Şimdi Ara

SENNHEİSER CX300 BURN İN YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten 1 saatlik 60 hz ve 30 hz lik burn in kayıtları buldum. iPad mini üzerinden çalıcam bunları yani ses çıkışı güçlü bir cihaz. 1 saat 60 hz ,1 saat de 30 hz çalıcam. Kulaklığa bir zarar gelir diye korkuyorum. Sizce bir sorun olur mu ?

• Saçma sapan işler bence bunlar. Tak kulaklığı kulağına adam gibi müzik dinle. Burn in olacaksa zaten zamanla olacak nedir yani.
  • CX300-ii ye sahibim. 2 gün boyunca geceleri basslı şarkıları spotify den açık bıraktım. Şuan efsane oldu kulaklık tavsiye ederim. Dip not: ses son ses bıraktım.
  • Ne değişiyor ki bence çok saçma bir düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

CX300-ii ye sahibim. 2 gün boyunca geceleri basslı şarkıları spotify den açık bıraktım. Şuan efsane oldu kulaklık tavsiye ederim. Dip not: ses son ses bıraktım.

Kulaklığı kaybetmesem denerdim
  • Zarar gelmez makul bir ses seviyesinde çaldıkça.
    Bu arada büyük ve eski üreticilerden Hifiman dahi he400s'in el kitabında "150 saat pişirmeniz önerilir" demişken pek lafa gerek yok bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Zarar gelmez makul bir ses seviyesinde çaldıkça.
    Bu arada büyük ve eski üreticilerden Hifiman dahi he400s'in el kitabında "150 saat pişirmeniz önerilir" demişken pek lafa gerek yok bence.

Peki hocam daha dolgun bas için düşük frekanslarda mı yapmalıyız bu işi. Ve en uygun frekans hangisidir?
  • Pişirme genel olarak o cihazın sesine etki eder. Ve frekans fark etmez. Tüm frekanslar dönsün dursun. Şunun bunun için diye bir şansınız yok. Ha ama kulaklık müsaade ediyorsa Comply markasının sünger uçları basları doldurur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.