Şimdi Ara

Max 25$ En iyi mikrofonlu kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar çoğumuz aliexpress'de takılıyoruz kullananlar varsa öneri alabilir miyim en iyi mikrofona sahip kulaklık hangisidir

• Kz'lerin mikrofonlarini başarılı buluyorum. Gerçekten kaliteli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Kz'lerin mikrofonlarini başarılı buluyorum. Gerçekten kaliteli.

hocam kz ed sipariş vermiştim konuya yazmadım ama , 1 haftaya falan gelir bu yorumun aklımda bi deneyelim
  • Omq kullanıcısına yanıt
    Ed special edition bende aldım kullandım kısa bir süre de olsa. Mikrofonu güzel dediğim gibi. Baslar titreşim vermese de gayet başarılı. Midleri perdelemiyor. Özellikle akustik sesleri çok beğendim. Sadece kabloları hoşuma gitmedi. Karışmıyor, bazıları beğendiğini söylemiş ama ben daha sade bir görüntüsü olsun isterdim. Dayanıklılığına lafım yok tabi ki. Ama beklentinizi çok yüksek tutmayın. Sonuçta 8 dolarlık bir kulaklıktan bahsediyoruz. :D

• hocam kz ate kulaklığum geldi bugün , kulaklığı taktım biraz kullandım 10 dakka sonra sağ kulaklıktan ses kısık gelmeye başladı , bendeki şans bu kadar bakalım dispute açtım resmen bozuk kulaklık geldi anlayacağınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omq

hocam kz ate kulaklığum geldi bugün , kulaklığı taktım biraz kullandım 10 dakka sonra sağ kulaklıktan ses kısık gelmeye başladı , bendeki şans bu kadar bakalım dispute açtım resmen bozuk kulaklık geldi anlayacağınız

Sağlık olsun hocam, keşke dispute açmadan önce satıcıyla konussaydiniz. Bir ortak yol bulurdunuz. Neyse artık olan olmuş. Mikrofon kalitesi nasıldı iyi miydi bari?

• mikrofon kalitesinde sıkıntı yok gayet iyi . Pek sıkıntı çıkarmazdı aliexpressdeki ürünler satıcı da güvenilir bilmiyorum tek tük çıkıyo galiba o da bana denk geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.