Şimdi Ara

sinilebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 9 Mayıs 2016; 22:16:15 >

• G4 yada desire eye tercih edilebilir nitelikte. Diğerleri de güzel cihazlar ancak bu ikisi ihtiyaciniza uygun gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel cıhazlar var lsıtenız de fakat z5 butcenız varsa zaten dıgerlerı bıraz daha sonuk kalıyor gibi.
  • LG G4 günü kurtarır. 1 powerbank da taşırsan yanına ufak cebine sığan, tamamdır
  • lg g4
  • yazığın telefonlardan bi z5e geçilir note4'ten diğerlerine geçmezdim
  • Note 4 de baya eski telefonmus (: ömrü dolmuş.. Ben olsam değiştirmem bosa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captor34 kullanıcısına yanıt
    Harbi millet uçmuş hocam note 4 bitmiş dediler ya. Ne yapamıyosun desek cevap veremezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

Harbi millet uçmuş hocam note 4 bitmiş dediler ya. Ne yapamıyosun desek cevap veremezler.

Kesinlikle.. Note 4 ü su yazılı telefonlar ile değiştirmek cok abes kaçıyor.. Ben de Xperia z2 var.. 2 yıldır kullanıyorum.. Telefonun ömrü yettiğince kullanmayı düsünüyorum.. Artık akıllı telefon sektörü doyuma ulaştı.. Hayatımızı kurtaran çok önemli yenilikler sunulmuyor..

NOTE 4 ü 2 sene sonra cıkacak amiral modeller ile değiştirmek daha mantıklı olacaktır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istedigin ozellikler gm 5 Plus ta var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • captor34 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bende de note 2 var 3.5 sene oldu alalı arada sırada kasması dışında hiç bir sorunu yok. Note 5 ve s7 de inceledim adamlar note 2 den sonra 30 40 özellik eklemişler ama hiç birisinin eksikliğini hissetmiyorum ve ya gerekli şeyler değiller cidden steve jobsun iphone 4 ünden beri telefon piyasası hiç bir önemli buluşa imza atmadı sadece önemliye yakın
    Parmak izi sensörü
    Su geçirmezlik
    3d touch olabilir başka da yeni özellik yok 5 senedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.