Şimdi Ara

Superonline Abonelik iptal ettirme sorunu. ( aylardır uraşıyorum yardım. )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
18.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annemin üzerinde olan superoline aboneliğimi iptal ettiremiyorum . İptal edilmemesi için elinden geleni yapıyor tükendim artık ne yapablirim detayları yaşadıklarımı aşağıda anlatıyorum.
    özetle : İnternet aboneliğimi iptal ettiremiyorum zorla her ay parası alınıyor. Ödenmesse faizleri ile alınır.

3 ay önce abonelik nakli için müşteri hizmetlerinı aradım . Abonelik annemin üzerinde ve kendi üzerime almak istiyorum dedim . Sakarya bölgesinde Superonline bayisi olmadığı için dilekçe yazın fax çekin dediler.

1. Dilekçe yazıp fax çektim.
    -Kimse Geri dönmedi.
    2.Tekrardan Fax çektim.
    -Göremiyoruz veya iletilmedi dendi.
    3.Farkli bir noktadan fax çektim.
    -Fax bie ulaşmadı tekrar deneyin beyfendi dendi.
    4.%100 emin olduğum sürekli fax çekilen bir noktadan fax çektim.
    -sonuç aynı fax ' ım görülmüyor veya ulaşmıyor.
    5.Müşteri hizmetlerinde artık sesimi yükseltip farklı bir yol yokmu bunun dedim mail atın dediler.
    -3üncü mailimi gördüler ve kimlik fotokobisi istendi arkalı önlü.
    6.Kimlik fotokobisi için yalan söylemiyorum 5 kere mail attım
    - cevap iste kimlik fotokobisinin altında imza istendi.

imzaları attım maileri göndermeye başladım ve bir türlü sonuçlanmadı annemin üzerindeki abonelik işlemini kendi üzerime taşıyamadım.

Şuan ise iptal ettirmeye çalışuyorum bügün 3üncü faxımı çektim her fax arası 4 gün bekliyorum.
    -cevap her zaman ki gibi göremiyoruz edemiyoruz .

Bir abonelik işemi ne zamandan beri dilkeçe ile iptal edilir oldu ?
    Müşteri hizmetlerinde bir muhabbetim ise
    Hanfendi iptal edemiyorum sürekli parasını istiyorsunuz her ay biz size para ödemek mi zorundayız dedim ödemiyoruz iptal edin şunu dedim.
    Beyfendi ödemezsseniz faizleri ile karşısınıza çıkar öyle ödemek zorunda kalırsınız dedi. Nasıl bir kumpastır bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

fiber mi adsl mi? iptalleri farklıda...http://www.superonline.net/yardim/akilli-ev-cozumleri/turkcell-akilli-ev-izleme-paketi-kampanyasi/fiber-aboneligimi-iptal-etmem-durumunda-ne-olur-

adsl. interneti 2.5 yıldır kullanıyorum . hiç bir borcum vs yok . asıl hedefim annemin aboneliğini iptal ettirip başka bir evde kendi üzerime abonelik almaktı. ama bu davranıştan sonra asla düşünmüyorum . bende insanım

• quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

quote:

fiber mi adsl mi? iptalleri farklıda...http://www.superonline.net/yardim/akilli-ev-cozumleri/turkcell-akilli-ev-izleme-paketi-kampanyasi/fiber-aboneligimi-iptal-etmem-durumunda-ne-olur-

adsl. interneti 2.5 yıldır kullanıyorum . hiç bir borcum vs yok . asıl hedefim annemin aboneliğini iptal ettirip başka bir evde kendi üzerime abonelik almaktı. ama bu davranıştan sonra asla düşünmüyorum . bende insanım

