Şimdi Ara

SATILIK Zowie EC2-A Siyah Gaming Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi Zowie EC2-A Satılıktır yedek skatezleri durmakta stickeri ve tüm kutu icerigi fulldur
    gameekstra'dan alınma
    fiyat olarak 170 TL
    İSTANBUL İÇİ ALIŞVERİŞ TERCHİMDİR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcun3452 -- 7 Temmuz 2017; 15:5:14 >

• Amazon üzerinden 60 dolara satın alabiliyorsun oda 180 tl gibi bir ucret demek sıfırı bence rezive şart hayırlı satışlar
  • amazondan alabilirsin arkadasım garantiyede avrupaya gönderirsin 3 ayda gelir :)
  • Resim varmı eceba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya_928

Resim varmı eceba ?

var dileyene whatsapptan atıyorum iyi forumlar
  • ürünün resimlerini nasıl görebilirim?
  • Hocam ilanı Ağustos'ta acmissiniz da bu ürün hala 3 aylık mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    ürünü kullanılmayıp kutulandıgı için baslıgı değiştirme geregi duymadım iyi forumlar
  • Takas düşünüyormusunuz . Rival 300
  • Takas.varmi ?

Varsa kulaklık + mouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dampiyy -- 16 Ocak 2017; 23:18:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dampiyy

Takas.varmi ?

Varsa kulaklık + mouse

takas düşünmüyorum
  • orcun3452 O kullanıcısına yanıt
    Bari milleti garanti konusundada aydinlatinda sonra garanti konusunda sknti cikmasin ... Kac aylik oldugunu yani fatura tarihini soyleyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OneCandy

Bari milleti garanti konusundada aydinlatinda sonra garanti konusunda sknti cikmasin ... Kac aylik oldugunu yani fatura tarihini soyleyin :)

GAMEEXTRADAN alındı garantide sıkıntı cıkacagını sanmıyorum iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun3452

quote:

Kimse garantiden sıkıntı çıkacak demedi zaten.Siz konuyu açarken 3 aylık demişsiniz konunun üzerinden 6 ay geçmiş halen 3 aylık ürün ne güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhabbet84

quote:

Orijinalden alıntı: orcun3452

quote:

Kimse garantiden sıkıntı çıkacak demedi zaten.Siz konuyu açarken 3 aylık demişsiniz konunun üzerinden 6 ay geçmiş halen 3 aylık ürün ne güzel.

ürünü kullanılmayıp kutulandıgı için baslıgı değiştirme geregi duymadım iyi forumlar
    ÜSTTE aynısı yazıyor tarihe bakarsanız nedemek istedigimi anlarsınız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcun3452 -- 20 Şubat 2017; 8:6:47 >

• Abi bende bunu anlamıyorum, adam bir yıl önce başlık açmış 3 aylık demiş 1 yıl sonra yine 3 aylık, kara delikten falan mı geçti uzayda mouse nasıl oluyor bu olay zamanın ötesinden mi çıkıp gelmiş kuantum fiziği, izafiyet kuramı devreye giriyor burada, ürünü 3 ay kullandım fakat fatura kesim tarihi 1 yıllık demek ayrı, 3 aylık ürün demek ayrı, tarih boyunca forum da bu şekil satıcılar hep görüldü yadırgamıyorum o yuzden, eleştirdigin için sana kızıyorlar sonra. Ayrıca 200TL az olmuş 500'e falan çekmelisin fiyatı pahalı diyene revize diyene bakma, zowie ec2-a karşılığı malatyada kayısı tarlası takaslayan arkadaş vardı forumda bence kafa kafaya takaslayin, yazın'da ikram edersin bize kayısı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.