Şimdi Ara

Hiremco Worker alacağım ama sorularım var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler araştırmalarım sonucunda usb den mkv,mp4 formatlı filmleri oynatması,iptv özelliği ve hd oluşu sebebiyle bu Hiremco Worker uydu alıcısında karar kıldım :

http://www.hepsiburada.com/hiremco-worker-full-hd-uydu-alicisi-ve-media-oynaticisi-p-EVHIREMWORKER

Fakat bazı sorularım var :

Bu uydu alıcısının ip tv özelliği var dediğim gibi,yayınlar bana internet üzerinden mi gelecek yoksa uydu üzerinden mi ?
    Yani iptv nin internet üzerinden görüntü sağladığını biliyorum ama ben daima internetten görüntüyü sağlamasını istemiyorum. Yani normalde sadece uydudan görüntü alsın biz istediğimizde sadece ip tv ye dönüşerek netten görüntü alsın. Böyle bir şey mümkün mü ?

Bir de daima ip tv den görüntü alırsa kaç gb internet kotası yer ayda ?

Yardımcı olanlara teşekkürler.

• Dostum uzun zamandır sorduğun soruya cevap alamadığını görüyorum. Keşke cevap verebilsem. Ama bende bu cihazı araştıran biriyim. Sorularıma cevap alabilirsem bende bu cihazı almayı düşünüyorum....

1. Sorum:

Bu cihazın görüntü kalitesi nasıl ? 32" bir ekranda yeterli kalitede görüntü verir mi ?

2. Sorum:

Hiremco cihazların uzaktan kumandaları ile ilgili olumsuz yorumlar var. Doğru mu ? Nasıl ?

3. Sorum :

Cihaz usb belleğe video kaydı yapıyor. Bu kaydı hangi formatta yapıyor ? Kayıt kalitesi iyi mi ? Bilgisayarda bu kaydı izleyebiliyor muyuz ?
  • cenkbakcaci kullanıcısına yanıt
    Gittim uyducudan 75 liraya hd alici aldim hocam ben. Umarim siz sorularinizin cevaplarini bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernandao

Gittim uyducudan 75 liraya hd alici aldim hocam ben. Umarim siz sorularinizin cevaplarini bulabilirsiniz.

Aslında haklısınız. İnternet üzerinde sorularınıza cevap bulamıyorsanız dediğiniz gibi gidip bakıp görüp almak en mantıklısı...

Hep internet yolu ile cevap aradığımızdan mahalledeki satıcıyı unuttuk bizler... :)
  • Hangi siteden bakarsanız bakın herkes kumandasına yakınıyor. Tuşları küçük ve sertmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı aldım. kullanıyorum. bir ürün inceleme konusu açtım. ordan bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_118272438/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.