Şimdi Ara

Skoda SuperB 1.6 TDI 120 HP DSG Prestige Pack (Test)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Otomobil Gazetecileri Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen "Türkiye'de Yılın Otomobili" yarışmasının kazananı belli oldu. 64 otomobil gazetecisinin 18 markadan 22 otomobili değerlendirdiği yarışmanın kazananı 3080 puan ile Skoda SuperB oldu. Otomobil Testim olarak biz de "Türkiye'de Yılın Otomobili" seçilmiş Skoda SuperB'i her açıdan test ettik. Olumlu-olumsuz yorumlarınızın tamamı bize bundan sonraki çekimlerimizde yön verecektir. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler...

• Emeğinize sağlık, test gayet açıklayıcı olmuş.
  • - 100 kmden sonra çok iyi hızlanıyor, çok iyi tork alıyor???????
    - 32 km ortalama hızla kullanılmış yani yoğun trafikte kullanılmış????
    - yol tutuşu iyi
    ....

evet vakit harcıyorsunuz, zaman ayırıyorsunuz ancak bazı şeyler göreceli değildir. Tasarımı beğenmeniz ya da beğenmemeniz beni ilgilendirmez. Sizlerin yaptığı testleri izleyip karar verecek insanlar tanıyorum. Etmeyin biraz daha vakit ayırıp teknik ayrıntılara bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Du Hast -- 7 Mayıs 2016; 0:01:05 >
  • Şu SuperB'i bu forum meşhur etmediyse bende bir şey bilmiyorum.
  • IslakFasulye kullanıcısına yanıt
    Bu forumun otomobil piyasasına etkisi %1 bile değil. Öyle olsaydı; her köşe başında mazda 3, volvo falan görürdük.
  • Şehir içinde 4.9 tüketiyor deyip karma olarak ekranda 7.4 tüketim gösteriyor

34 km hız yoğun şehir içiymiş.

100 km hızdan sonra iyi tork alıyor diyor.

Kamyonun sağından yola fırlıyor.

Bırakın birader bu kadar hatalı bilgi verecekseniz siz araç testi filan yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 7 Mayıs 2016; 11:59:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de şu arabanın adını düzgün yazsalar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sikoda dedi ve kapadım
  • Bu sektöre yeni girmişsiniz hatalarınız olsa da sizi cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum . Test için de teşekkür ediyorum . Alabilme imkanınız varsa hafif ticari ve Mpv lere yüklenin bence yaz ayları da gelmeye başladı . Şu aralar baya ihtiyaç duyulur . Birde diğer rakiplerinize oranla daha nadir motor kombinasyonlarını da size izlenme olarak geri dönebilir . Mesela hiç bir yerde 1.2 tce kadjar testi yok eğer test aracı varsa ilklerden biri olabilirisiniz .
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.