Şimdi Ara

50 mbps fiber abonesiyim lag sorunu yaşıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 ay önce geçtik sol'a 2 aydır csgo da falan hiç sıkıntı yoktu speedtestten 40 50 alırdım net 60 olurdu bazen (download). 5 gündür internet kötüleşti speedtestten 30 u alamıyorum, bazen 3e 5e düştüğü oluyor download speedin ve oyundan düşüyorum.... aradım 10 kere konuştum ordan frekansı düzeltiyolar 50ye çekiyolar hızı ama lag sorunu düzelmiyo. 10 dakika sonra da download speed 30 a düşüyor geri. bıktım vallahi bi çözüm yolu gösterin. şikayet vara da şikayet açtım.

09.05.2016
    bugün sorun yine devam ediyo. dün bişey yaptılar arıza kaydından sonra düzeldi. bugün akşam 6 gibi rahat rahat oyun oynuyodum. daha demin oynayım dedim ping 200 300 oluyo. yan odadan biri video izliyo ve ping uçuyo... cga(nat) 100lü ip havuzundan çıkmak istedim çıkartamadılar da. network ekibinden yardım istiyorum dedim yok isteyemem diyo müşteri hizmetleri. şikayetvara şikayet açtım. valla daraldım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 9 Mayıs 2016; 23:33:33 >

• arkadaşlar aradım sinirli sinirli konuştum anlattı her şeyi adam direk arıza formu açtı bakılcak size geri dönüş yapılcak dedi olmadı teknik ekip gelir dedi. ben de dedim ttnette de olmuştu bunlar onlar da ekip yolladı ve interneti telefonu kesti dedim. altyapıda arıza var deyip para istediler dedim. size sorulmadan ekip yollanmaz dedi.
  • http://beta.speedtest.net/result/5309870477
    modem ne? HG255 mi sorun onda olabilir... güncellenmiş ve bu sorunu tetiklemiş olabilir...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    evet hg255s. ben aradım arıza bildirdim düzeldi şimdi de modemde ne sıkıntısı var anlamadım hocam. istesem başka modem verirlermi
  • Hg255s modem bende de mevcut bıktım lag/loss sorunlarından.
    Adsl hız olarak kötü olabilir ama ne kadar adsl bağlı ev gördüysem ping 5-10 arası. Ben ise istanbul serverinden 45 ping alıyorum speedtestte...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çikizen kullanıcısına yanıt
    modemi değiştirin hocam? bi de benim sorunum çözüldü ve herzamanki gibi 10 ping almaya başladım
  • evet arkadaşlar bugün sorun yine devam ediyo. akşam 6 gibi rahat rahat oyun oynuyodum. daha demin denedim ping 200 300 oluyo. yan odadan biri video izliyo ve ping uçuyo... cga(nat) 100lü ip havuzundan çıkmak istedim çıkartamadılar da. valla daraldım artık.
  • ipv4 devreden çıkmadan bu cgn işkencesi bitmez... ipv6 destekli router verdikleri halde hala ipv4 ile çile çektiriyorlar... ipv6 ile hızda artacak...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    ben çıkarabilir miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.