Şimdi Ara

salcano ng 650 veya btwin rockrider 500 Tavsiyelerinize Arz Ederim :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. btwin rockrider 500 modelini inceleme fırsatım oldu hoşumada gitti açıkcası hoş bisiklet görsel olarak. Birde diğer salcano ng 650 modeli varki o da dikkatimi cezbetti (Mekanik disk frenli modeli). Özelliklerinden hiç bişe anlamıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Fiyatlar nerdeyse aynı 900 TL civarı.

• B'twin bisikletlerden alacağın garantiyi Salcano'dan alacağını sanmıyorum. Salcano zaten piyasaya sahip neredeyse. Çok çakması olduğunu düşünüyorum.
    Şahsen ben 1 hafta sonra Rockrider 500 alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellik olarak hangisi avantajli peki. Vites kollari, frenler... Bir de agirlik konusuda önemli bence.

• Hocam bu ikisi arasında kaldıysanız. Size Rockrider 500'ü tavsiye ederim. Ömür boyu kadro garantisi var.
  • Salcano NG 650 almanızı tavsiye ederim.Frenler oldukça iyi.Vitesler zaten shimano diyecek bir şey yok.Ağırlığıda yaklaşık 15 kg.Yorucu değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ng650 aldım tavsiye ederim. Siyah mavi çok karizmatik :)
  • Kron xc150 2016 öneririm. yeşil , mavi , beyaz renkleri mevcut.

ağırlık 13 kg
    aynakol shimano
    vites shimano

Ng650'de aynakol yatağı hakkında çok şikayet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tqyatmn -- 16 Mayıs 2016; 1:40:26 >
  • Şikayetim falan yok tavsiye ederim ama ya hd al yada v fren al md ile v arasında pek fark yok tutuşta
    Bu mesaja eklenen görseller:

salcano ng 650 veya btwin rockrider 500 Tavsiyelerinize Arz Ederim :))

• Hocam btwin çok güvenilir bir marka öbür boyu kadro garantisi var.Bu ikisi arasından btwin ama ben derimki 200 300 bişey daha koyun rockrider 520 alın ha onada 200 koyarsanız rockrider 540 var efsane birbisiklet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.