Şimdi Ara

Hepimiz Birimiz İçin -.-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lanet olası Oyun modları yüzünden yine 1dkda oyun bulurken 5dkya yükseldi. Hayır yani tr serverının %80'inimi Modları oynuyor anlamıyorumki Ne var su modlarda tamamen eğlencelik vakit kaybı hiçbir getirisi olmayan bir moddan ne anlıyorlar. 6.dkya girdi bak hala bulmuyor.

• Haftalik modlardan sadece biraz urf attim. Hexakillmis felan cop vakit kaybi.girmedim bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Animeci Weled

Haftalik modlardan sadece biraz urf attim. Hexakillmis felan cop vakit kaybi.girmedim bile
    silver eloda bulmaz haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brokoli Çorbasi

Lanet olası Oyun modları yüzünden yine 1dkda oyun bulurken 5dkya yükseldi. Hayır yani tr serverının %80'inimi Modları oynuyor anlamıyorumki Ne var su modlarda tamamen eğlencelik vakit kaybı hiçbir getirisi olmayan bir moddan ne anlıyorlar. 6.dkya girdi bak hala bulmuyor.

Eğlencelik, vakit kaybı, getirisi yok yazmışsın ama senin bu oyunu oynarkenki amacın ne? Gerçekten merak ettim doğrusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesus isTheBest

quote:

Orijinalden alıntı: Brokoli Çorbasi

Lanet olası Oyun modları yüzünden yine 1dkda oyun bulurken 5dkya yükseldi. Hayır yani tr serverının %80'inimi Modları oynuyor anlamıyorumki Ne var su modlarda tamamen eğlencelik vakit kaybı hiçbir getirisi olmayan bir moddan ne anlıyorlar. 6.dkya girdi bak hala bulmuyor.

Eğlencelik, vakit kaybı, getirisi yok yazmışsın ama senin bu oyunu oynarkenki amacın ne? Gerçekten merak ettim doğrusu...
    Demek ki millet sıkılıyor, farklılık arıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pete Dunham

Demek ki millet sıkılıyor, farklılık arıyor.

Alıntıları Göster
    herkesin caseal oyuncu olduğunu mu sanıyorsun?

oyunların bir yanıda eğlenmektir ayrıca. herkes senin gibi oyunları hayati bir ihtiyac gibi görüp kaybedince oraya buraya saldırmıyor.

bu modlarında amacı zaten eğlence. millet normal oyunlardan bıkıp onlara giriyor.
  • Oyun oynamak zevk işidir. Insanlar farkli modlar deniyorlar haliyle.
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    caseal nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: patatessiz patso

caseal nedir hocam
    Millet nerede eğleneceğini sana mı soracak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Millet nerede eğleneceğini sana mı soracak?

Alıntıları Göster
    Oyun modları lanet olası fakat dynamic que çok mantıklı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Oyun modları lanet olası fakat dynamic que çok mantıklı değil mi?

Alıntıları Göster
    rankeddan kaç para geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QTPoison

caseal nedir hocam

casual hocam yanlış yazmışım genelde yorumları paragraf gibi yazıyorum olur öyle şeyler
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    casual benim bildiğim eğlencesine oynayan senin kastettiğin hardcore sanırım
  • Doğru haklısın oyunu eğlence için oynamak çok yanlış bizdekide iş işte naparsın
  • Casual sıradan demek. Yani herkes sıradan sürekli ranked atan oyuncu değil demek istemiş yanlış anlamadıysam.
  • Gayet eglenceli. Sen agzinin tadini bilmiyorsun. Bana gore urf'dan kat kat eglenceli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

Gayet eglenceli. Sen agzinin tadini bilmiyorsun. Bana gore urf'dan kat kat eglenceli.
    5 Aatrox vs 5 İllaoi maçı döndü bugün Urf'ta bile bu zevki almamıştım
  • 5 zed vs 5 yasuo
  • quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

5 zed vs 5 yasuo
    son maçımda 5 brand 5 rengara karşı =) doğal olarak ezdik ama zevkli ve eğlenceliydi.
  • cevabı kendin vermişsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.