Şimdi Ara

Yeni Need For Speed 2017'de gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen yılki Need for Speed'in arkasındaki İsveç merkezli geliştirici Ghost Games, yeni bir Need for Speed oyunu üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Şirket yaptığı açıklamada, Need for Speed ile atılmış olan temeller üzerine inşa edilen yeni oyunun 2017 yılında piyasada olacağını açıkladı.

Ayrıca Bkz.Battlefield 1 ile ilgili bilmeniz gereken her şey
    Need for Speed serisi daha önce her yıl yeni bir oyun olarak piyasaya sürülüyordu. Electronic Arts, 2014 yılında on yıllık geleneği bir kenara bırakarak ilk kez bir Need for Speed oyunu çıkarmamıştı. Şimdi yine aynı şeyi yapıyor. Şirket geribildirimlerin Need for Speed'in geleceğini şekillendirdiğini, oyunun gelişimi için kullanıcıların Facebook, Twitter ve Forum sayfaları üzerinden kendilerine görüşlerini bildirmelerini istiyor.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen en son Need For Speed oyunu Ghost Games tarafından geliştirilmiş ve seriyi takip eden oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştı. Şirket şimdi ise özlenen Need For Speed oyunları tadında yeni bir oyun geliştirerek yükselen beklentileri karşılamak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ediyor.

• Oradaki helikopteri yönetebilecek miyiz?

• " Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen en son Need For Speed oyunu Ghost Games tarafından geliştirilmiş ve seriyi takip eden oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştı. "

Bu oyunun büyük beğeni topladığını şahsen düşünmüyorum.Değerlendirmeler şişirilmiş.Kaşarlanmış bir seri haline geldi malesef.Thq battı.Ubi$oft bekleniyor.Nasipse EA'da batar iyişallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Oradaki helikopteri yönetebilecek miyiz?

onu bilmiyorum ama bi ara most wanted da yanlışlıkla helikopteri düşürmüştüm :D

• Underground 3 yapmasınlar sakın. İsme olay saygımızı da kaybetmeyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • porsche unleshead gelsin yeter bana

• Underground 3 gelse yeter

• nerde o undergraund 2 ler okuldan kaçıp internet kafeye koşmalar
  • Şu oyunu hatırlayanlara selam olsun:

Ne oynardık la internet cafelerde. Bir bölüm vardı ağaç felan devriliyordu çok dalgasını geçerdik :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 12 Mayıs 2016; 0:38:29 >
  • Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen en son Need For Speed oyunu Ghost Games tarafından geliştirilmiş ve seriyi takip eden oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştı.

YAV HE BSC HE...
  • underground 2 efsanesi yok abi o yun bir efsaneydi...

• Yeni bir çöp oyun geliyor arkadaşlar demedi demeyin...

• aslında temel olarak fena değil son oyum ama çok eksik var. Üzerine iyi çalışırlarsa bişeyler olabilir!

• quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS

Şu oyunu hatırlayanlara selam olsun: Ne oynardık la internet cafelerde. Bir bölüm vardı ağaç felan devriliyordu çok dalgasını geçerdik :D
    />

Hey gidi günler be... Şu resmi gördüm inanılmaz duygulandım... :(

• quote:

Şu oyunu hatırlayanlara selam olsun:

Ne oynardık la internet cafelerde. Bir bölüm vardı ağaç felan devriliyordu çok dalgasını geçerdik :D

/>

Efsane oyundu harbiden. Hatırlattın bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Underground 2 olumsuzdur telefonlara ciksa guzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DraGonS kullanıcısına yanıt
    NFS'nin ilk efsanesidir. Çocukluğumuz geçti o oyunla. McLaren F1 alır multiplayerda kapışırdık. Ah ah ne günlerdi. McLaren F1 hâlâ en hızlı arabalar arasında. Çocukluğumun efsane arabası. Benim için Bugatti Veyron'dan, Koenigsegg CCX'ten Agera'dan daha efsanedir. Zaten NFS HP'de bu araba için efsane ibaresi yazar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha geçenki sürümü bile yayınlamadılar pc için martta sözde pc için yayınlancaktı ama hala haber yok.pc için 6 ay geç çıkarması firmayı bence zarara soktu çünkü her gün takip ettiğim halde oyunla ilgili bir haber yok kaç aydır.

• quote:

Şu oyunu hatırlayanlara selam olsun: Ne oynardık la internet cafelerde. Bir bölüm vardı ağaç felan devriliyordu çok dalgasını geçerdik :D
    />

şu oyunu tele portlasınlar multisi çalışcak şekilde deli gibi oynarım

• Eskiden daha iyiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.