Şimdi Ara

WhatsApp Web artık masaüstünde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kullanıcı sayısı bir milyarı geride bırakan WhatsApp uygulaması için en fazla talep edilen konu, bir masaüstü sürümüydü ancak sürekli mobile bağımlı kalma stratejisi nedeniyle Facebook buna yanaşmadı. Bir süre önce akıllı telefon üzerinden köprü kuran web uygulaması faaliyete sokulmuştu. Şimdi ise aynı mantığı taşıyan bir masaüstü uygulaması devreye giriyor.

Windows ve OS X platformları için geliştirilen WhatsApp uygulaması, web tarayıcısına olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor ve masaüstünden erişim imkanı sunuyor. Gerekli barkodu telefonunuza okuttuktan sonra, tüm mesajlarınız senkronize ediliyor ve masaüstü uygulamasına aktarılıyor. Telefonunuzda WhatsApp uygulaması açık ve bağlı olduğu müddetçe, masaüstü uygulamasını kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Uncharted ilk olarak mobilde

Metin mesajı, fotoğraf, video, ses kaydı gibi içerikleri gönderebildiğiniz uygulamada, sesli görüşme imkanı sunulmamış. Yine bildirim uyarıları masaüstünden alınabiliyor. Bununla birlikte bağımsız bir masaüstü uygulaması, WhatsApp için hiç bir zaman mümkün olmayacak gibi görünüyor. Rakiplerinden bu konuda biraz geride olsa da, yine kullanıcı sayısı bakımından WhatsApp açık ara önde. Masaüstü WhatsApp uygulaması en az Windows 8 ve OS X 10.9 sürümleri gerektiriyor.

Platformlar için indirme adresi burada 

• Whatsapp web i aktif kullanan biri olarak guzel bir haber deneyelim gorelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah denedim pratik gelmedi. Tarayıcıda kullanmaya alışmışım.
  • Telegram çok daha muhteşem bir uygulama bana göre. Severek beğeniyorum.

• Vatsap mı

yoksa

vapsap mı

yoksa

vapsat mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4LKyR -- 11 Mayıs 2016; 11:10:54 >
  • Uygulama olması dışında hiçbir artısı yok. Yine aynı şekilde ses dosyası veya video gibi dosyaları karşı tarafa web veya uygulama üzerinden gönderemiyorsunuz. Yani yine bu tür durumlar için telefona aktarıp öyle göndermek zorundayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Vatsap mı yoksa vapsap mı yoksa vapsat mı?

İşte bütün mesele bu.

• diger uygulamalar isterse kırk takla atsın yinede faydası yok. Yaygın kullanım kimdeyse o önde. En azından Türkiyede Whatsapp kullanımı oldukça fazla, dilimize bile yerleşti "whatsappp'tan at/atarım" şeklinde. Yalnız malum birde mesenger aldı başını gitti. Kimi her ikisini kullanıyor kimi sadece birini. Bi karmaşa oldu ortalıkta.Keşke yaygın ve düzgün çalışan tek bir uygUlama olsa bu whatsapp tabiki.

• iyi olmus daha erkenden gelmelidir

• windows 7 ye destek vermek çok zor sanırım

• Windows 7 üzerinden denedim indirdi kurdu çalışıyor. Ancak web arayüzünü programa koymuşlar gibi ek sağda bildirim gelmiyor. Sadece görev çubuğunda programda whatsapp simgesinde yanında gelen mesaja göre sayılar ile bildirimi ve de mesaj geldikçe gelen ses ile bildirim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

windows 7 ye destek vermek çok zor sanırım

eskiyi geride bırakmazsan yeniyi pazarlayamazsın kar edemezsin. win10 çıktığı günden beri kullandım %100 hdd kullanma sorunları gibi şeylerden bezdirdi beni. 4 kişi daha biliyorum sırf bu sorunu yaşayan. şimdi win7deyim mecbur kalmadıkça dönmem. 10 numara işletim sistemi win7

• 60mb?... Zaten whatsap web arayüzünü yedirmişler, bu bildiğin tarayıcı tek urlside web.whatsapp.com ..59mb tarayıcı 1mb whatsapp sayası

• Windows 7 de çalışıyor ama Windows 10 da arkadaşın dediği gibi bildirimler normal geliyor 10 daki gibi öne çıkarak değil

• 60 mb olduğuna göre chromium üzerinde çalışıyor sanırım. Ben beğenmedim şahsen

• saçma olmuş 7 yaşındaki çocuğa visualbasic verip kurcala desen o bile yapardı 5mb da yer kaplardı, bunun için mi bu kadar beklemişler at formun içine bir web browser o kadar. dalga mı geçiyorlar, 1 nisan falan da değil ama

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 11 Mayıs 2016; 18:12:13 >
  • yapan kişinin 10 dakikasını almıştır , chrome sayfasını forma çekmiş
  • whatschrome eklentisi var aynı işi yapıyor zaten.
  • 32 bit çalışıyor mu?
  • Ahhh microsoft ahh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.