Şimdi Ara

Apple Music, daha ucuz öğrenci üyeliğine başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple Music, daha ucuz öğrenci üyeliğine başlıyor

Faaliyete geçtiği günden bu yana standart ve aile olmak üzere iki tip üyelik sunan çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music, bu haftadan itibaren öğrencilere yönelik olarak yeni bir üyelik daha başlattığını duyurdu.

Öğrenci üyeliğinde yüzde 50 indirim söz konusu ve 4.99$ karşılığında hizmetin tüm olanaklarına erişilebiliyor. Yeni üyelik şu anda ABD; İngiltere, Almanya, Danimarka, İrlanda, Avusturalya ve Yeni Zelanda’da bulunan üniversite öğrencilerini kapsıyor.

Ayrıca Bkz.Rafadan Tayfa artık mobilde

Yeni üyelikten yararlanmak için onaylı bir eğitim kurumunda öğrenci olmak gerekiyor. Apple, kullanıcıların öğrenci olup olmadığını anlamak için, dünyanın en büyük veritabanlarından birisi olan UNiDAY ile ortaklık yapmış. Doğrulama sürecini geçen her öğrenci, indirimli üyelikten faydalanabiliyor.

Öğrenci üyeliği muhtemelen hizmetin faaliyet gösterdiği diğer ülkelere de gelecek ancak muhtemelen Apple’ın ilk etapta öğrenci veritabanları ile ortaklık kurması gerekecek. Bu bakımdan ülkemize gelmesi biraz zaman alabilir.

Apple’ın çevrimiçi müzik sektöründeki en önemli silahı Apple Music, muhtemelen yeni kampanya ile daha fazla abone kazanacaktır. Hali hazırda 13 milyon ücretli aboneyi geride bırakan platform için sayı büyük önem taşıyor. Apple, iOS 10 ile birlikte daha kolay ve sade bir arayüze geçiş yapmayı planlıyor. Ayrıca bazı sekmelerde de değişiklikler olacak. 

• Spotify premium 5 TL rakipsiz kalitede

• Bak işte bu hareket takdir edilir. Ülkemizde 10 TL %50 indirimle üniversite öğrencisi için 5 TL olur. Umarım Spotify'de buna cevap verecek şekilde bir kampanya yapar çünkü Apple Music'in mobil ve masaüstü uygulamalarını kullanmak Spotify'den sonra tam bir eziyet...

• Türkiye desteği de eklendiği gibi Spotify iptal eder geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne Apple music nede spotify kullanmıyorum

• ha 5 lira ha 10 lira çok fark var sanki , hangisini seviorsanız onu kullanın 5 lira için ona geçerim buna geçerim saçmalığı nedir

• Ama Spottifoy vodafone ile 5 töle...

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

ha 5 lira ha 10 lira çok fark var sanki , hangisini seviorsanız onu kullanın 5 lira için ona geçerim buna geçerim saçmalığı nedir
    Birinin yıllık ücreti 60 liraya, diğerinin 120 liraya geliyor. Böyle bir hizmet için az buz fark değil.
  • Ogrenci uyeligini tr den almak artik mumkun. Az once yillar once verilen aof mail adresi ile dogruladim. Gecen yaz yapamamistim. 6.99 a baslattim. Enpara ile odersem %50 indirimli mi olur bu arada?

• quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Ogrenci uyeligini tr den almak artik mumkun. Az once yillar once verilen aof mail adresi ile dogruladim. Gecen yaz yapamamistim. 6.99 a baslattim. Enpara ile odersem %50 indirimli mi olur bu arada?

Mümkün tabi."Enpara apple music kampanyası bitmiş"
    Cidden TR de öğrenci üyeliği geçerli mi artık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 28 Şubat 2018; 13:48:39 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Aof mail adresi ile dogruladim. Baskasinin mail adresi. Ustelik o kisinin ogrenciligi bile yillar once bitti.
    Apple Music, daha ucuz öğrenci üyeliğine başlıyor

Resim yuklenmiyor nedense.

https://store.donanimhaber.com/4f/47/12/4f4712d15f0310a2f4eb6a31bbe73246.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teqali -- 28 Şubat 2018; 14:38:36 >

• 9.99 ödüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel kampanya

• Çevrimiçi sipariş vermek veya kendi özel yapılandırmalarınızı oluşturmak için Eğitim için Apple Store'u ziyaret edin veya eğitim kurumu siparişleri için APPL'ı arayarak siparişinizi verin.

@essay writer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.