Şimdi Ara

Fiorino Combi Mix alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süredir ailece ve tek binebileceğimiz bir araç arayışındaydık bir ahbabımız 2009 model Fiorino Combi Mix'ini satıyormuş. (yük taşımak için değil)

Vergisi ve yakıtı hakkında bilgisi olan var mı? Binek araçları çok mu aratır? Tavsiye eder misiniz?

• hocam ben 2012 den beri emotion 95 bg fiorino kullanıyorum.2012 fiorino için bu yıl 449.50 tl vergi ödedim 6 aylık.

arabasının -lerini sayayım istersen.bozuk zeminde çok ses gelir, arka taraf kasıslardan geçerken çok sarsar arkada oturanları ve arka koltuklar biraz dik bence, birde ön takım benim düşünceme göre biraz zayıf ayarı kolay kaçıyor.

aracın +larına bakacak olursak benim en memnun olduğum yanları sıkıntı çıkartmaması bu 4 yıllık süre içerisinde sadece bir kere start&stop arızası verdi onun haricinde hiç bir sıkıntı yaşatmadı bana, yakıt ekonomisi ve klima performansı çok memnun edici (bakımlar zamanında ve tam yapıldığında.dip not 105 kilo olmama ve çok terlememe rağmen klima hiç bunaltmadı hiç bir havada).

bunun haricinde herhangi merak ettiğiniz bir soru olursa cevaplayabilirim.
  • Geçen gün bir fiorino'ya bindim. Açıkçası dediklerinizle birebir örtüşmekte. Gerçi sorunuma çözüm buldum. Yeni bir Corolla işimi çözdü. Teşekkür ediyorum.
  • Peugeot bipper lara bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.