Şimdi Ara

iPhone'u çift SIM kart ile kullanın! Detaylar videomuzda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar, ben Erdi Özüağ. Apple'ın çift SIM kartlı iPhone çıkarmasını bekleyen kullanıcıların ilgisini çekebileceğini düşündüğüm bir ürünle karşınızdayım. CES Asia fuarında tanıtılan LynkFone sahip olduğu özelliklerle dikkat çeken bir çözüm olmuş.

Aslında iPhone'da birden fazla SIM kart kullanımına izin veren bazı çözümler daha önce çıkmıştı ancak bunların belki de kullanması en rahat ve pratik olanı, şu an görmekte olduğunuz, videomuzun başrolünü kapan LynkFone olacak gibi görünüyor. Goshi isimli firma tarafından geliştirilen bu aksesuar ile IOS 7.1 ve üzeri işletim sistemine sahip iPhone'larda ikinci SIM kartı kullanabiliyorsunuz.

Çalışma mantığı aslında son derece basit. İkinci SIM kartınızı sadece bir kartvizit kadar büyük olan LynkFone'a takıyor, Bluetooth üzerinden iPhone ile eşliyor ve kendi yazılımı üzerinden kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Arka plandaki servis ve hizmet yönetimi için uygulamanın kendi yazılımını kullanmanız gerekiyor. Telefon rehberinize entegre olan ve numaraları kendi içine taşıyan uygulamayla birlikte iPhone'nunuz, iki SIM kartın da aktif olduğu, yani eş zamanlı çalıştığı bir cihaza dönüşüyor.

Çok amaçlı bir aksesuar olan LynkFone'u aynı zamanda telefonun kamerası için uzaktan kumanda amacıyla da kullanabiliyorsunuz. 300mAh kapasiteli dahili pile sahip olan ve üreticinin rakamlarına göre 60 saat bekleme süresi sunan LynkFone, üzerindeki microUSB konnektörü ile yeniden şarj edilebiliyor.

Kusursuz bir üründen bahsetmiyoruz pek tabi ki. Birincis ikinci SIM kartı sadece sesli görüşme için kullanabiliyoruz yani veri transferi yok dolayısıyla mobil tarifeniz varsa kullanamazsınız, ikincisi ise bağlantı Bluetooth arayüzü üzerinden gerçekleştiği için bu aksesuar her daim yanınızda, yakınınızda olmalı. Güzel olansa son derece hafif, ince ve şık bir ürün olduğundan bir anahtarlığa bile takılabilir duruyor.

LynkFone, iPhone 6s Plus'ı örneğin Galaxy Note 5 Duo veya Xperia Z5 serisinin versiyonları gibi doğal çift SIM kart desteği sunan bir cihaz yapmıyor belki ama, mutlaka bir yol bulmalıyım iki telefon taşımak istemiyorum diyenler için fena görünmeyen bir alternatif. Son kullanıcı fiyatı ise şimdilik belirsiz gibi görünüyor. Evet arkadaşlar Ben Erdi Özüağ, bir videonun daha sonuna gelmiş olduk.  Bir sonraki videoda görüşene kadar hoşçakalın.

• :) İLK YORUM KEYFI.

• Çözüm basit iPhone alma.

• Erdi abi, htc 10 incelemesi ne zaman gelicek ?

• Gmate tarzi bisey ve imei sorunu turkiyede mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drfalcon

Çözüm basit iPhone alma.

Haklısınız ne kadar zor olabilir ki çift simli iPhone yapmak?

Apple yaparsa da çok büyük bir buluş gibi tanıtım yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 dolara çift sim aparatı aldım. Sadece biri aktif ama acil gerekirse kullanırım. Şimdilik ikinci kartı pasif hale getirdim.http://tr.aliexpress.com/item/Dual-SIM-Single-Standby-Adapter-for-iPhone-5-5C-5S-6-6S-6-Plus-6S-Plus/32628793739.html

• Apple "kişisel verilerinizin güvenliği için" bahanesini öne sürüp, bu ürünün kullanılmasını engellemek için, zaten kısıtlı çalışan bluetoothu tamamen kaldırabilir. Şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Çift sim saçmalık

Sen kullanmıyorsun diye neden saçmalık oluyor. İş ve özel hattı farklı olan bir sürü kişi var.

• iPhone u çift sim ile kullanacağıma gider S7 edge alırım ekstra aparata gerek duymadan kullanırım bu kadar basit. Herşey yazılım değil maalesef sevgili Tim Cook

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Her konunun altına bunu yazmak yerine forum arşivine bakmayı denesen keşke çok oldu inceleme yapılalı..

• Aman haaa. Apple buna kurt gibi atlar. Anında bir engelleme çıkartır. Yoksa 2 hattı olan iPhone'culara 2. telefonu satamaz. Mâzallah...

• Çift olmaması tam bir üç kağıtçılık. İnsanlar iki hatta üç telefon tasımayı ne cok seviyorlar anlamış değilim.

Aplle taktik gereği çift simi hayatta çıkarmaz. Bende olsam böyle kitleye ikinci telefonu çakarım.

• Bi an sevindim ama o aparatı her daim yanında taşımak büyük sıkıntı
    Sim tepsisine uyacak bir aparat daha pratik olurdu sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Keşke sen baksaymışsın, ön inceleme yaptılar, inceleme yapmadılar cevap alana kadar yazıcam sen rahatsız olma.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Ben bakıyorum ve rahatsızda olmam güzel kardeşim merak etme. İki tane inceleme videosu var forumda bir Mesut beyin birde Erdi beyin daha ne kadar detay merak ediyorsun?

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Birader ön inceleme yapıldı, incelemesi yapılmadı yapıldıysa koyun izleyelim.
    Hem sanane ? Ben erdi abiye yazmışım buradı forum herkes konu dahilinde yorumda da buluna bılır.

Oturmuş hesap verıyoruz, yazma bana mumkunse şikayet ederım.

• 2. sim olarak iPhone da kullanmaktansa iPod Tocuh'a telefon özelliği katabilecek şekilde yapabilirler bu cihazı. iPhone 6 da ki A8 işlemcinin hafif kırpılmış versiyonu ile piyasada bulunan 699 TL'lik iPod Touch'ı iPhone olarak kullanmanızı sağlayabilirdi. Bunu da çoğu kişinin alacağını düşünüyorum öyle bir senaryoda kullanım sağlarsa. Cihazda 100-200 TL olsa toplam 800-900 TL gibi bir maliyet ile iPhone 6 ile neredeyse aynı donanıma sahip olabilirdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 13 Mayıs 2016; 10:54:15 >
  • dh nin iphone merakı

• quote:

Orijinalden alıntı: savasuzun

:) İLK YORUM KEYFI.

Hocam yanlış olmuş.
    iLk yoRm kyfsss.. yazmaliydiniz :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.