Şimdi Ara

B'twin Rockrider 520 Dağ Bisikleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu hafta içinde bir tane dağ bisikleti alıcam bütçem 1000-1200 tl arası aklımda b'twin rockrider 520 var sizce nasıl ? Önerdiğiniz başka bi model varmı?

http://www.decathlon.com.tr/275-rockrider-520-da-bisikleti--id_8350582.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dağ bisikleti şartı yoksa Carraro Sportive 224/225'lere göz atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Decathlon uygun ve kaliteli bisiklet satıyor. Arkadaşımda da bir rockrider var, ben de rockrider alacağım.

• Özel Mesajınız var.
  • Bende 540 modelini almayı düşünüyorum dağ bisikleti 1.500 frenleri çok iyi gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 520 yerine 540 aldım gerçekten çok güzel dün zeytinburnu decathlon dan beylikdüzüne onla geldim sadece selesi çok kötü onun dışında herşey çok güzel.

• bende bunu almak istiyorum aslında ama 15 kilo neredeyse. sürüşü nasıl yoruyormu?
  • sürerken yormuyor hiç
  • keşke görseymişim güzel bir bisiklet önerirdim keşke kron xc lere baksaydınız 13 kg civarıdır. Ama hayırlı olsun keyifli sürüşler

• Bu arada boy ve kilonuzu yazarmısınız

• Bu baslığı bugun okudum, dedim bi gidiyşm bakayım btwin nasıldır. Gittiğimde sağolsun bir arkadas ilgilendi. 520 modelini test ettim ve 540 da 26' yoktu 27,5 u denedim. Bu bısiklet 1500-1600 tl edebilecek bir bisiklet mi? Ben beğenmedim açıkcası, bunu 520-540 için söylüyorum; hatta 560 da fren telleri kadronun üstunde görsel değil( 560 tabi stoklarında yoktu) ; gecen hafta mosso black edition inceledim bana kadrosu daha sağlam geldi dediğim mosso modelinin. Bilmiyorum bisikletten super anlayan birisi değilim. Ayrıca eleştireceğim bi husus var; şimdi normal bi bayiden aldığınızda genelde teknik birimleri var ve bisikleti bi şekilde en iyş hazırlıkla size teslim ediyorlar, decatlonda birini görevlendırmişler o kişi de kutuyu açıyo kurulum yapıyo bana çok mantıklı gelmedi, yani profesyonel değiller! Bilmiyorum şahsi gördüklerim, yoksa btwin tanınan bi markadır muhakkak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.90 boyundayım acaba geri iade edip kron xc500 alsammı diye düşündümde kadroda bi farklılık yok 2 side 6061 alüminyum ve nerdeyse aynı ağırlıkta bisikletten çok iyi anlamıyorum ama 540 27 vites , krom xc500 24 vites bu gidonu kırılan kronu da görünce ne yapsam bilemedim.

• Rockrider 500'e baktınız mı? Sert arazi koşullarında performansından çok memnunum. 20-30 km arası asfaltta turlar için de kullanıyorum ve memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

Rockrider 500'e baktınız mı? Sert arazi koşullarında performansından çok memnunum. 20-30 km arası asfaltta turlar için de kullanıyorum ve memnunum.

hocam hala bisikleti kullanıyorumusunuz ben ara sıra arazıde ara sıra uzun yolda kullanamyı düşünüyorum dağ bisikleti çok yavaş ve yorar diyorlar sice nasıl ?
  • asfaltta yorar ama ince tur lastigi takarsaniz sorun ortadan kalkar. hem patika hem asfalt icin melez orta kararinda lastikler var. 1.75 kalinliginda olurlar. biraz daha kalin istiyorsan 1.95 olur. kendi lastikleri 2.20 kalinligindadir.

• bisikleti sattım ve yol bisikleti aldım. arada kesinlikle fark var. ancak ben kendim yola yöneldiğim için bu şekilde yaptım. siz arada bir gezinti amaçlı binecekseniz bu bisiklet iyidir. yol bisikletini sadece spor amaçlı asfaltta kullanım düşünüyorsanız alın. yoksa duruş pozisyonu, bisikletin tarzı vb gezi-günlük kullanım için ideal değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.