-5-lt-naturel-sizma-zeytinyagi.html

• Memleketten orjinal katıksız zeytinyağı getiriyorum. Şu an elimde kalmadı fakat alacak arkadaşlar var mı burada ? Kilosu 25 TL'den satmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.