Şimdi Ara

Superonline Akk`Siz 25 Mbps Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada yazmış olduğum gibi bu paketi kullanan varmı ? Download hızını nasıl alıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunu iss yi arayarak öğrenebilirsin.

tabi ki sorunlar çıkabilir çıkmayabilir... altyapı varsa uydunet tavsiye ederim.
  • Bende ayın 30unda bu pakete geçeceğimde birkaç kişi geçmiş forumdan 24.5 down hız alan olmuş bende konu açayım dedim memnun olan varmı vs için :)

• trableus12 T kullanıcısına yanıt
    Genellikle 2,5-3 Megabyte arası bir download hızına ulaşıyorum, tabi bu değer Torrentlerde seeder sayısına göre değişiyor.
  • Teşekkür ederim cevabınız için indirne listemi hazırladım şimdiden en az 250 gb oldu geçeyimde bi rahatlayalım.Siz ne kadar indirme yapıyorsunuz ?

3mb/sn ile iniyor steamden
  • Peki son bir şey daha soracağım evde 3 kişi kullanacağız interneti her bir kişi youtubeden video açsa ve 720 olarak izlese takılma donma olurmu video en az 20 dk falan olsa mesela tek kişiye 8 mbps hız düşüyor sanırım ?

Hocam 4k rahat izletiyor hiçbir sorunum yok. Fakat fazla kişi bağlanırsa ne olur net birşey söyliyemem.

Söylediği hızı verir için rahat olsun.

Superonline Akk`Siz 25 Mbps Hakkında
  • 50 mbps - 250 AKN yetmediği için geçtim. Ortalama 2.8-3 mb/s indirme hızı var, çok memnunum. 3 kişi rahatlıkla 720p açar izlersiniz, problem olmaz.
  • Ben kullanıyorum tek kelimeyle müthiş!
  • speedtest spot 1ms 25 / 5. Youtube 4k buffersız. salonda youtube dan video izlenirken aynı şekilde odamda film izleyebilirim. torrent abanılmadıktan sonra problem olmaz.
    tarife 99tl 2 sene sonunda 210tl olarak dönüşecek teklif yapmazlarsa onu da belirteyim.
  • bende 100 mB 250GB kotalı paket aldım pişman oldum akk siz paket almadığıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

50 mbps - 250 AKN yetmediği için geçtim. Ortalama 2.8-3 mb/s indirme hızı var, çok memnunum. 3 kişi rahatlıkla 720p açar izlersiniz, problem olmaz.

4 kişilik aile için 50 mbps-250 akn yeterli midir sizce hocam? yoksa 100 mbps-250 akn mi alalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pandoora

quote:

Orijinalden alıntı: Mordeaur

50 mbps - 250 AKN yetmediği için geçtim. Ortalama 2.8-3 mb/s indirme hızı var, çok memnunum. 3 kişi rahatlıkla 720p açar izlersiniz, problem olmaz.

4 kişilik aile için 50 mbps-250 akn yeterli midir sizce hocam? yoksa 100 mbps-250 akn mi alalım?

240 gb akn ile 400 bölüm hd (720p) 40-50 dakikalık yabancı dizi indirebiliyorum. 100 gb ile 170 bölüme yakın yabancı dizi indirdim buradan bir tahmin yürütebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogan Umut -- 24 Mayıs 2016; 0:36:56 >
  • Kullanıma bağlı birazda bu olay 16 mb/sn internetim var Film,Sosyal Medya,Oyun 100 gb yetiyor geri kalan 50 gb oyun felan indiriyorum.
    Aileden aileye değişir bizim ailemize her türlü yetiyor 8 tane cihaz wifi bağlanıyor.1 masaüstü 3 tanede laptop var.
    Bir dünya 1080p youtube video izliyorum zaman geçiriyorum.
  • kesinlikle ihtiyacı karşılar...
  • 50 mbps bant genişliği 4 kişilik aileye fazlasıyla yeterli gelecektir, fazlasına inanın hiç gerek yok hocam.
  • 25 mgb 75 gb akn li kullanıyorum 75 gb geçerim diye düşünüyorum ama akk olmayan daha pahalı geldi bütçeyi aştı şimdilik bundayız hızda bir sıkıntı yok gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.