Şimdi Ara

Hangi Telefonu Tercih Etmeliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle Burdan çıkacak yorum ve görüşler doğrultusunda telefon alacağım. 4 Senedir bir fiil aynı telefonu kullanmaktayım, çok kararsızım sizlerin yardımıyla bu konunun üstesinden gelmek istiyorum bu yüzden bilgisi olan tüm arkadaşlarıma sesleniyorum yorumunu bekliyorum muhakkak..!

Arkadaşlar önce sizlere ihtiyaçlarımdan bahsedeyim bir telefondan ne beklerim bunlardan bahsedeyim;

1- Şarj Ömrü uzun olmalı ve Kısa zamanda dolmalı ( Sarj Kablom Veya adaptörüm yoksa wifi ile sarj edebilmeliyim :) )

2- Aynı ekranda birden fazla işlem yapabilmeliyim ( excelde işlem yaparken muzık dinlemeli veya youtubede gezerken ınstagramda takılabilmeliyim,) Ekran 2 e ayrılabilmeli kısaca.

3-Kamera olmazsa olmazım, en iyi görüntüyü elde edip zoom, netlik ve en iyi görüntü kalitesi sunabilmeli.

4- Performans

Arkadaşlar S7 EDGE VEYA NOTE 5 arasında seçim yapacağım, Başka bir telefon önerisinde bulunmayın, Lütfen.. ( Yeni gelecek İphone 7 Hariç :) )

Hangi Telefonu Tercih Etmeliyim ?

• note 5
  • Bence seçim işin kolay, imkan varsa edge7, olmazsa note5
  • bence o kadar para bir telefona verilmez.
  • Bence o kadar para telefona verilmez diyenleri dinlemeyin,dünyanın en vasıfsız yorumlarından biri olarak görüyorum.

excelde işlem yaparken muzık dinlemeli demişsiniz, galiba kullandığınız telefon bir hayli eski günümüzde 3310 ve türevleri hariç çoğu telefon bunu yapabiliyor.

S7 Edge tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.