Şimdi Ara

Eurovision 2017 - Ana Konu - Kazanan: Portekiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
5
Favori
12.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eurovision 2017 - Ana Konu - Kazanan: Portekiz

Tarihler

09.05.2017 1. Yarı Final
    11.05.2017 2. Yarı Final
    13.05.2017 Final

Slogan ve Logo

Final Sahne Sırası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 20 Mayıs 2021; 10:11:49 >

• bu ne hız yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler konu için. Evet yerimizi alalım. Bu sefer katılacak mıyız bakalım. Hiç umudum yok ama belli de olmaz.
  • moskovada olur diye planlamıştım şimdi Kiev daha iyi olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 15 Mayıs 2016; 2:27:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda eurovision konuşulduğunu bilmiyordum keşke daha önce baksaydım. Benim gibi izleyenleri görmekten mutlu oldum.

• Yerimizi alalım, son şampiyonu da koyalım şuraya

• Onlerden yerlerimiz olsun.

Ukrayna anlamli ve guzel bir sarki ile kazandi, Rusya daha onceden hep en yuksek puanlari gonderdigi ulkeydi , simdi sadece cirkeflikten baska bir sey yapmiyor.
  • 2016 şampiyonu Tatar kızı Cemile yi kutluyorum....

umarım seneye şu başımızdaki malum zihniyetten kurtuluruz da şu yarışmaya katılır zevkini çıkarırız....
  • Önlerden yerimizi alalım.
  • ev sahibi şehir % 55 Kiev % 40 Lviv % 5 diğer at fava

• Türkiye katılır artık bir zahmet,çok ilginç olacağına hiç şüphem yok.Oy dağılımları değişir baya.Türkiye iddialı bir parçayla katılırsa Azerbaycan,Ukrayna ve göçmenlerin olduğu diğer ülkelerden 12 puan yağar.Ama bu jüri malum illa bir şekilde gıcıklık yapar.Bu kez gönlüm Batı ya da Güney Avrupa'da bir ülkenin kazanması yönünde.İskandinavya ve Orta Avrupa olmasın artık.İtalya,İspanya,Portekiz,Türkiye,Arnavutluk,Ermenistan,Gürcistan,Fransa,Kıbrıs,Malta,Hırvatistan,Bosna-Hersek,Karadağ,İzlanda,İrlanda,hatta İngiltere,Hollanda,İsviçre,Slovenya,Romanya,Moldova,Çek Cumhuriyeti,Slovakya,Belçika,geri dönerse Lüksemburg,imkansız ama San Marino'dan birisi kazansın mümkünse. Umarım çok güzel bir yıl ve yarışma olur,Türkiye döner umarım😊

• Türkiye'nin katılmasını istemiyorum. Eski TRT olsa güzel bir şeyler çıkarmaya çalışır, elinden gelen eforu harcardı ancak özellikle şu son olanlardan sonra en fazla politik mesajlar vermeye çalışacak ve bizi rezil edecekler. Öyle olacağına katılmayalım daha iyi.
  • 2016'da 2015 yilindaki oylama sistemi kullanilsaydi Avustralya yarismayi kazanacakti. O da Rusya ile Ukrayna'nin birbirini dibe çekmesinden kaynaklaniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://eurovoix.com/2016/05/12/turkey-return-eurovision-2017/

Bazı kaynaklara göre TRT, EBU'ya döneceklerine dair bir açıklamada bulunmuş. Ancak yıllardır döneceğiz deyip dönmedikleri için bu defa inanmalı mıyız hiç bilmiyorum.
  • Türkiye ukrayna ilişkileri iyi durumda aslında Ukrayna özel olarak davet ederse dönebilir Türkiye onun dışında bence dönmez

Geleyim Rusyaya biraz forumları kanalları siteleri inceleme fırsatım oldu iki senedir Rusyanin hakkının yendiğini düşünüyor insanlar birde üstüne ukrayna kazaninca katilmayalim diyen bir kitle oluşmuş bile ermenistanda düzenlense Türkiye katılır mıydı bilemiyoruz o yüzden Rusya katılır mi bilemiyorum ama şu an durum % 51 katılacak gibi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye katılmalı bence. Olay birinci olmak değil, tüm Avrupa ya kalitemizi göstermek. Bir every way that i can gibi bir şarkı ile katılalım!

• Katılmamız dileğiyle...
  • Biz de katılırız inşallah
  • TRT bu sene bizi Eurovision'dan mahrum bırakmaz inşallah. En azından yılda bir Türkiye uluslararası bir platformda oluyordu, ve millet olarak destek çıkıyorduk.

• Türkiye eurovision'a katılmasın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.