Şimdi Ara

1 Mbit 3GB Limitli ADSL Aboneliği 19 YTL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım Turkcell bu işten zarar etmeyecek mi?

Turkcell bizden 19 alacak TT ye 29 verecek? Yanlış mıyım?
  • arkadaşım bir kere kurulum ücreti diye bir para alacaklar senden oda yaklaşık vereceğin paraya tekabul ediyor yani sen 19 milyona almış olmuyon onlar senden 6 ay için peşin para almış oluyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Benim anlamadığım Turkcell bu işten zarar etmeyecek mi?

Telekomdan zaten en fazla 25 e alıyorlardır. hatta 20 ye fln bile alıyor olabilir. 5 ytl 'den fazla zarar etmez... o 5 ytl'yide 2.5 / 2.5 paylaşıyordur iki şirket arasında...(süper Online / Turkcell)
  • aslında benim için iyi olabilir. 8 kişi ortak 512 kullanıyoruz ayda 10 lira ödüyorum ama online oyun oynamak imkansız. pingler havalarda uçuyor. belki bunu alıp oyun oynayacağım zaman kullanırım. download veya surf yaparken diğerine geçerim. bana toplam maliyeti yine 29 lira olur. fena olmaz aslında
  • Sınırsız kullananları TT un üvey evladı. Onlara indirim zaten anlamsız olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Benim anlamadığım Turkcell bu işten zarar etmeyecek mi?

Müşteriyi TT den koparmak için bir süre zarar etmeyi göze almışlar anlaşılan. İyi reklamını yaparlarsa ellerinde imkanda olsa binlerce kişiyi kapabilirler.
  • yapsın 10 ytl tamamdır hemen satarım ttneti
  • Superonline 6 ay boyunca her kullanıcıdan 5 ytl zarar edecek. 6 ay sonunda 5 ytl kar etmeye başlayacak.
  • bu bağlantı ücretlerinden bıktım ya kotayı çıkaran şerefsizide bi güzel benzetmek lazım...

dünyada interneti limitli sunan başka bir yer var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ashc

Superonline 6 ay boyunca her kullanıcıdan 5 ytl zarar edecek. 6 ay sonunda 5 ytl kar etmeye başlayacak.

6 Aylıkmı sözleşme ? Yine fena değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuthLess_SLayer

quote:

Orjinalden alıntı: ashc

Superonline 6 ay boyunca her kullanıcıdan 5 ytl zarar edecek. 6 ay sonunda 5 ytl kar etmeye başlayacak.

6 Aylıkmı sözleşme ? Yine fena değil.

Sitede 6 ay boyunca yazıyor.

"İnternetten vazgeçemiyorum diyorsan işte sana özel fırsat! 31 Mart'a kadar gnçtrkcll'lilere özel, Superonline SuperADSL aboneliği 6 ay boyunca aylık 29 YTL yerine sadece 19 YTL!"
    http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/superonline/index.html

• Keşke limitsize de böyle bir şey yapsamalarmış.
  • iyi bişey gibi sonradan arttırmasalar bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: EliasGS

altyapı, kapasite yeterlimiki hala kotasız istiyoruz. arkadaslar biraz kendimize bakalım, kimse muzik cd si almıyor, kimse dvd almıyor, kimse kitap almıyor..
    alıyorsa bile alanların yarısından cogu korsan alıyor bunları...

simdi hem hız arttırımı hem de kotasız bir baglantıdan sonra ben acıkcası dusunemiyorum ne olacagını.. kendi adıma konusayım. sadece 3-4 gunde bir restart atarım bilgisayara o kadar. onun dısında acarım eMule u gelir hersey.

kota bence olmalı su anki altyapı yetersizligi yuzunden ancak 3-5-9 gibi rakamlar gercekten cok komik. yurtdısında da kota uygulaması var, ingiltere de bile.

bence olması gereken kotalar 10-20-40 seklinde ve min baglantı 1024 olmalıdır.

Sana katılmayanın anlını karışlarım :)
  • bununla ilgili hiç detaylı bilgi bulamadım ben. kimi diyor ayda 100 kontor almak lazım falan filan.. arayıp da görüşen var mı superonline ile. neymiş ne değilmiş yazarsa sevinirim
  • Sınırsızda da böyle bi indirim uygulasalar hiç fena olmaz...
    Şimdi benim kafama takılan nokta bu indirim ne kadar sürecek?? Yani müşteri edinip 5 ay sonra eski tarifeye dönerlerse hiç hoş olmaz.

Bide bağlantı ücreti.. 60YTL bağlantı ücreti ödedikten sonra en azından 6 ay bu fiyatlardan faydalanmak gerekli aynı fiyata gelsin. 6 aydan sora kar etmeye başlarsın.

Birde telekomun yapacağı indirim var o indirimde de 3GB kotalı interneti 19YTL ye çekerlerse boşuna verdiğin 59YTL ile kalakalırsın öyle..

Şu bağlantı ücretini kaldırsalar artık Ne diye alıyolar anlamıyorum. İlk başta port için deniyoduki herkesden aldılar bu parayı bağlantıyı kapattıranada hiç bişey vermediler. Madem port için bikere abone olmuş kişiden bi daha para alma... Zaten artık heryerde gani gani port var...

• quote:

Orjinalden alıntı: ^^AHMET^^

bu bağlantı ücretlerinden bıktım ya kotayı çıkaran şerefsizide bi güzel benzetmek lazım...

dünyada interneti limitli sunan başka bir yer var mı?

Arkadaşlar böyle ileri geri konuşmadan önce azıcık kafanızı kaldırında araştırın. Kota heryerde var. Bizim derdimiz 3-5GB gibi komik değerler olmasın + kota aşımındaki GB başına düşen ücret 10YTL gibi faiş bir fiyat olmasın. Avrupada da bütün ülkelerde kota uygulaması var (ki interneti sadece mail-msn vs. gibi amaçlarda kullanlar için bulunmaz bir nimet) ancak avrupadaki kotalar 15-20-40GB vs. vs.... Yani kotalı internet müşterisi olan bişey ve olması gereken bişey, beğenmiyosan alma bukadar basit boş yere abudik gubidik laflar etme. Mesela bi ISP nin güzel bi tarifesi 8Mbit 15GB kota 50YTL... Bizimkiler 1Mbit hız 5GB kota veriyorlar aynı fiyata. Ki butür kıyaslamaları sınırsız tarifelere göre yapmaları lazım. Ki bu herhangi bir ISP, mesela bulldog 16megabit sınırsız + beleş modem + beleş virus programı + bisürü ufak tefek hediye İlk iki ay 50YTL sonrasında 60YTL gibi bir fiyattan servis veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 21 Ocak 2007; 17:11:54 >

• @tony kaynağın varmı bu tarifelerle ilgili ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuthLess_SLayer

@tony kaynağın varmı bu tarifelerle ilgili ?

Hangi tarifeler? Yabancı tarifelermi?
  • Evet ben İngiltirede birkaç şirketin tarifelerini görmüştüm buralarda link vardı hiç limitli birşeye rastlamamıştımda mrk ettim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.