Şimdi Ara

Buldugum araca yorum yapar mısınız? Fiyati vs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 29.500 e kendi aracımı satıyorum 2010 fiesta dizel üstelik yeni kasa, bununla kıyaslamam hicam fiesta bakin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanerz

29.500 e kendi aracımı satıyorum 2010 fiesta dizel üstelik yeni kasa, bununla kıyaslamam hicam fiesta bakin derim.

Nerde oturuyonuz hocam?

• Alda kurtulalım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Alda kurtulalım artık

• Cok istemis

• Arkadaslar bana gosterin o zaman az isteyeni. Hangi araci gosterdiysem cok istemis falan. Piyasa ucuk ne yapalim.

• Bu arabaya bu kadar parayı verecek enayi var mı acaba?

Düşük km. olsa,boyasız olsa anlarım ama bu nedir abi

• Fiyat normal bence ama ben olsam alman bana göre 22 23 eder max. 2007 model 206 var isteyen varsa 22 ye bırakacaz 63 binde 4 parça boya var.

• söylendiği gibiyse 24-25 eder bu piyasada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Server.Bedii

Bu arabaya bu kadar parayı verecek enayi var mı acaba?

Düşük km. olsa,boyasız olsa anlarım ama bu nedir abi

Fiyatlar hep boyle bilmiyir musun hocam?

• Eğer 1.6 tdci olan seri ise 27 'e gözün kapalı al kardeşim. Millet demiş o kadar etmez diye ama ölüsü zaten 23 civarında. 1.6 ise durma al ama 1-2 daha koyarım dersen yeni kasasını bulmaya çalış derim.
  • quote:

29.500 e kendi aracımı satıyorum 2010 fiesta dizel üstelik yeni kasa, bununla kıyaslamam hicam fiesta bakin derim.

Aracinizin linki var mi?

• Gokhan G. kullanıcısına yanıt
    Sahibinden ilan no : 297240520

• o araç önden kazalı bide cok pahalı bizim arkadas 2011 ini 29 a aldı dizeli 3 ay önce
  • quote:

Hocam aracını ilandaki araçla kıyaslamışsın ama bu kadarda yanlı bir değerlendirme görmedim. Adamın 1.6 ghia sını kendi 1.4 trendinizle kıyaslamışsınız. Adamın aracı 2007 model 130 binde 2 parça boya var sizinki 2010 5 parça boya var 150 bin km.de üstelik 3 bin tl daha fazla. Araç 3 yaş genç olunca ne oluyor siz yeterince yormuşsunuz zaten...

Ben olsam ilk ilandaki araca pazarlık atarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Eğer 1.6 tdci olan seri ise 27 'e gözün kapalı al kardeşim. Millet demiş o kadar etmez diye ama ölüsü zaten 23 civarında. 1.6 ise durma al ama 1-2 daha koyarım dersen yeni kasasını bulmaya çalış derim.

Kafa karistiriyolar hocam. Birisi oyle diyo birisi boyle. Sence bu araci favoriye ekleyeyim mi? Erzurumdan bakiyorum araca mecburiyetten. Haliyle bulmak zor oluyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

o araç önden kazalı bide cok pahalı bizim arkadas 2011 ini 29 a aldı dizeli 3 ay önce

Sahibinden sitesinden bulduysa bravo. Ben hangisini soylesem pahali diyor burdaki arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Hocam aracını ilandaki araçla kıyaslamışsın ama bu kadarda yanlı bir değerlendirme görmedim. Adamın 1.6 ghia sını kendi 1.4 trendinizle kıyaslamışsınız. Adamın aracı 2007 model 130 binde 2 parça boya var sizinki 2010 5 parça boya var 150 bin km.de üstelik 3 bin tl daha fazla. Araç 3 yaş genç olunca ne oluyor siz yeterince yormuşsunuz zaten...

Ben olsam ilk ilandaki araca pazarlık atarım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-arabam-full-orjinal-290236194/detay

Bu aracin fiyati uygun mu hocam?

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zaten fiestalara bakın dedim kendi ilan numaramıda vermedim dikkat ettiyseniz.Yani amacım kendi aracımı satmak değil. Ama ilandaki iki araca bakarsanız farkı gorursunuz ben ghia dan falan anlamam ama arac eskı kasa bence fıestanın yenı kasaları çok daha hos durmakta. Ayrıca ben aracıma 29500 bın dedım ama aracımın boyasız olanlarına bakarsanız 34000 leri gorursunuz. Sımdı ne desem yanlı gozukucem ama vallahi ben olsam bu sartlarda yıne fıesta alırım tercih meselesi tabiki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.