Şimdi Ara

Turkcell’den 349TL’ye T Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Akıllı telefon pazarında hareketli olsa da, tablet tarafında Turkcell uzun süredir sessizdi. Bugün yapılan Turkcell T70 akıllı telefon lansmanında, fiyatı ile iddialı olacak Turkcell T Tablet modeli de resmiyet kazandı.

8 inçlik bir ekrana sahip olan T Tablet, 1280x800 piksel çözünürlük sunuyor. Miravision teknolojisi ile renkler daha canlı hale getirilmiş. 4 adet Cortex-A53 çekirdekli MT8735  işlemcisinden gücünü alan tablet modelinde 2GB RAM ve 16GB artırılabilir depolama kapasitesi bulunuyor. Modelin dikkat çekici yanı, Cat. 4 LTE modem ile 150Mbps indirme, 50Mbps yükleme hızlarının yakalanabilmesi. Fiyat sınıfında farkındalık yaratacak bir özellik diyebiliriz.

Arka kısımdaki 5MP çözünürlüğündeki kamera LED flaş ile desteklenmiş ve Full HD video kaydı yapabiliyor. Ön kısımda ise 2MP çözünürlüğünde bir kamera mevcut ve el veya mimik hareketleri ile dokunmadan özçekim yapabilme imkanı sunuluyor.

Ayrıca Bkz.Eğlenceli ve göz alıcı bulmaca oyunu: Maestria

Tablete 3800mAh kapasiteli bir batarya eşlik ediyor ve Android 5.1 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Gelen bilgiler, T Tablet modelinin aslında Reeder tarafından üretildiği. Bilindiği üzere yerli firmalarımızdan olan Reeder, Çin’de üretim yaptırıyor ve kendi markası altında piyasaya sürüyor.

Turkcell T Tablet modeli 349TL fiyat etiketine sahip. 36 ay boyunca ayda 19TL ödeyerek tablete sahip olabiliyorsunuz. Tabletin 1000 adedi engellilere hediye edilecek. Ayrıca Turkcell Akademi ile engellilere tablet ve telefon kullanımı hakkında eğitim de verilecek.

Turkcell T70 ve Turkcell T Tablet birlikte toplamda 999TL olarak satın alınabilecek. Ayrıca 36 ay boyunca ayda 39TL şeklinde bir paket de mevcut. Tablet görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Bu ne iğrenç bir tablet.

Malzeme kalitesi resmen dökülüyor, fotodan dahi belli.

• Adamlar resmen müşteriyle dalga geçiyor. Reklamlarda orda burda en hızlısı biziz diye yırtınıp yeni tanıttığı cihazlarına cat4 modem koydurup 150 mbps limit koymuşlar

• 4.5G yatırımları sonrası yolacak adam arıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Bu ne iğrenç bir tablet.

Malzeme kalitesi resmen dökülüyor, fotodan dahi belli.

Ucuz etin yahnisi yenmez hesabı. Çok şey beklememek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o tip tapletleri 159tl satıyolar zati :)

• quote:

Bu ne iğrenç bir tablet. Malzeme kalitesi resmen dökülüyor, fotodan dahi belli.

350 TL'lik bir tabletten bahsediyoruz

• O kalinlikta 2 tane tablet sigdirilir . Kalitesiz urunler genelde iri kaba takoz gibi olur bu da oyle .

Nexus tabletlerine ornek alsalar ...

Bataryasi 3800 olmasi tam bir fiyasko. Dayanmaz . Ustelik SIM kartli cok cabuk bitecek .

Olu dogmus bir tablet .

• quote:

Orijinalden alıntı: BoxFun

quote:

Bu ne iğrenç bir tablet. Malzeme kalitesi resmen dökülüyor, fotodan dahi belli.

350 TL'lik bir tabletten bahsediyoruz

3 yıldan fazla oldu a101'den 139 liraya hı level 7 inch tablet almıştım, ne kadar zaman geçmiş...

• Fiyatı çok çok iyi. Çin'de bile bu fiyata zor getirtilir. Sizin 150 lira dediğiniz tabletler fi tarihinden kalma 1gb ram 7" 1024x600 ekran 2000mah pili olan tabletler. 2gb ram 8" tableti 300-350 liradan aşağı almak imkansız.

• Aslında bunlara R7 240 takacan, frekansını da 780 MHz den 350 MHz e indirecen, voltajı da azaltacan, en fazla 5-6 W çeker, açamayacağı oyun da kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 12 Mayıs 2016; 13:27:12 >
  • Reeder üretiyorsa hayatta almayın p8c telefonu bir çekilişte kazandım sürekli bir sorun çıkıyor servisi kötü en son telefonu gönderdim garantisi 2011de bitmiştir diye geri gönderdiler android 4.4 olan telefon nasıl 2011de üretiliyor ilginç

• 36 taksitle alırsanız 684 liraya geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trooe199 -- 12 Mayıs 2016; 13:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Reeder üretiyorsa hayatta almayın p8c telefonu bir çekilişte kazandım sürekli bir sorun çıkıyor servisi kötü en son telefonu gönderdim garantisi 2011de bitmiştir diye geri gönderdiler android 4.4 olan telefon nasıl 2011de üretiliyor ilginç

Bu yazi turk karikatur tarihine gecer hakikkaten
    Iste turkiyenin hali

• 9 inçlik piranha aldım bundan daha iyi. Üstelik 156 tl ye aldım. N11 de 30 tl indirimde uyguladılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

o tip tapletleri 159tl satıyolar zati :)

Link versene merak ettim. Özellikleri vs aynıysa alırım

• Telefonun özelliklerini bilmiyorum ama bu sonuçda taplet ne yapabilirsin 3 5 oyun oyna internete gir yeter ama pahalı gibi geldi evde 2 tane taplet var samsung marka tap3 yüzüne bakan yok sagda solda sürünüyor bilgisayar varken kim ne yapsın tapleti. Turkcel bunu millete kaktırmanın yolunu bulur sonuçda en kaliteliyim diye en kazık firma.

• Arkadaslar artik telefon ya da tablet islemcilerini performansa gore degil karekteristik ozelliklerine gore degerlendiriyoruz.nasil yani islemcilerin de karekteri mi olurmus demeyin bunlar yeni nesil zamane cpu'lari

Ornegin

Mutevazi mulayim haylaz nazli cekingen huysuz

Gibi ozellikler tasiyan bir suru tablet veya telefon gorecegiz ilerde bakalim hayirlisi diyecegim ama basimiza tas yagmazsa iyi

Bir de arkadaslar bu miravision teknolojisini kucumsemeyin dunyada ilk ve tek sadece turkcell bu teknolojiye sahip.samsung ve apple buyuk mucadeleler verdiler ama bir turk dunyaya bedel misali aliverdik ellerinden.peki ne getiriyor bu teknoloji diye sorarsaniz cevabi basit

Daha uzun ve daha renkli geceler

Ardindan bir keyif sigarasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 12 Mayıs 2016; 14:33:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkn_s

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Reeder üretiyorsa hayatta almayın p8c telefonu bir çekilişte kazandım sürekli bir sorun çıkıyor servisi kötü en son telefonu gönderdim garantisi 2011de bitmiştir diye geri gönderdiler android 4.4 olan telefon nasıl 2011de üretiliyor ilginç

Bu yazi turk karikatur tarihine gecer hakikkaten
    Iste turkiyenin hali

İşin tirajikomik kısmı 2011'de garantisi bitmişse 2009'da üretilmiş olma durumu sözkonusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel duruyorda o batarya olmamis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.