Alıntıları Göster
    Superonline'ın herhangi bir bayisine annenizle birlikte gidip (taşeronlara değil ama, doğrudan Superonline'ın kendisine) iptal dilekçesini verdiğiniz an işiniz biter. Dilekçeyi aldıklarına dair belge almayı unutmayın. Anında faturalandırmayı durdurmak ve hizmeti kesmek zorundalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Superonline'ın herhangi bir bayisine annenizle birlikte gidip (taşeronlara değil ama, doğrudan Superonline'ın kendisine) iptal dilekçesini verdiğiniz an işiniz biter. Dilekçeyi aldıklarına dair belge almayı unutmayın. Anında faturalandırmayı durdurmak ve hizmeti kesmek zorundalar.

sanırım yazımı okumadınız :) Sakaryada Superonline bayisi hala yok :)
    Sakaryada yaşıyorum istanbul 250km uzaklıkta . bir telefon ile bağlatıp bir telefon ile iptal edilmesi gerekli. o yüzden aylardır fax ile dilekçe ile kimlik fotokobileri gönderip duruyorum.

bügün şikayet var a yazı yazdım 1 saat önce superonline aradı şikayet var üzerinde yardım etmek istediklerini söylediler. dakikada 100 den fazla fax geliyormuş.(?)
    Gün saat dakika şekinde fax saati sordular. işiniz o faxlara bakmak değil mi diyemedim beyfendiliğimi koruma adına.

edit : biraz kızgın yazdım sizi de kıracak bir şey yazmamışımdır umarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirrealsQ -- 6 Mayıs 2016; 17:04:21 >

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Aa pardon ben Sakarya detayını atlamisim. Bana niye kizasiniz ki, sonuçta yardım etmeye çalışıyorum :) Alınmadım yani.

Aslında faksla da iptal olması lazım da... Malum bizde işler pek düzgün işlemiyor. Şikayet var, twitter, Facebook gibi platformlar çok faydalı oluyor bu durumlarda. Hiçbiri olmazsa BTK çözer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Aa pardon ben Sakarya detayını atlamisim. Bana niye kizasiniz ki, sonuçta yardım etmeye çalışıyorum :) Alınmadım yani.

Aslında faksla da iptal olması lazım da... Malum bizde işler pek düzgün işlemiyor. Şikayet var, twitter, Facebook gibi platformlar çok faydalı oluyor bu durumlarda. Hiçbiri olmazsa BTK çözer.
    hiç uğraşma direk şikayetvar a yaz dönüyorlar hemen.emin ol dilekçelerin hepside ulaşmıştır kıvırıyorlar işte.maksat zorluk çıkarıp vargeçirmek.modemide kargola gitsin.bayi falan arama modem teslimatı için.kargo kağıdınıda elinde bulundur her ihtimale karşı.

edit: sana cevap yazmıştım dediklerimi yaparsan kurtulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan4554 -- 6 Mayıs 2016; 19:05:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

hiç uğraşma direk şikayetvar a yaz dönüyorlar hemen.emin ol dilekçelerin hepside ulaşmıştır kıvırıyorlar işte.maksat zorluk çıkarıp vargeçirmek.modemide kargola gitsin.bayi falan arama modem teslimatı için.kargo kağıdınıda elinde bulundur her ihtimale karşı.

4üncü kez faks gönderdim bir türlü ulaşmıyor . şikayetvar yazdıktan sonra hemen dönüldü ama fax görünmüyor bir türlü..
    faks ne saçmalıkmış... superonline.net sitesinde fak yollamadan iptal yolu yok mu?
  • quote:

faks ne saçmalıkmış... superonline.net sitesinde fak yollamadan iptal yolu yok mu?
    Superonline adresine iadeli taahhütlü ihtarname gönder. İhtarname örneğini Digiturk iptal dilekçelerinden uyarlayabilirsin. İhtarnamenin aynısını BTK aracılığı ile de yaz. İptal etmek zorundalar.

