Şimdi Ara

Galax’tan özelleştirilmiş Nvidia GeForce GTX 1080/1070 ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galax’tan özelleştirilmiş Nvidia GeForce GTX 1080/1070 ekran kartı

Grafik kartı pazarında son günlerde büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Nvidia’nın yeni GTX 1000 serisini duyurmasının ardından, ay sonunda pek çok üretici kendi markası altında ekran kartlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bunlardan birisi Galax.

Bilindiği gibi Nvidia’nın referans tasarım kartları artık Founders Edition olarak adlandırılıyor ve 100$ daha pahalı. Bu kart agresif tasarım çizgilerini ve yeni nesil hava soğutucuyu barındırıyor. Üreticiler ise daha çok kendi özelleştirilmiş ekran kartlarını piyasaya sürecek.

Galax GeForce GTX 1080 adını alacak ekran kartı, özelleştirilmiş bir yapıya sahip ve Galax’ın kendi çizgilerini taşıyor. Çıkıntılı referans tasarım yerine düzlemsel bir tasarımı benimseyen ekran kartı, ayrıca körük tipi bir hava soğutucu modülü barındırıyor.

Ayrıca Bkz.Nvidia GeForce GTX 1080 üzerinde DOOM testi 120FPS değerini buluyor

Sızdırılan görsellere dikkatlice bakıldığında, kutu ve ekran kartı birbirinden ayrıldığı fark edilebilir. Kutu GTX 1080 ekran kartına ait ancak baskılı devre kartı GTX 1070 modelinin. Muhtemelen her iki ekran kartı da, bu tasarım üzerinde piyasaya sürülecek.

Galax’ın ne tür optimizasyonlar yaptığı bilinmiyor ancak saat frekanslarının daha yüksek olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca Galax’ın sonraki modellerde daha performanslı soğutma sistemleri ve hız aşırtma teknikleri kullanacağı ifade ediliyor. Galax’ın yeni kartları Haziran ayında piyasada olacak.

• Bence keriz edition yapsınlar adını. Hayatımda ilk defa daha eski referans soğutucu kullanarak referans tasarımdan daha kötü kart yapıldığını görüyorum üstelik 100$ daha pahalı.

• Bakalım Evga ne zaman duyuracak modellerini
  • Amd'ye gönderme mi yapmışlar?

• evga hybrid 1080 yapsın!

• En iyisini evga yapacaktır yine.

• Bu özelleştirilmiş değil kırpılmış versiyon DH adıyla keriz edition

• Zotac 980 Ti AMP Extreme Edition gibi ana modelden %25 hız aşırtılmış şekilde bir kart gelirse herhangi bir firmadan süper olur. İşte o zaman Titan X ile arasındaki fark oldukça büyür.

• bunun neresi özel özelleştirilimiş ekran kartı görmesek özel diye ittirecekler

• cop 2 fanli yada 3 fanli istiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit
    Amdye gönderme mi yapmışlar? Galax’tan özelleştirilmiş Nvidia GeForce GTX 1080/1070 ekran kartı

Iyyy. Resim acayip korkutucu. Stephen King'in "IT" Romanını okumuştum. Palyaço kılığında yüzyıllardır yaşayan bir örümcekti. Aynı o.

Senin avatar da, 3 3000 dimi...

• Galax kalitesini küçümsemeyin arkadaşlar.

• Kartı 600$ a satan olmayacak sanırım.

• Galax Dandix Edition

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Bence keriz edition yapsınlar adını. Hayatımda ilk defa daha eski referans soğutucu kullanarak referans tasarımdan daha kötü kart yapıldığını görüyorum üstelik 100$ daha pahalı.

Hayatımda ilk defa bir yorumu bu kadar beğendim.

• Yanlız kutudaki adamı G-man'e benzeten tek ben miyim ?

• quote:

Bence keriz edition yapsınlar adını. Hayatımda ilk defa daha eski referans soğutucu kullanarak referans tasarımdan daha kötü kart yapıldığını görüyorum üstelik 100$ daha pahalı.

Tasarım gerçekten çok kötü. Yalnız 100$ daha pahalı olan NVidia'nın referans tasarımı. Çok özel tasarımlar hariç bu sene diğer üreticilerin özel kartları daha ucuz olacak gibi.

• ne kötü kart yapmışlar yaw nvidianın kendi gösterdikleri çok daha iyi

• kartın boyunu niye kısaltamıyorlar? HBM2 serisinde mi olacak? Asusun kısa boyutlu mini kartları vardı.Herkes geniş kasa kullanacak değil ki

• quote:

yoruma çok güldüm +1
    o nasıl bir tasarımdır yaa. kutudaki resim de içler acısı. alakaya bakar mısınız ya şoklardayım : D
    bu kartı bu tasarımla kim alır bilmiyorum gerçekten.
    gerçekten de keriz edition..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.