Şimdi Ara

Yeni DS 5, 1.6 dizel otomatk 113.400 TL başlangıç fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransız premium otomobil markası DS, ortalama 4.0 lt/100 km yakıt tüketimiyle dikkat çeken 1.6 BlueHdi 120 HP’lik dizel motor ve EAT6 tam otomatik şanzıman kombinasyonuna sahip DS 5 modelini iki farklı donanım paketiyle 113.400 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sundu.

Fransız premium otomobil geleneğini yeniden canlandırmak amacıyla yollara çıkan Yeni DS 5, beklenen dizel motor ve otomatik şanzıman kombinasyonu ile Türkiye’de satılmaya başlandı. “Spirit of Avant-Garde” mottosu ile teknoloji, kalite ve estetiği birleştiren DS 5, ortalama 4.0 lt/100 km, şehir dışı kullanımında ise 3.6 lt/100 km yakıt tüketimi sunan, 120 HP güç üreten 1.6-litrelik BlueHdi dizel motor ve EAT6 tam otomatik şanzımana kavuştu.

Chic donanımında 113.400 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan Yeni DS 5 1.6 dizel BlueHdi 120 HP EAT6, So Chic donanım paketinde 119.350 TL fiyata sahip. D segmentinde tasarımıyla en avangard, en sportif seçenek olarak dikkat çeken DS 5, sunulan yeni motor-şanzıman ikilisiyle de en tasarruflu modellerden biri oluyor.

Chic ve So Chic adında iki farklı donanım paketinde sunulan DS 5’te zengin donanımıyla dikkat çeken DS 5 So Chic’i daha da özel kılmak isteyenler için bir dizi ilave opsiyon sunuluyor. 3 bölmeli “Kokpit Cam Tavan”’ın standart olarak sunulduğu DS 5 So Chic’te, “DS LED Vision” (Xenon ve LED far grubu), Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma, 7 inç Dokunmatik Ekran, Navigasyon Sistemi, Geri Görüş Kamerası ve Head-up Display Ekranı dikkat çeken opsiyonlar arasında yer alıyor.

KAYNAK: http://www.autoparts.com.tr/haber-detay/2471/yeni-ds-5-1-6-dizel-otomatik-motor-secenegiyle-113-400-tl-den-baslayan-fiyatlarla-turkiye-de-satisa-sunuldu

• İndirimli Fiyatı 110k filan olur full donanım. Bence çok satar. Ne zaman geliyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Broşürü yüklememişler donanım farklarını göremedim so chic donanım opsiyonlarla 141 bin liraya geliyor indirimle 135 bine düşebilir

• 1.6 motor D segment olmaz ,, olur diyen olursa kendini kandırmış olur ,,, bundan sonra otomobil segmentleri devletlerin vergi sistemine belirlensin, o zaman eywallah
  • Onceki versiyonunu incelemistim arabadan kalite akıyordu bu dahada hos olmus eger rekabetci fiyat anlayislarini korurlarsa kesinlikle yer edinir piyasada fakat dusuk hacimli turbo benzinli de lazim

• bekleyeni vardı baya, d segmenti hb 1.6 dizel otomatik, motor güncel şanzıman güncel daha ne olsun
  • Premiumlar harici d segmentte alayını tokatlayacak bir araba.Kullandığınızda,içine oturduğunuzda kaliteyi o farkı görüyorsunuz.
    Tabii şanzımanı güzel bir şaka yapıyordu şimdi onu da değiştirmişler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 6 Mayıs 2016; 18:34:47 >
  • royal_flush_ kullanıcısına yanıt
    1.6 motor D segmenti araç niye olmuyor onu anlamadım.

Dizel otomatik kombinasyonu yazık bu araca. 1.6 Thp 200 ile gelirse manual şanzımanla birlikte tadından yenmez. 10 kuruş az yakacak diye millete premium traktörler satıyorlar...

• Çakma Premium CLA 1.5 dci veya mezar gibi BMW 1 dizel fiyatına bu alınır kardeşim. Yemişim premiumunu. iç mekan malzeme kalitesi ve işçiliği ile 5 çeker o "Premium" denilen B-C segmenti arası arabalara.

Ayrıca isteyene 156 hp THP benzinlisi de var.

dizel tam otomatik güzel olmuş . performansı da kesinlikle yeterli olacaktır.
  • ne kıytırık ve boş arabalar bu fiyatlara satılırken, ds5 gibi kaliteli ve yakışıklı bir araba için iyi fiyat

• Yalniz arac zaten premium segmentte.

• juke sero kullanıcısına yanıt
    115 bin liralık çöproen çok satacakmış

• Bu aracın hastası çok 2.eline bakın anlarsınız. Opsiyonlar ile 120k fiyata gayet iyi satar önceki yıllara göre. Ancak full doldurunca 140k civarı bir fiyat çıkıyor. Aracın full donanım almanya fiyatı (38k Euro) 120k civarı. Gerçektende full opsiyonlar dahil 120k olursa çok can yakar.
  • Araba ates ediyo yalniz. Ben vuruldum yeminle. Ama citroene o para verilmez. 1 sene beklenir dusuk km 2. Eli 95 e alinir.

• Bi an 308 gördüm sandım. Sonra fersah fersah fark olduğunu gördüm.

Fiyat "başlayan" olunca devamını merak ediyorum. 150-160 bin tl lik fiyatlara çıkınca gözüm başka markalara kayıyor doğal olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: royal_flush_

1.6 motor D segment olmaz ,, olur diyen olursa kendini kandırmış olur ,,, bundan sonra otomobil segmentleri devletlerin vergi sistemine belirlensin, o zaman eywallah

Bırakın d segmentini F segment arabalar 2 lt motor kullanıyor. Bmw 730i de 2 litre motor mevcut. O yüzden bu arabaya bence gayet iyi olmuş bu motor. Türkiye de 2 lt hacimli Citroën i kimse almaz zaten.

• Yine çoğunluk övecek, tavsiye edecek ve neredeyse kimse almayacak. Yerine 2.el 3, c serisi veya s60 önerilecek. 2. eli müthiş değer kaybedecek. Citroen veya DS alacağına şunu bunu al diyecekler. Hep aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C0967079 -- 6 Mayıs 2016; 20:14:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Yine çoğunluk övecek, tavsiye edecek ve neredeyse kimse almayacak. Yerine 2.el 3, c serisi veya s60 önerilecek. 2. eli müthiş değer kaybedecek. Citroen veya DS alacağına şunu bunu al diyecekler. Hep aynı

2.elde 2013 modelleri 80 binden başlıyor.bu arabaların alıcısı bi kesim var sanıldığı kadar zor satılıp cok zarar ettiren bi araba değil..

Kalite akıyor arabadan eski kasası da böyleydi sadece şanzımanı sıkıntılıydı.
    Yukarda 180 hp dizelini izledim yine çok iç acıcı gelmedi performansı gücüne göre ama ilerleme kaydetmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Yine çoğunluk övecek, tavsiye edecek ve neredeyse kimse almayacak. Yerine 2.el 3, c serisi veya s60 önerilecek. 2. eli müthiş değer kaybedecek. Citroen veya DS alacağına şunu bunu al diyecekler. Hep aynı

Oyle deme bu forumda herkesin garajinda 1 tane S60 1 tane maZda 3 var

Sizin yoksa forumu terk edin

Arka camlari ne durumda aciliyor mu ?

• Yazık günah gerçekten.

73.400TL'lik araca 113.400TL istemeleri komik olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.