Şimdi Ara

5:30 kalkış+Soru Çözüm Challenge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
2.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar" haftanın hitleri Adolf" arkadaşımız bu etkinliğimiz için whatsapp grubu kurmaya karar vermiş.Gruba katılmak isteyenler pmden ona ulaşsın.Grupta ben yokum,ben burdan devam edicem

ilgili konu: whatsapp grubu konusu

Herkese başarılar diliyorum...

Yine ben ve yine bir etkinlik
    Arkadaşlar hepimizin bildiği üzere toplam 40 GÜNÜMÜZ VAR.Bu 40 günde elimizden geleni yapmamız lazım.Uykumuzdan,oyunlarımızdan,telefonlarımazdan,arkadaşlarımızdan ve bir çok şeyden fedakarlık yaptık ve yapmaya devam ediyoruz!
    İnsan beyni öyle bir şeyki Bir şeyi yapacağına inanınca onu yapmak için elinden gelen herşeyi yapar. Yapamayacağınıza inandığnız vakit onu yapmamak için elinden gelen herşeyi yapar. Böyle lanet bir şey ne yazıkki. Tabi bunu fırsata çevirmek bizim elimizde.Her ne olursa olsun ümitsizliğe kapılmadan yapacağımıza inanarak devam etmeliyiz.Lafı fazla uzatmak istemiyorum.Çünkü böyle yazılar artık sıkıcı gelmeye başladı farkındayım

Başlıkta gördüğünüz üzere sabah 5:30 dan 8:00 e kadar soru çözeceğiz.Her bir saatte 10 ar dakika mola verirz.Yada herkes nasıl yapmak isterse öyle yapsın.Çünkü herkesin çalışma saati farklıdır.Saat 8 olduğunda kaç soru çözdüğümüzü ve hangi ders olduğunu yazarız.O sayılara göre aramazda bir birinci seçeriz.Bence güzel olacak ee tabi katılım az olursa bir iki gün yapar bırakırız ama gönlüm katılımın çok olmasından yana.Birlikte birşeyler yapmak insanı hem gaza getiriyor hem zevk veriyorhadi başlayalım

1) Michael_Angelo
    09.05.2016--> (109 soru-mat 2)
    10.05.2016-->(mat 2 konu)

2) Aldreigh

3) favored
    09.05.2016--> (konu+40 soru-edebiyat , 50 soru-mat2)

4) belkibasarabilirim

5) zeynepbusra

6) fail-i.mechul.domates

7) ZıplakAdam
    09.05.2016--> (250 soru-edebiyat)

8) antiretro

9) Requiem for a Dream

10) sahin196

11) Lumineers

12)sebastian2121

13) haftanın hitleri Adolf
    10.05.2016-->(konu-edebiyat)

14) Descard19

15) RadioactiveRc

16) chefarcher
    10.05.2016-->(konu tekrarı+2test-mat 2)

17) Hukukcuu1

18) Bhyilmaz

18) ahmeddcicek

18) AeroBlaster*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael_Angelo -- 21 Mayıs 2016; 17:24:49 >

• Yaz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp grubu açın. Sabaj 5.30 ile 5.45 arası gruba mesaj atmayanı grubtan çıkarın. Böylece grupta devamlılığı sağlarsınız. Kötü tarafı şu ki 2 gün sonra grubta adam kalmaz
  • ya abi 5.30 da çözdüğünüz sorudan nasıl verim alıyorsunuz anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Whatsapp grubu açın. Sabaj 5.30 ile 5.45 arası gruba mesaj atmayanı grubtan çıkarın. Böylece grupta devamlılığı sağlarsınız. Kötü tarafı şu ki 2 gün sonra grubta adam kalmaz

hocam watsap işi sıkıntılı ya.burası daha iyi bence
  • Ekleyin hocam beni de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

ya abi 5.30 da çözdüğünüz sorudan nasıl verim alıyorsunuz anlamıyorum

kalktığında bir güzel elini yüzünü yıkıyorsun.Camını açıp odayı havalandırıyorsun.Camdan kafanı çıkarıp derin bir nefes alıyorsun.Oh herkes uyurken ben ders çalışıyorum hayallerimin peşinden gidiyorum diye düşünüyorsun.O sıralar güneş hafiften kendini göstermeye başlıyor.Bide bitki çayını alıp masanın başına oturuyorsun.O kadar güzel bir duyku ki yaşamayan bilmez

• eklendiniz yoldaşlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael_Angelo

quote:

kalktığında bir güzel elini yüzünü yıkıyorsun.Camını açıp odayı havalandırıyorsun.Camdan kafanı çıkarıp derin bir nefes alıyorsun.Oh herkes uyurken ben ders çalışıyorum hayallerimin peşinden gidiyorum diye düşünüyorsun.O sıralar güneş hafiften kendini göstermeye başlıyor.Bide bitki çayını alıp masanın başına oturuyorsun.O kadar güzel bir duyku ki yaşamayan bilmez

valla hocam düşününce çok gaza getirici hoş birşeye benziyor süper olurmuş ama ben yinede yatıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael_Angelo

quote:

yav he he güzel duyguymuş bizde yedik.gel sen onu benim gibi tembele anlat

• iki kişi eledik gençler hadi yine iyiyiz
  • Bu gece çalışacak olan yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilyop -- 8 Mayıs 2016; 21:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minnakkız

Bu gece çalışacak olan yok mu?

5:30 da gece sayılır 23:00 gibi yatıp(ben öyle yapcam) 5:00de kalkarız.5:30 da çalışmaya başlarız.yazıyım mı adını
  • Michael_Angelo kullanıcısına yanıt
    23.00 gibi başlayıp 5.30 da uyurum bence yazma biraz ters olacak
  • Uyuyan rakipleri elemek isteyen yok mu
  • Michael_Angelo kullanıcısına yanıt
    12de yatıp 6da kalkıyorum zaten
    6saatten az uyku vücudu yorar :D
    Önce sağlık

Ama güzel etkinlik

• Kanka ben gece 4 ' e kadar çalışmaktan yanayım , hiç bi zaman sabah erken kalkıp ders çalışan tiplerden olamadım. Beni çok zorluyor sabahları kendime gelmek yataktan ayrılamıyorum
  • beni de alin 11. sinif kardesiniz sinav haftasina hazirlaniyor

• Senin rakip elemen lazım niye milleti çalışmaya teşvik ediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P L U T O

Senin rakip elemen lazım niye milleti çalışmaya teşvik ediyorsun.

şurda 10-20 kişiyi çalışmaya teşvik etsem ne kaybederim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.