Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max'in yeni teaser videoları yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Mi Max'in yeni teaser videoları yayınlandı

Xiaomi Mi Max önümüzdeki Salı günü yani 10 Mayıs için planlanan medya etkinliği ile tüm dünyaya tanıtılacak. Phabletin 6.44 inç ekrana sahip olacağı biliniyor. Üretici, fiyatı uygun seviyede tutmak için ekran kalitesinden kısmak zorunda kalmış durumda. Yani cihaz QHD 2K çözünürlüklü ekran yerine bir FHD 1080 x 1920 çözünürlüklü ekranla gelecek.

Ayrıca Bkz.Xiaomi CEO'su Mi Max'in teaser görüntüsünü paylaştı
    Söylentilere göre cihazın 2GB RAM ve 16GB depolama alanına sahip en ucuz modeli 200 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Snapdragon 650 yonga setinden güç alacak telefonun diğer varyantı ise 3GB RAM ve 32GB dahili depolama ile gelecek.

Xiaomi yaklaşan yeni akıllı telefonuyla ilgili bir dizi teaser video yayınlamış durumda. Görüntülerin hepsi Çince olduğu için reklamların biraz garip gelebileceğini belirtelim. Aşağıda yer alan videolar aracılığıyla kısa süre sonra sahneye çıkacak Mi Max'i daha yakından görebilirsiniz.

• Adamların şu eski kültürlerini sürdürmeleri aşırı hoşuma gidiyor ya. Çok dingin bunlar he
  • Xaomi ne zaman şu ülkeye gelecek merak ediyorum. En son geçen yıl gelecez dediler ama ortalıkta yoklar...

• Kendi ülkeleri için üretiyorlar. Dünya alıyor.

Ülkemize gelmesi zor. Bu üretici uygun fiyata iyi donanım veriyor. Aracılar girince fiyat yükselecek.

• İlk reklamı anlamadıkları için mi 2 reklam birleşik yayınlıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH'de Çin'e gitmiş bir editör vardı. Eğer Çince biliyorsa bir el atsaydı keşke. Ne dediklerini çok merak ettim :)

• çan çin çin çon şayomi mex

• Bir haftadır yayında bu videolar zaten, miui forumunda ingilizce çevirisini de vermişler.

Cihaz mi serisinden olacağı için üst seviye kategorisine giriyor, kasa ekran kamera vs üst düzey olacak ve üst modeli 250 dolar civarında olacaktır.

• Son video ne öyle ya Türkiye de bile bu kadar berbat reklam yapmıyorlar.

• dalgamı geçmişler yoksa reklamı :)

• videolara istemsizce güldüm.
    youtube altyazı hizmeti ile konuşulanları çevireyim dedim; video dilini hollandaca olarak gördü.

ayrıca; ecdadına saygı tüm toplumlarda devam edebiliyorken, bizdeki gibi söven bir topluluk daha var mıdır bilemedim.

• yerel kültürel reklamlar ama bizim için bişey ifade etmiyor
  • - 6.44" large immersive display
    - 4850mAh all-day battery
    - Qualcomm Snapdragon 650/652
    - 4GB RAM +128GB Flash + 128GB MicroSD (other memory versions avail)
    - 16MP PDAF and 5MP cameras
    - 7.5mm ultra-thin metal body, weighs 203g
    - Fingerprint recognition
    - 4G Dual SIM

Resmiyete kavuştu.
  • Xiaomi Mi Max Hands On, Review
    https://www.youtube.com/watch?v=c-e7rAZvWv0
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.