İadeli taahhütlü gönderi yaparkan kartın bu yüzünde üstteki boşluğa "...... numaralı abonelik ile ilgili sözleşme feshi konulu ... ... 2016 tarihli ihtarnameyi içerir" yazarsın. İadeli taahhütlü gönderide karşı taraf gönderiyi teslim alırken bu karta kaşe imza atıyor daha sonra PTT aracılığı ile kart adresine geri geliyor. Elinde delilin olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: EuphoriA

Superonline adresine iadeli taahhütlü ihtarname gönder. İhtarname örneğini Digiturk iptal dilekçelerinden uyarlayabilirsin. İhtarnamenin aynısını BTK aracılığı ile de yaz. İptal etmek zorundalar.

İadeli taahhütlü gönderi yaparkan kartın bu yüzünde üstteki boşluğa "...... numaralı abonelik ile ilgili sözleşme feshi konulu ... ... 2016 tarihli ihtarnameyi içerir" yazarsın. İadeli taahhütlü gönderide karşı taraf gönderiyi teslim alırken bu karta kaşe imza atıyor daha sonra PTT aracılığı ile kart adresine geri geliyor. Elinde delilin olur.

Alıntıları Göster
    Önce telefon ile iptal talebinde bulundum... Fax çekin dediler çektim... İptal biriminden aradılar, vazgeçirmeye çalıştılar olmaz dedim... Ertesi gün İzmir Bornava Manavkuyudaki superonlıne Barış iletişime modem teslimine gittim... İptal işleminiz gözükmüyor dedi... O zaman buradan iptal formu doldurarak iptal talebinde bulunacağım dedim.... Tamam dedi iptal formu doldurdu imzaladım + modem teslim alındığına dair not düştü...

Daha sonra kampanyalar için tekrar aradılar "geçmiş olsun canım, artık sizin aboneniz değilim dedim"

• quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

4üncü kez faks gönderdim bir türlü ulaşmıyor . şikayetvar yazdıktan sonra hemen dönüldü ama fax görünmüyor bir türlü..

Fax cihazından "gönderim raporu"nu alın saat ve dakika olarak btk ya şikayet edin... Şikayet var siteleri ile çözüme ulaşamazsınız....

• Olaya bak şaka gibi. Allah sabır versin
  • quote:

sakaryada bayi olmadığı için başka bir yöntem yok./muş
    istedikleri faksı yolladığında ileti raporunu almayı unutma 2~3 tane yollada garanti olsun...
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Btk nin bir halti cozdugu yok hocam. Gecen gun sikayet olusturdum kisaca sorun su 16 mb dediler 6 mb verdiler cagri merkezindaki zevat yanlis bilgi verdi. 16 destekler dedi durumu anlattim ses kaydinin tarihini verdim bana gelen cevapta herhangi bir sorunun olmadigi tarafima yanlis bilgi verilmedigi soylendi. Allah belasini versin hepsinin tuketici hakem heyetine gidicem pazartesi ses kaydini dinletmiyorlar ve tarafima gondermiyorlar bilgi edinme kanununa aykiri davraniyorlar... Şark kafasi
    Hocam anneniz adina arayin ya da anneniz arasin ucra bir yerin adresine tasimak istiyorum deyin muhtemelen oraya tasiyamayip sozlesmeyi fesh ederler =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoxis44

Hocam anneniz adina arayin ya da anneniz arasin ucra bir yerin adresine tasimak istiyorum deyin muhtemelen oraya tasiyamayip sozlesmeyi fesh ederler =)

ücra bir adreste oturduğunuza dair ikametgah göstermeniz gerekmektedir. ben tahhütlü uydunetimi o şekilde kapattırdım. öyle kafasına göre adres gösterme olayı yok yani. Ama arkadaşa üzüldüm hakikaten. Bu firmaları ıslak odunla sabaha kadar döveceksin.
  • Hocam cagri merkezinden yaptirdim ben ikametgah sormadilar =) yeni ciktiysa da sorun yok kel basa simsir tarak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.