Şimdi Ara

Gran Turismo Sport'un Yeni Videosu 19 Mayıs'ta Bizlerle

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Sony PlayStation merakla beklediğimiz Gran Turismo Sport için yeni bir videonun 19 Mayıs tarihinde yayınlanacağını duyurdu

Ekim 2015 tarihinde yapılan Paris Oyun Haftasından beri haber alamadığımız Gran Turismo Sport'un oynanış videolarını kısa bir süre sonra göreceğiz. Ayrıca bahar aylarında yapılması beklenen beta anlaşılan ertelenmiş veya iptal edilmiş gözüküyor.  

19 Mayıs tarihinde başlayacak etkinlik ülkemiz saati ile 19:45 ila 23:00 arasında PlayStation Blog ve oyunun resmi YouTube kanalı üzerinden aktarılacak.. 

• Ps4 almak için bu oyunu bekliyorum ama ortada hala bir şey yok. Rakibi en az 2 ve bir pc sürümü çıkardı. Ayrıca bir rakibi daha oldu (Konsol için düşünürsek). Hala yok video gelecek yok şöyle olacak. Geç bunları PD. Size saygım büyük ama böyle olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkınca yine gözlerimiz bayram edecek gibi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Biz bu aylarda gt betasını beklerken pc'de forza betasını oynamak kısmet oldu. Ne diyelim ki başka.

• Merakla bekliyoruz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaSsErDoDo

Ps4 almak için bu oyunu bekliyorum ama ortada hala bir şey yok. Rakibi en az 2 ve bir pc sürümü çıkardı. Ayrıca bir rakibi daha oldu (Konsol için düşünürsek). Hala yok video gelecek yok şöyle olacak. Geç bunları PD. Size saygım büyük ama böyle olmuyor.

kardeş bende iki konsolda var, ps4 un xbox u ezmek için bir tane oyuna bile ihtiyacı yok,o kadar küçük ayrıntılara kadar(sorarsan sölerim) ps4 xbox dan daha iyiki ortada rekabet yok zaten, pc ise tam anlamıyla kontrolcü oyun deneyimini sunamıyor oyunlarda gamepad kullanırsan hileci diyolar yine rekabet yok tek şans nintendo nx

• Gt7 prologue bu oyun. Nasıl made in China yerine made in prc yazıp halkimiza bir ara Çin mallarını kilitlediler bunlar da onun gibi prologue oyunu bize kilitlemeye çalışacaklar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Forza varken ı-hıııı

• PC'deki FOrza deneyiminden sonra Prologue tadında da olsa şiddetle bir GT oyununa ihtiyacımız var. Ben şahsen Forza'yı hiç beğenmedim, grafikler geçen nesilden fırlama, kısıtlı sürüm olduğu için yollar çok yetersiz, beta üstelik. Ancak buna rağmen kötü bir yarış oyunu olmuş. Acilen GT bekliyoruz, Sonbaharda istediğimiz gibi oynarız inşallah...
  • Açık açık hayal kırıklığı içindeyim. PS4 de GT bu kadar neden gecikti hala anlamadım. Oynanış videosu göstermeleri lazım. Tamam bir GT kolay yapılmıyor ama PS nin amiral gemilerinden birisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuomir

Gt7 prologue bu oyun. Nasıl made in China yerine made in prc yazıp halkimiza bir ara Çin mallarını kilitlediler bunlar da onun gibi prologue oyunu bize kilitlemeye çalışacaklar.

sen amerikan ve israil malları kullan

• Belkide şu ps4 neo yüzünden birseyler yaşanmıştır,ben olsam yeni ps4'e çıkarırdım.
  • Çok geçikti, çoook :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.