Şimdi Ara

Superonline kadar iş yapmak istemeyen bir firma görmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kapımızın önünde fiber altyapı var ama talep etmemize rağmen bir senedir apartmana aldıramıyoruz hala adsl ile sürünüyoruz. Anlamıyorum o zaman neden getirdiğin altyapı hizmetini müşterilerine ulaştırmazsın. Zaten top çevirme üzerine kurulu bir super yardim var. Bir senedir top çeviriyorlar kazı izni alamıyoruz dediler hepsi hallettim yazılarını yolladım hala operasyon ekiplerinden haber bekliyoruz. Şimdi vodafone, turknet mi yoksa superonline adsl mi alsak diye uğraş !

• apartmandan en az 10 başvuru istiyorlardır...
  • müşteri hizmetlerini aramak yerine bölgenizden hangi bayi sorumlu ise o bayi ile protokol imzalayın ve takibini o bayi üzerinden yapın yoksa cidden iş yürümüyor. 15 kasım 2015'te protokol imzaladık, kazıyı anca mayıs sonunda yapacaklar. haziran sonu da aktif olur deniyor. kazı izni almak kolay. yani en azından Ankara için. ama planlama nasıl yapıldıysa o plana uymak zorundasınız, tabi kurumsal müşteri değilseniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayiye ile henüz görüşmedim bakalım onlar ne diyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

apartmandan en az 10 başvuru istiyorlardır...

Yetkili bayi ile görüştüm cevap şu kaç daire varsa tamamından başvuru talebi istiyor.
    Böyle hizmet anlayışı olmaz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı altyapı yatırımlarında zorunlu tutmadıkça
    ülkenin büyük bölümü adsl'e mahkum kalacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.