Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 basın görseli karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Gear Fit 2 basın görseli karşınızda

Samsung’un beğenilen fitness bilekliği Gear Fit, kısa bir süre sonra devam modeline kavuşacak. Hem sızıntılar, hem de Samsung’un kazara resmi sitesinde yer vermesi, kafalarda şüpheye yer bırakmıyor. Son gelen basın görseli ise, arayüz hakkında da ipuçları barındırıyor.

Sızdırılan görseller, tasarım hakkında soru işaretlerini gidermiş durumda. Gear Fit 2, ilk nesilden biraz daha kavisli ve ergonomik bir yapıya sahip. 1.84 inçlik Super AMOLED ekranın yanında GPS yongası ile, daha akıcı bir şekilde konum tespiti ve mesafe hesaplamaları yapılabilecek.

Gear Fit normalde fitness takibi yapmanın yanında akıllı telefondan gelen çağrı, SMS, WhatsApp, email gibi pek çok uygulamanın bildirimini de ekranından yansıtabiliyordu. Yeni nesilde de aynı özellikler korunacaktır.

Ayrıca Bkz.Samsung Gear Fit 2 ve IconX kulaklıklar resmi sitede, ama yanlışlıkla...

Gear Fit 2 ile ilgili yeni görselde dikkat çeken nokta ise kullanıcı arayüzü. Daha modern bir yapıya sahip olduğu görülen arayüz, Galaxy S7 serisi ile gelen koyu renk temasına uyum sağlamış. Ayrıca fitness değerlerinin köşe kısımda yoğunlaştığı görülüyor.

Gear Fit 2 ile birlikte Gear IconX adında bir fitness kulaklığı da tanıtılacak. Tamamen kablosuz olan kulaklıklar hem birbirlerine hem de telefona Bluetooth üzerinden bağlanıyor ve stereo ses tecrübesi yaşatabiliyor. Her iki ürünün IFA 2016 fuarında tanıtılması bekleniyor. 

• Güzel duruyor ancak bir dünya para isterler buna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150tlye kadar alınır.

• mi band 2 varken :)

• güzel ama ilk seri gibi eğimli olsa daha iyi olurdu...

• hedef kitle aktif spor yapan kullanıcılar

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

güzel ama ilk seri gibi eğimli olsa daha iyi olurdu...

Zaten bu da eğimli.

Samsung Gear Fit 2 basın görseli karşınızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

150tlye kadar alınır.

150$ çıkarsa öp de başına koy.

• Bende Mi Band 2'yi bekliyorum. İyi bir şey ortaya çıkarsa ve fiyatı 20$'ı geçmezse alırım, yoksa i5 plus iyidir.

• veteriner69 kullanıcısına yanıt
    Haberdeki resim düz görünüyor...

• büyük ihtimalle 10 USD fiyata üretip 100-200 USD fiyata satar.
    benzeri olarak 20-30 USD fiyata satılanlar varken

• ABD de 169$ Avrupada 200€ ya satisa sunuldu. 10 Gün sonra elimde olacak insallah. Tek kötü yani iOS uyumsuzlugu.
  • spor yaparken birşeyler takıp takıştırmak (kulaklık,bileklik,eldiven...) beni kısıtlıyor.2 günde kırılır zaten elimde.20 yıldır spor yapıyorum.spora yeni heves edenlere motivasyon için iyi gelir belki.böyle süslü renkli ekran falan face de takılırlar bir yandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 21 Haziran 2016; 9:57:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

hedef kitle aktif spor yapan kullanıcılar

Aktif olmayan spor Nasıl oluyor hocam satranç gibi mi

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    maalesef bir anlık heves ile spora başlayan ve akabinde bu tarz ürünler satın alan arkadaşlar aktif olarak spor yapan kategorine girmiyor genç kardeşim

• Ben saat niyetine aliyorum spor yaparken bunlami ugrasacam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.