Şimdi Ara

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.598
Cevap
722
Favori
888.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zolkittin

Özem Zeytinyağlarında Yüzde 25 indirim varmış arkadaşlar öneririm kok.
    isteyene indirim kodu SY05
    www.ozemzeytinyaglari.com

%50 indirimden sonra kimse %25 gibi komik rakamlara sipariş vereceğini zannetmiyorum. kaldı ki ne kadar iyi olursa olsun, 5 lt.si 206 tl edecek bir zeytinyağı yoktur bence. özel üretimler hariç
  • Hatay ve antep yaglarini almayin iyi degil. Kuzey ege disinda yag alip yemeyin. Bunu bana yag ureticisi kendisi dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tariş Yudum ve Kırlangıç gibi firmaların Üretim tesislerindeki şartlar nedir ki?
    Anlatin da bizde öğrenelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_alper_ -- 25 Mayıs 2016; 18:48:14 >
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    çalıştığım kurum gereği ambalaj üreticisi firmaları ziyaret ediyorum. İzmir bölgesindeki bir firmada tenekelerin üretimini görünce hijyen koşulları sebebiyle firma yetkilisine biraz serzenişte bulunmuştum, o da asıl zeytinyağı fabrikalarını görseniz şok olursunuz demişti. Temiz çalışan markaları sormuştum bazılarını saymıştı fakat aklımda kalmadı, tavsiye etmediği üç marka vardı tariş yudum kırlangıç diye not almışım. En güzeli kendin yapacaksın aslında elimiz mahkum alıyoruz.
  • Kendi yapmaniz maliyetli olur bu iste guven cok onemli
    Malesef bu devirdede guven cok zor kazanilan birsey
    Biz kendi bahcemizden kendi yagimizi sıktırıyoruz gonul rahatligiyla yiyoruz fazlaligi eşe dosta mahalleliye satiyoruz onlarda tanidiklari bildikleri icin gonul rahatligiyla aliyorlar

• Bu arada migros sanalmarket kampanyasından 5 LT zeytinyağı daha kaptım ben. 165 liraya 15 çek + 40 bkm indirimi ile yüzde 33 indirim gelmiş oldu.
  • Özem de bu ay SY05 koduyla %25 indirim devam ediyor ilgilenenlere duyurulur.

Bu arada gene lüzumsuz mesajlar çoğalmış sohbet muhabbet ortamı başlamış, admin buna bir çözüm bulsan ceza mı vereceksin ne yapacaksan yap lütfen @kocaballi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 26 Mayıs 2016; 10:54:29 >
  • Migrosun son insert'unde Tariş sızma 2 lt'si 45 TL. Bkm kapmanyasıyla litresi 17 liraya geliyor.
  • Bugün Carrefoura uğradım. Şu iki yağ indirimdeydi.
    Tariş Özel Üretim 2lt: 52.90 Migrosta:79tl
    Nar Organik 0.5lt: 19.90 Migrosta 33tl

Naturel Sızma Doğal Zeytinyağı Fırsatları [Sadece Fırsat Paylaşımı ve Önerisi]

• Tariş ve kristal derim ben yudum kırlangıç tanımam.

• Bende migros kampanyası ile ile komili rivera aldım 5 şer litrelik 2 tane 10 litre yani 110tl bide 500 gr kaşar peyniri kaşar 10tl 100 tl ye geldi diyebiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Carrefour 1 Nisan kampanyası gibisini hatırlamıyorum. 5 lt. sızma zeytin iskelesi 50 TL'ye almıştım. Hala kullanıyorum, bu seneyi çıkartır sanırım.
    Bir de migros GDİ komili soğuk sızma 1 lt 9 TL almıştım.

Şimdi almak istesem 2 kat harcıyorum.
  • Biraz önce Migrostan tesadüfen görüp aldım.2 LT SIZMA Naturel Zeytinyağı TARİŞ 45,95TL bence gayet sıcak.Hem Tariş hemde bu fiyat.Tavsiye ederim.
    LİNK:https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/1422142-30391-tari%CC%87s-sizma-zeyti%CC%87nyagi-2-l-teneke
  • Metro katalogda gördüm fiyat iyi gibi geldi komili 5lt 83.49 bütün metrolarda var mı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Metro katalogda gördüm fiyat iyi gibi geldi komili 5lt 83.49 bütün metrolarda var mı bilmiyorum

Sizmaysa iyi. Riviera olmasin

• Ben beyzade, özem'den sonra olivio aldım. Bu da çok kaliteli bir marka. İndirim kodu ile. Ama bitmiş indirim.
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Ege sızma
    http://catalogues.metro-group.com/metro-promosyonlar/metropost-11-12-horeca/page/14-15

• quote:

Ege sızma
    http://catalogues.metro-group.com/metro-promosyonlar/metropost-11-12-horeca/page/14-15

O zaman firsat. Alirken tarihine akmak gerek yalniz. 2014 uretim olabilir

• quote:

Ege sızma

kdv dahil fiyat değil o.yüzde 8 kdv konunca 90 lira yapıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

Ege sızma

kdv dahil fiyat değil o.yüzde 8 kdv konunca 90 lira yapıyor diye biliyorum.

Yanında kocaman kdv li yazıyor...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.