Şimdi Ara

800 tl ye kadar öneri mümkünse WP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar son 2 yıldır xperia l kullanıyorum. 1 ghz dual core işlemci adreno 305 gpu ve 1 gb ram var 756 mb ı kullanılabilir durumda. Telefon baya yavaşladı yıprandı eskidi ön kamera 0.3 mp olmasa daha iyiymiş yani arka kamera fena değil ama çekim hızı çok yavaş.

Şimdi Telefonu aldığından beri hiç oyun oynamadım oyun oynamayı seven biride değilim. Oyuncu telefonu önermeyin veya application kurup kaldırmam pek.

Bana Youtube Facebook Watsapp yetiyor. Telefondan müzik dinlemeyi ve video izlemeyi severim. İnternette gezerim.

Windows phone için hızlı ve stabil diyorlar. 800 tl ye kadar bi telefon önerin ama uzun ömürlü olsun aradığım şey o.
    Ben telefon ölene kadar kullananlardanım. Androidden sıkıldım açıkcası. Wp denemek istiyorum Lumia 640 xl var 830 tl
    Sizde wp geçmek nasıl olur.

• mağazası ölü, bana yeter deme birazdan sonra sıkar :)
  • Hani mağazada işime ne yarar ne gerekir diye bakıyorum da pek önemli şeler gelmiyo aklıma.
    Uzun ömürlü hızlı ve stabilse yeterli gibi.
    Misal sen kullandıysan biraz bahsedermisin kamerası karl zeis lensleri hoparlör ve kulaklık sesi batarya ömrü ekranı flan nasıl.
  • WP baştan aşağı fiyasko sadece mağaza değil

Tarayıcısı berbat, üniversitelerin sitelerinde olsun, banka sitelerinde olsun vs. vs. birçok sitede ya çalışmıyor ya da hatalı çalışıyor.

aklıma daha gelmiyor birçok eksiklikler,

ha bu arada youtube uygulaması bile gelmedi 3.part uygulamalar var mağazada, resmi uygulamaya göre %70 falan işlevsel durumda

o paraya p70, m4 aqua gibi çok güzel telefonlar var.

Ben 3 yıldır kullanıyorum wp, tavsiye etmem, microsoft kasıtlı olarak geliştirmiyor işletim sistemini
  • General Mobile 4g Android One.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsatını bulan wp den kaçıyor,hızlı stabil bilmemne diye övenler wp den kaçamayıp mecburi fanboy olanlar.çünkü kimse satın almıyor 2. Elleri.huawei p8 lite,samsung j7,zenfone max,zenfone go gibi bişeyler bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 9 Mayıs 2016; 15:46:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak ediyodum ama youtube resmi uygulaması bile yokmuş o sıkıntı.
    İos alcak para olmadığından android kısmında bütçemi zorlamadan lenovo a7000 yada lg k8 gibi bişi alabilirim 600 tl ye
  • WP'yi boş ver Android'e bak sen
  • General mobile 4g gayet iyi arkadaş kullanıyor çok şükür bı sıkıntısı olmadı daha google ile beraber üretildiği için sıkıntı çıkıcağını pek sanmıyorum
    Birde benim kullandığım telefon var kasma yapmaz oyun oynamıyorum diyosun zaten sony Xperia e4g memnunum telefondan öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wp alacaksan 2017 de al bu sene alma. 2012den beri Windows Phone ile aşırı haşr neşirim bu sene alma seneyi bekle beni dinle sen. Lumialar bitsin Surface Phone lar çıksın onlardan al o zaman geçiş yap. Şuan Win 10 Mobile aşırı ham + çoğu uygulama olsa da olmayanlar da azımsanamaz.

• xperia e 4g 4,7 ekrana sahip ben bi 5,5 flan olsn istiyom.
  • Lenovo p1m e bakın 750tl
    windows kullandım android gibi degil.
    Android tek program kurup hem dosya yoneticisi-hem muzik calar-video oynatıcı-rar/zip acar yapar-gereksiz dosya temizler-aynı dosyaları gosterir-cok yer kaplayan dosyaları gosterir "Es File Explorer" windowsta varsa benzeri yarın bırakalım Android ten

• Merhabalar ben de şu an tam max 800 liralık telefon arıyorum Android tercihim bana ne önerebilirsiniz? Marka fanboyu değilim ama Lenovo ve General Mobile'ı da hiç bilmiyorum bu yüzden tedirginim, bu fiyatlardaki Samsunglardan falan daha mı iyi bunlar?

Şu anki telefonum Turkcell Maxi Plus 5 yani çöpün ötesinde bir şey, sürünüyorum resmen
  • lenovo p 70
  • Wp nin geleceği net değil bence android al.800 tl ye iyi android telefonlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

Merhabalar ben de şu an tam max 800 liralık telefon arıyorum Android tercihim bana ne önerebilirsiniz? Marka fanboyu değilim ama Lenovo ve General Mobile'ı da hiç bilmiyorum bu yüzden tedirginim, bu fiyatlardaki Samsunglardan falan daha mı iyi bunlar?

Şu anki telefonum Turkcell Maxi Plus 5 yani çöpün ötesinde bir şey, sürünüyorum resmen

Lenovo general mobile dan bence daha iyi bir marka ve telefonlarının işlemcileri daha iyi

• Asus-Huawei-Lenovo-Zte modellerine bakın..
    Kagıt kalem alın Bimeks-Teknosa-Vatanbilgisayar sitelerine bakın En az 2GB tercihen 3GB ramli-2800/3000mah hatta 4000mah Bataryası olan ekran cozunurlugu full Hd veya 720x1280 pixel olan modele bakın 3tane iner

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

Merhabalar ben de şu an tam max 800 liralık telefon arıyorum Android tercihim bana ne önerebilirsiniz? Marka fanboyu değilim ama Lenovo ve General Mobile'ı da hiç bilmiyorum bu yüzden tedirginim, bu fiyatlardaki Samsunglardan falan daha mı iyi bunlar?

Lenovo general mobile dan bence daha iyi bir marka ve telefonlarının işlemcileri daha iyi

Hocam bir de 9 veya 12 taksit ile alabileceğimiz yerler hangisi Vatan'a baktım da sadece tek çekim diyor.

Lenovo p70 aklıma yattı gibi. Tabi başka tavsiyeler de alabilirim. Lanet maxi plus bugün bozuldu gibi uğraşmaktan bıktım bu telefonla.

• SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    Taksik ile satış olmuyor diye biliyorum bi tek evkur da olması lazım.lenovo p70 iyidir

• En yakıh beko arcelik bossch bayisine bakın ben konuştum adam dedi 200tl peşin kalanı 200tlx4ay ödersin dedi secenek Asus-Gmobile-Casper var-Lg getirtebilirim dedi yani huawei-Lenovo yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.