Şimdi Ara

Samsung A5 2016 vs Lenovo Vibe P1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.Ben ilk telefonumu alıcam.Ve Lenovo Vibe P1 ---Samsun A5 2016 arasında kaldım. F/P olarak hangisi daha iyi ? Baktığım incelemelere göre Lenovo 5000amper batarya A5 ten iyi .Hafızası 32 gb A5 in 16 Ramleri aynı.Hangisnin kamerası iyi ve hangisinn işletim sistemi daha iyi bunu öğrmnmek istiyorum.Şuanda Lenovo almaya daha yakınım ama Lenovo ne kadar sağlam bir telefon markası ? o konuda şüphelerim var.Sizin de görüşlernini bekliyorm.

Bütçem 1300TL Bu fiyata başka telefon önerilerniniz varsa bekliyorum.

• hocam ben kişisel görüşümü sunayım. bundan önce 4 samsung telefon kullandım dördünde de aynı ve bundan sonra samsung almayı düşünmüyorum. touchwiz teması telefonu bitiren tek etken. ısınmasından tut bataryasına kadar herşeye zararlı olan bu temayı neden değiştirmediler veya düzeltmediler anlam veremiyorum. bu fiyata almak istiyorsan sana tavsiyem lenovo vibe p1 alman. incelemesine baktım 12 saat aralıksız kullanımdan sonra sadece %60 sarj götüren bir telefon ve şu anki piyasadaki tüm uygulama&oyunları kaldırabilecek kalitede işlemcisi var. beğenmediğim 2 yönü var birisi 4g indirmesi 150 mbps, diğeri de ses kalitesini beğenmeyenler var kendim test edemedim. Ben GM 5 plus da öneririm sana. 4g indirmesi 300 Mbps, android one ailesinden olduğu için güncel ve bataryası iyi giden bir telefon. sadece ısınması lenovo dan biraz fazla diyorlar. ayrıca gm in ön kamerada da flaş olması ve 13 mp olması da güzel bir yönü. bunların dışında htc e8 de özellikleri güzel bir telefon ona da bakabilirsin. samsungun bu fiyata hiçbir telefonunu önermem ve lg g3 önermem aklında kalmasın. 4k ekran ve yüksek işlemci telefonu çok ısıtıyor ve dış kapakta çatlak oluşuyor çoğu modelinde. benim görüşüm bu

• Lenovo ne kdaar sağlam bi telefon markası onda şüphelerim var.
  • zamanın varsa xiaomi mi5 ile motorola nexus 6 nın çıkmasını bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodney196

Lenovo ne kdaar sağlam bi telefon markası onda şüphelerim var.

şu an arkadaşımda lenovo p70 var sanırım 3 ay oldu alalı. performansından hala memnun sadece ses kalitesini beğenmiyor. üzerine katıp lenovo a7010 alacak.
  • Yok.Lenovo vibe p1 alıcam büyük ihtimal .A5 2016dan daha ucuz hemde.
  • O kdar önemli değil ses benim için.3 4 sene beni götürsün.yeter
  • 3-4 sene uzun bir süre. 4 sene önce note 2 vardı bende şimdi ne hallere düştü telefon :) bunlar seni yine götürür ama o kadar olur mu bilmem. çok kullanacaksan telefonu şu an s7 alsan da 4 sene götürmez seni
  • Tamam.P1 yada A5 alıcam.
  • g4 Ve Zenfone 2 android için olabilir. iOS için 5s. Samsungun a,j,s ye alacağın o bütçedeki telefon en fazla 1.5-2 yıl randımanlı kullandırır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4 çok sorunlu diyorlar.aSUS almak istemiyorum.Lenovo alabilrim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.