Şimdi Ara

Hepsiburada Teknoloji Festivali Son Gün 15 Mayıs(Ürüne göre 100 TL,KDV,%10,Ücretsiz Kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çok teknoloji ürününde indirimler mevcut bakın derim

http://www.hepsiburada.com/staticPage/11089

Mesela bu yazıcıyı bayadır takip ediyorum 560 civarındaydı sepete atınca 477 ye düştü
    http://www.hepsiburada.com/epson-l220-tarayici-fotokopi-murekkep-puskurtmeli-yazici-p-BD804109

Hepsiburada Teknoloji Festivali Son Gün 15 Mayıs(Ürüne göre 100 TL,KDV,%10,Ücretsiz Kargo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fussy -- 13 Mayıs 2016; 19:25:01 >

• Notebook için bi olayı yok maalesef dünkü çekler gibi 50 lira daha eksik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize sağlık hocam ancak geçen haftaya göre 200 lirada 4-5 lira zam gelmiş galiba dolar kurundan dolayı . Bu nedenle
    mouse + klavye + usb hublarda kargo ücretsiz olması çok büüyk bir fırsat değil. Dolar çok etkili galiba sitede.
  • harici disk olsaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Notebook için bi olayı yok maalesef dünkü çekler gibi 50 lira daha eksik :)

Bazı hesaplarda notebook çeki hala var, o çekle ile bugünkü 100 TL anında indirim birleşince ortaya bir fırsat çıkabiliyor. Çek satış konusundan çek temin ederek bu 2 indirimden toplam 250 TL lik indirimle faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 13 Mayıs 2016; 21:25:13 >
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam benim çek 12 Mayıs son diyordu dediğiniz gibiyse ciddi uygun fiyata mal olur teşekkür ederim araştırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Notebook için bi olayı yok maalesef dünkü çekler gibi 50 lira daha eksik :)

Bazı hesaplarda notebook çeki hala var, o çekle ile bugünkü 100 TL anında indirim birleşince ortaya bir fırsat çıkabiliyor. Çek satış konusundan çek temin ederek bu 2 indirimden toplam 250 TL lik indirimle faydalanabilirsiniz.

artı world puanda var
  • Arkadaslar hangi lazer yaziciyi onerirsiniz chip derdi falan olmayacak ve doldurulabilir olacak.

• Toshiba ürünlerinde hepsiburada satıcı olma şartıyla yardımcı olurum arkadaşlar ihtiyacı olan pm atsın.

• yılbaşı zamanlarında daha 4-5 ay kadar önce belkide 6 ay, şu en düşük lenovo notebooklar 500 tl lerde idi ggden puan vs ile 475 tl ye alınabiliyordu
    şimdi fiyatlar uçtu o model 800 tl ...... 100 tl indirimi , 150 tllik çeki ve 75 tl world puanı düşsen anca o fiyata geliyor ama çek herkeste yok satın alacaksın
    ki o zaman 500 tl üzerine çıkıyor fiyatı... yani aradaki bu kadar artışı anca bertaraf ediyorsun.
    .
    o Suriyelilerin boğazını kim doyuracak ?.......... sen ben elbet, devlet cebinden mi doyuruyor sanıyorsun
    dün 900 tl olan klima olmuş 1300 tl ....
    ..
    aşırı ihtiyacınız yoksa es geçin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.