Şimdi Ara

BSC Özel Röportaj - Mustafa Yiğit

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation Türkiye Sorumlusu Mustafa Yiğit ile temalı yeni PlayStation 4 konsollarını konuştuk.

• Oyun fiyatlarını sorsaydınız bir de, baskıyı kesmeyin :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Emmi ucuzlatın oyunu emmmmiii.. Zati EXC oyun
  • "uncharted 4 Kullanıcısına baktığımızda hiçbir şekilde eleştiri kabul etmiyorlar. Bu oyunu 4 gözle bekliyorlar."

Ula Adam kaşla göz arasında yine fanboy muhabbetine bağladı. :D

• Mıstafa No Man Sky diyor . Onun Türkçe olmasına vesile olursa harbiden eli öpülecek insan olur . Yoksa 1 . part oyunların Türkçe olmasına zaten İngiltere karar veriyor . Bunlar boşuna reklam yapıyor :)

• Mustafa yiğit görebildik sonunda adamın dibi, ps4 çıkacağı zamanda twitter dan az soruma cevap vermedi :)
  • Mustafa US psn le cok mutlu baksaniza :) ah keske o mesut cevigin dedigi " ne oyun mudurleri" olsa. Buradan 60$ lik god of war 3 oyununu 130 tl ye satan donemin SONY TR de urun muduru olan yanlis hatirlamiyorsam OZGUR KIRAZCI beye selam olsun. Ne zaman o gitti , oyun fiyatlari artti. God of war 3 60$ 130 tl . = Uncharted4 60$ 230 tl .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Herhangibirkullanici

"uncharted 4 Kullanıcısına baktığımızda <b>hiçbir şekilde eleştiri kabul etmiyorlar. </b>Bu oyunu 4 gözle bekliyorlar."

Ula Adam kaşla göz arasında yine fanboy muhabbetine bağladı. :D

E Öyle Zaten :D . Mesut, Oyunu görünce alir oynarim evde modunada girmisti 2si1 de :

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Mustafa US psn le cok mutlu baksaniza :) ah keske o mesut cevigin dedigi " ne oyun mudurleri" olsa. Buradan 60$ lik god of war 3 oyununu 130 tl ye satan donemin SONY TR de urun muduru olan yanlis hatirlamiyorsam OZGUR KIRAZCI beye selam olsun. Ne zaman o gitti , oyun fiyatlari artti. God of war 3 60$ 130 tl . = Uncharted4 60$ 230 tl .

Özgür Kirazcı müdürün dibidir . Adam tek başına hem satışlar da bu kadar iyi değilken türkçe oyunu başlattı hem de uygun fiyata oyunlar getirdi. Mustafa yiğit de ps4 satışa çıkarken twitterdan 3 5 soru yanıtladı ondan sonra baktı ilgi büyük, zaten satılıyor uğraşmayı kesti.

Sonra olanlar malum para yatırması dahi sıkıntılı bir psn, birden %50 zam yapılan ps plus, bir çok örneğinin olmasına rağmen (Rusya Hong Kong Endonezya) Türkiye gibi gelir düzeyi düşük bir ülkede İngiltere gibi oyun fiyatlandırması . Lan adamların para birimi bizi 4 e katlıyor el insaf biz rusyadan çok mu zenginiz?

Özgür Kirazcı bir kaç sene daha kalsaydı da psn tamamen Türkiye'ye taşınsaydı (şuan store alışverişleri ingiltere posu üzerinden ve sorunlu) özel fiyatlandırma gelseydi. Adamın başarılı oluşunu ve azmini google'da çalışmasından anlayabilirsiniz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi game07 -- 10 Mayıs 2016; 23:00:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyun fiyatlarıyla tebrik ediyorsunuz yani adamları çok iyiymiş

[sizer=red]BSC Özel Röportaj - Mustafa Yiğit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 11 Mayıs 2016; 0:43:30 >
  • Röportaj için teşekkürler Mesut bey. :)

• Arkadaşlar fiyatını şunu bunu bilmem ama şu anda oyunu oynuyorum resmen akıyor. Adamlar şahane bir oyun ortaya koymuşlar, tamam ülkede oyun fiyatları çok pahalı ama şu oyuna bu parayı verirken inanın hiç acımadım. Hak etmiş adamlar.

• quote:

Ne zaman o gitti , oyun fiyatlari artti. God of war 3 60$ 130 tl . = Uncharted4 60$ 230 tl .

Ben de Özgür Kirazcı'yı çok severdim fakat verdiğiniz örnek doğru olmamış.

Ülkemize oyunlar Euro üzerinden geliyor. God of War 3, 2010 yılında çıktı. 2010 yılında Euro ortalama 2.00TL civarındaydı. Şuanda 3.350TL. Yani o zaman 60 dolarlık oyun 120TL ederken, şimdi 201TL ediyor.

