Şimdi Ara

Uzman Arkadaşlardan Yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli donanımhaber üyeleri arkadaşlarım.

Yine sizin önerilerinize ihtiyacım var. Cep telefonu almak istiyorum ve iki model var aklımda. Bunlar; Apple 5S ve Lg G4. İkisinin de Fiyatı 1300 tl. Telefonda Asla oyun oynamayan biriyim. Lakin whatsapp'ı aktif kullanırım ve aklıma takılan her ne olursa olsun mutlaka açar internetten araştırırım. Yani İnterneti aktif kullanırım. Tweeter, instagram felan da asla kullanmam. Lakin tek takıntım donma kasma asla istemiyorum ve nette hızlı ve sıkıntı yaşamadan dolaşmak istiyorum. Bu zamana kadar da ios işlemcili bi telefon kullanmadım. Uzman arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun...

• İphone 5S tercih ederdim LG G4 sorunlu bir telefon LG bile kabul etti kapanıp açılma sorunları ekran yanma sorunları ve alacağınız G4 ithalatçı garantili olacaktır isterseniz cihazınızda toz dahi olmasın kapanma sorunundan gönderseniz bile kullanıcı hatası diyip geri gönderiyorlar
  • g4 tabıkı
  • Samsung A5 2016 yada bak derim.
  • g4'te dediğiniz sorunların olduğunu duymamıştım. Sizin verdiğiniz bilgi doğrultusunda apple almak mantıklı tabiki. Yazımda da belirttiğim gibi ios işlemcili bi telefon hiç kullanmadım. Bunu belirtmemin sebebi ise G4'te 3 Gb RAM var. 5S'te ise 1 Gb RAM var. Bu noktadan baktığımızda G4 Daha hızlı değil mi sizce de RdvnKrca bey
  • rodney196 R kullanıcısına yanıt
    Daha önce Samsung kullandım ve o kadar titiz telefon kullanmama rağmen sorunlar çıktı. Servisine gönderdiğimde ise kullanıcı hatası dedi. Onun için Samsung'a yaklaşmam. Yine de Tavsiyen için teşekkür ederim
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    g4'te dediğiniz sorunların olduğunu duymamıştım. Sizin verdiğiniz bilgi doğrultusunda apple almak mantıklı tabiki. Yazımda da belirttiğim gibi ios işlemcili bi telefon hiç kullanmadım. Bunu belirtmemin sebebi ise G4'te 3 Gb RAM var. 5S'te ise 1 Gb RAM var. Bu noktadan baktığımızda G4 Daha hızlı değil mi sizce de RdvnKrca bey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 57murat57 -- 7 Mayıs 2016; 22:39:50 >
  • 57murat57 5 kullanıcısına yanıt
    LG G4 Android işletim sisteminde İphone 5S İOS işletim sisteminde çalışır İphone ların yazılımları daha stabil daha hızlı daha performanslıdır. Ram her zaman önemli bir faktör değildir
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için
  • 57murat57 5 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hayırlı olsun şimdiden
  • lg g4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.