Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olsun bu hız da yeterli.. forum yuzunden eve gidemiyom
  • siteden uyarı geldi biraz susta motorun sousun diyo

Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Motoru sout ?
  • hadi ben kaçtım. sana iyi geceler
  • iyi gecelerr kurtlar vadisi başladı saat şuan 2100 (nokia diil ama )
  • k700i kadiköy garantili 620M
  • 6600--------->450milyon iyimi KAÇAK..Teşekkürler
  • İyi tabi de dikkat kapağı değiştirip sıfır diye satıyolarmış ruhun duymuyo.. (Alem ne olmuş )
  • ve son zamanlarda o olay moda versiona bakıp yeni oldugu anlaşılır dicem ama version da degistiriyolardır kesin
    sonuçta tel de sorun yoksa prob da yok zaten 1 2 ay garanti veriyo heryer sorun olursa getir filan diyolar
  • 7610 kaçak fiyatı nedir???
  • quote:

Orjinalden alıntı: SINIRSIZ

6600--------->450milyon iyimi KAÇAK..Teşekkürler

olmaz olmaz
  • 800 850 arası 7610 yanılmıyosam
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubcepmania

7610 kaçak fiyatı nedir???

750-720 arası spot data kablosu dahil.ist.da
  • Şu K700i'ye bir bellek yuvası koysalarmış en az garantilisi 900 olurdu.
  • yaw bende bi 6600 alacamda galiba en iyisi 600milyon verip garantili gönül rahatlığıyla almak. Yok kapak değiştiriyolar yok bilmemne hiç kimseye güvenemezsin bi tanıdık falan lazım...
  • ehehe valla öle alem kötü sorun olmadıkdan sonra bence kacak alsanda olur dedim ya bazıları 2 3 ay garanti verio
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis

yaw bende bi 6600 alacamda galiba en iyisi 600milyon verip garantili gönül rahatlığıyla almak. Yok kapak değiştiriyolar yok bilmemne hiç kimseye güvenemezsin bi tanıdık falan lazım...

Kardes sen bilirsin ama 6600 bana bitti gibi geliyor 7610 al spot, gir büyük bir dükkana zarfla sana garanti de verirler şu an faturalının fiatları cardlar yüzünden yüksek yok 12 ay faiz yok., yok şu card yok bu card,bastınmı peşin parayı güzel fiat bulursun inan bana tabii ist.da
  • en son SX1 fiyatı nedir dogubankta?
    Garantili 550 milyona buldum Garantisi Imteldenmis nedir bu imtel fln??? Alman kuruluşu mu? KVK veya Başarı garantili olması daha mı önemlidir sizce?
  • 6230 ne kadar???
  • sonunda gaza geldim ve gidip dogubanktan p910 almaya karar verdim. onumuzdeki hakta ici alacagim, ancak elimdeki telefonlari satmam lazim. 1,5 yasinda temiz bir p800 var haziran 2003^de almistim 1 ay once sikildim ve Siemens sl65 alidim (kuvuk diye hosuma gitmisti) ancak napalim bi kere p... kullandinmi aliskanlik yapiyo. icim rahart diil yai gidim hemen p910 onu spot alacagim. Eger elimdeki kendime ait p800 ve Siemens SL65 ile ilgilenen varsa lutfen bana bildirsin. P800 icin 400 milyon, siemens sl 65 icin 640 milyon uygun diye dusunuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.