Dolardan hiç bahsetmiyorum bile. 2010'da 1.50TL olan dolar şimdi 2,94TL.

Şuradan 2010 yılındaki kurları görebilirsiniz.

http://paracevirici.com/doviz-arsiv/merkez-bankasi/gecmis-tarihli-doviz/2010/euro
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kafalar photoshop gibi duruyor ...

• Pc fanboyları izlesin bence bu video
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

Arkadaşlar fiyatını şunu bunu bilmem ama şu anda oyunu oynuyorum resmen akıyor. Adamlar şahane bir oyun ortaya koymuşlar, tamam ülkede oyun fiyatları çok pahalı ama şu oyuna bu parayı verirken inanın hiç acımadım. Hak etmiş adamlar.

Tabi para varsa verince acımazsın usta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Ne zaman o gitti , oyun fiyatlari artti. God of war 3 60$ 130 tl . = Uncharted4 60$ 230 tl .

Ben de Özgür Kirazcı'yı çok severdim fakat verdiğiniz örnek doğru olmamış.

Ülkemize oyunlar Euro üzerinden geliyor. God of War 3, 2010 yılında çıktı. 2010 yılında Euro ortalama 2.00TL civarındaydı. Şuanda 3.350TL. Yani o zaman 60 dolarlık oyun 120TL ederken, şimdi 201TL ediyor.

Dolardan hiç bahsetmiyorum bile. 2010'da 1.50TL olan dolar şimdi 2,94TL.

Şuradan 2010 yılındaki kurları görebilirsiniz.

http://paracevirici.com/doviz-arsiv/merkez-bankasi/gecmis-tarihli-doviz/2010/euro

Haklisiniz. Peki bana sunlari aciklar misiniz madem bu isin icindesiniz.
    1. 60$ lik witcher 3 oyunu PC de neden 70 tl iken konsolda yine 60$ lik oyun 210 tl .
    2. uncharted4 UK psn de 50 sterlin(213 tl) iken , ayni oyun TR store da neden 44 sterlin(189 tl)

Euro mus, dolar mis. Bunlar bizim insanlarimizin " Arkasina " saklandigi Bahane den baska birsey degil. Isterse o oyun 60 tl den de cikar 100 tl den de cikar. Burda kimse masal anlatmasin neyin ne oldugunu iyi biliyoruz.Ozgur kirazci gibi adamlar oldukca gider uncharted3 u gran turismo5 i , infamous 2, little big planet 2 gibi oyunlari kutulu aldigim gibi , simdiki sony oyunlarini da oyle alirim. Suan hala turkce oyunlar varsa bu zamaninda 130 bin den fazla satan gow3 sayesindedir. Biz ps3 oyunlarini oyle boyle turkce severek zamaninda almasaydik, ne suan 230 tl ye oyun alirdik. Ne de bu kadar cok turkce oyun olurdu. Su mustafa geldi geleli olumlu birsey olmadi.
    Nasil olsa satiyor ya .. Nasil olsa turkce ya. Oh yan gel yat. Ozgur kirazci bize son hediyesini 1 nisan 2011 de uncharted 3 u turkce yaparak gitti. Su yerine gelen sorumlu onun yaptigi isin yarisini bile yapamadi.
    Boyle turkce ayagina, biz eski ps3 kullancilarini kandiramaz. Mustafa gelmeden once de turkce oyunlar vardi. Store da vardi hersey vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 11 Mayıs 2016; 8:08:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: alito

Arkadaşlar fiyatını şunu bunu bilmem ama şu anda oyunu oynuyorum resmen akıyor. Adamlar şahane bir oyun ortaya koymuşlar, tamam ülkede oyun fiyatları çok pahalı ama şu oyuna bu parayı verirken inanın hiç acımadım. Hak etmiş adamlar.

Tabi para varsa verince acımazsın usta

Bu devirde kimde para var ki bende de olsun. Ama bu oyuna yüzümü ekşitmeden verdim o parayı, başka bir şey için vermezdim.

• Mıstafayı sevmeyenler beğeniye çök

• 60 $ 'lık Witcher 3 'ün Tr de 70 liradan satışa çıkması, son 5 yılda memleketin başına gelen en güzel şeylerden biriydi. Ben bitirdim, ama hala oynuyorum. Bizim birader bitirdi toplamda 180 saati geçkin oyun süremiz var. Oyunun içinden çıkan bir de Teşekkür mektubu var. Ve oyun 70 lira.

Aslında bu konuda ısrarcı olmamız gerek. Yani demekki böyle bir şey mümkün. Dolar kurunun arkasına sığınmayı bıraksınlar.

Bir de bilmediğimden soruyorum Witcher 3'ü Tr'ye Aral mı getirmişti ?

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 2 Haziran 2016; 10:15:19 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.