Şimdi Ara

Brother MFC-T800W vs Epson L365

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu iki yazıcı arasında kaldım. Sağlamlık ve çıktı kalitesi olarak hangisini önerirsiniz?

• İş yeri için değilse faks gereksiz t800w
    1-BROTHER DCP-T500W
    2-Canon g3400
    3-Epson l365
    Arasında tercih daha uygun fiyatları 600 ile 700 tl arası ( ben de Canon g3400 düşünüyorum )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Epson l365 var fotoğraf baskısı çok kaliteli güzel çıktılar veriyor. Eksi yanı ise ekranı yok hızı yavaş ben yüksek kalitede bastırdığım için 60 sayfayı 40-50 dakikada çıkarıyor, yüzlerce fotoğraf çıktısı aldım mürekkep seviyesi yarıya bile inmedi hatta ibre bile oynamadı :) Benim aldığım zamanda canon ve brotherda orijinal tanklı yazıcı yoktu. 6 kartuşlu fotoğraf yazıcıları öve öve bitiremiyorlardı sonra baktılar ki kartuş parası yazıcı parasını geçiyor orijinal olmayanda tıkanıyor soluk çıkartıyor sonra orijinal tanklı yazıcılara döndüler. Sana tavsiyem Brother MFC-T800W alman diğer tanklı yazıcılardan en hızlısı ve 1.5 pl, en yüksek dpi baskı çözünürlüğüne sahip ve ekranı var. BROTHER DCP-T500W ile tek farkı faks değil fotokopi özellikleri daha iyi MFC-T800Wnun. Zamanla yarışan ofis için kullanacaksan yeterli hızda değil lazer yazıcı tavsiye ederim ofis için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ernknd -- 29 Mayıs 2016; 2:13:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.