Şimdi Ara

Max 1500tl telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar!Telefonumu değiştirmek istiyorum ve maksimum 1500tl bütçem var.Telefonda çok olmasada oyun oynarım.Sosyal medyayı aktif olarak kullanırım (snapchat,facebook,instagram,twitter).Beni 3-4 sene götürecek kronik sorunları olmayan kasma donması olmayan bir telefon olsun yeterŞuanlık z5 compact,iphone 5s(3-4 sene dayanır mı emin değilim),lg g4 arasındayım yenitelefon önerilerine açığım!!Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler

• z5c
  • Yardım!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4 yada m8 işinizi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z5c performansı iyi fakat o para o telefona verilmez. şu an piyasanın % 70-80 i full hd kullanırken bu telefon 300 ppi lerde 720x1280 ekran kullanmış interneti aktif olarak kullanıyorsan bu yönden çok sıkıntı çekersin. iphone 5s ekranı küçük gelebilir. pek yorum yapamam iphone kullanmadım hiç. LG g4 olabilir performansı ve kalitesi ortada. ısınma ve batarya zaten olağan bir durum. bu durumda LG G4 öneririm. bilindik markaların dışına çıkmak istersen Meizu MX 5 , GM 5 Plus, Lenovo Vibe P1, Asus Zenfone Selfie veya Zenfone 2 gibi telefonlara da bakabilirsin. Hatta Motorola Nexus 6 girecek yakında piyasaya. bunlara da bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.