Şimdi Ara

HTC'de düşüş derinleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yılın ilk çeyreğinde rakiplerine oranla biraz durgun kalan ve amiral gemi modeli başta olmak üzere One S9, M9 Premium gibi modellerini bahar dönemine sarkıtan HTC, mali tablolarda da bunun sıkıntısını yaşıyor.

Yılın ilk çeyreği itibariyle HTC’nin elde ettiği gelir 457 milyon dolar civarında gerçekleşti. Çeyrek bazda düşüş yüzde 40 olurken, yıl bazında ise yüzde 70 civarına dayandı. Faaliyet zararı ise 80 milyon dolar olurken, çeyrek bazda yüzde 15 kayıp, yıl bazında yüzde 10 civarında artış yaşandı.

Ayrıca Bkz.HTC’den bu kez One M9 Prime Camera Edition

Geçen yılın son çeyreğinde özellikle HTC One A9 ve One X9 modellerinin etkisiyle satışlarda ve faaliyet zararında iyileşme görülmüştü. Firma aynı ivmeyi devam ettiremeyince zararın büyümesi de kaçınılmaz oldu.

HTC’nin yıl içerisindeki en büyük kozu şüphesiz amiral gemisi HTC 10 olacak. Bu hafta itibariyle 3000TL seviyesinden ülkemizde satışa çıkması beklenen HTC 10 yanında Desire 830, One S9, One M9 Premium Camera Edition gibi modeller de kendisine pazar payı arayacak. Ayrıca sanal gerçeklik tarafında ilgi gören HTC Vive kaskı da itici güçlerden birisi olacak. Bu modellerin satış grafiği, bu yıl HTC’nin de kaderini belirleyecek. 

• Keşke Nokia satın alsa

• Amd ve htc batsa inanın haber sitelerinin haber trafikleri %70 felan zarar ve batm haberleri bakımından azalır.

• Htc de demekki hala bişeyler eksik fiyat demiycem çünkü bizde pahalı ama dışarda 50 dolar 100 dolar fazla olmuş kimse takmıyor çünkü zaten 2000 dolara yakın maaş ları var. İlgiyi kaybetti artık yeniden ilgileri üzerine çekmesi gerekiyor.

• En buyuk silahi 8'di, 9 oldu, simdi 10 olacak..

• Görün bakın HTC 11'de devrim yapacak...!!!

• Htc 10 un bir de sarı ekranlı versiyonu çıkmış. Askflslf

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Htc 10 un bir de sarı ekranlı versiyonu çıkmış. Askflslf

Bu forumda gordugum en gereksiz üyesin,Bir aralar stevejones vardi herkese g2 onerirdi simdi sen varsin samsung oneren.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3000 TL lik fiyatıyla S7 edge karşısında hiç şansı yok, batmak için bu kadar çabalayan başka firma görmedik. 3000 TL para ver telefona ama ön panelin yarısı çerçeve

• bu tasarımla az bile.

• HTC 10 un katkısını 3. çeyrekte filan göreceğiz...
    Donanımhaber iyi hoşta tüm siteler cihazın incelemesini yaptı hatta cihaz güncelleme aldı tekrar yaptılar. Donanımhaber hâlâ ve hâlâ yapacak.
    Bu arada sitenin %75 i promotör filan herhalde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraix -- 9 Mayıs 2016; 19:17:27 >
  • Fiyatı dayarsan olacağı bu.Bizim burda Hayırlı işler derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

3000 TL lik fiyatıyla S7 edge karşısında hiç şansı yok, batmak için bu kadar çabalayan başka firma görmedik. 3000 TL para ver telefona ama ön panelin yarısı çerçeve

Hepsiburada da 2900 e satılıyor samsung türkiye garantili olanlar. 100 tl pahalı yani htc 10..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Mayıs 2016; 19:32:32 >
  • Tasarımına laf etmesin kimse, siyahı çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Tasarımına laf etmesin kimse, siyahı çok güzel.

Umarım gerçeğini görünce de beğenirsiniz. Geçen LG G5 i incelemeye gittim, tam bir facia, üst çerçeve bir parmak var sanırım, bide androidin üst taraftaki bildirim barını da ekleyince kocaman bir şey oluyor üst taraf. Son aldığım bilgilere göre G5 ile HTC 10 u tasarlayan kişiler kör olmuş

• htc yanlis ellerde tenekeye donusuyor...dogru elde apple rakibi olabilir...

• HTC 10 konusuna gidin de sizi eğitsinler cahiller. Dünyanın en kaliteli telefonu yan sanayi panel kullanan hız testlerinde G5'i bile geçemeyen HTC 10 bikere tamam mı !1!!1

Samsung birtek Türkiye'de satıyomuş, HTC tüm dünyada satıyomuş ben HTC 10 konusunun yalancısıyım.

• Marketleri gezdim,htc ye baktım m8 bile 1700-1800 e satılmaya çalışılıyor,iyice fermentasyonu tamamlamış turşuya dönüşmek üzere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Umarım gerçeğini görünce de beğenirsiniz. Geçen LG G5 i incelemeye gittim, tam bir facia, üst çerçeve bir parmak var sanırım, bide androidin üst taraftaki bildirim barını da ekleyince kocaman bir şey oluyor üst taraf. Son aldığım bilgilere göre G5 ile HTC 10 u tasarlayan kişiler kör olmuş

G5 ile htc 10 ne alaka anlamadım

G5 ilk çıktığından beri herkes tasarımını eleştirmişti, htc10 çok güzel.

• quote:

quote:

quote:

G5 ile htc 10 ne alaka anlamadım

G5 ilk çıktığından beri herkes tasarımını eleştirmişti, htc10 çok güzel.

Sana göre güzel, beğenmeyen çoğunlukta. Bence G5 bile daha güzel HTC 10 dan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.