Şimdi Ara

Sup yarın g2 yu yensin 1 ay yokum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sup yarın g2 maçını kazansın bir ay çizdiriyorum kendimi.10 maç yapsınlar bir win alamazlar eu na ya benzemez iddiaya giren varsa kutusuna girelim.Sup g2 yu yenemez.

Edit:Bu konu ne kadar gereksiz bir konu diyenler olabilir.1 ay olsam ne olur olmasam ne olur şaka bir yana Sözde hızlı trendeyim canım sıkılıyor böyle bir konu açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F28AC98D8 -- 5 Mayıs 2016; 21:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G2'de iç karışıklıklar var şuan düzgün bir drafttan sonra SUP'un kazanabileceğini düşünüyorum. Ama G2 sonuncu olmamak için elinden geleni yapıcaktır.
  • JJimi kullanıcısına yanıt
    Kompozisyon düşünmeden koçları en sevdiğiniz rahat olduğunuz şampiyonları alın dese yine kazanırlar.Sup bir win aldı diye şişiriliyor ona ithafen böyle bir konu açtım Sup umarım bir mucize olur da win alır ama alabileceklerine ihtimal vermiyorum

• Yenmesi için on maç değil:İyi oynadıkları tek maç yeter. Eu dediğin İtalya ligi gibi mazisi başarı dolu ama şimdisi çöp.

• Clg nin sabah G2 yi ezdiğini bilmeyen troll beyanatı .
  • speedymaster S kullanıcısına yanıt
    G2 şuan kötü yarın sup yenecek diyebiliyor musun?

• Yalnız g2 0-4 gidiyor moral bozukluğu olabilir
    Biz ise ilk galibiyetimizi aldık moralimiz yüksek
    Kendini hazırla bence

• Gel girelim kutusuna
  • küçümserse olabilir .0 w 4 lose ile şu an için turnuvanın en kötü takımı
  • abivos kullanıcısına yanıt
    Euw deyim G Hannibal v2 ekle ben abivos iddiaya girmiştik de sup kazanırsa atmazsam şerefsizim sen atmazsan canın sağolsun sanaldayız herkes karakterli olamıyor Umarım atarsın rp çek şimdiden

• West hesabı yok tr gel atmayan şerefsiz hadi bakalm güveniyom sanada
  • abivos kullanıcısına yanıt
    Bro trden perma yedim sorry.Bu arada teşekkürler güvenin için

• G2 bu maçı da alamazsa 0-10 falan olabilir.Ben maça asılacaklarını düşünüyorum.Eğer yenilirlerse 0-10a doğru gider.
  • Trick ipleri eline alacaktır. Umarım biz kazanırız ama hemen çok heveslenmemek lazım temkinli olalım. Tek şanslarını biz olarak görüyorlar. Bu arada Perkz sempatimi kazanmıştı ama Reddit'te de dendiği gibi o attığı tweetler ve boş boş ağlaması çok itici. Hiçbir Fnatic oyuncusu bunu yapamazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah fw maçını ellerimizle verdik o maçı rahat alırdık, günü 2-0 kapayınca g2'yu da yenerdik etti mi 3 galibiyet. Bu arada ne çok çizik yeme meraklısı var XD

• quote:

Orijinalden alıntı: general hanibal

Kompozisyon düşünmeden koçları en sevdiğiniz rahat olduğunuz şampiyonları alın dese yine kazanırlar.Sup bir win aldı diye şişiriliyor ona ithafen böyle bir konu açtım Sup umarım bir mucize olur da win alır ama alabileceklerine ihtimal vermiyorum

o kadar mantıksız konuşuyorsun ki daha konunun başında yazdığın eu na'ya benzemez demen ayrı bir saçmalık ötesi.Clg flashwolfs u yenmiş bir takım ve flashwolfs bugün sktyi nasıl motor etti gördük supun yendiği takım şuan 2-2 g2 0-4 yani saçmalıyosun kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JJimi

G2'de iç karışıklıklar var şuan düzgün bir drafttan sonra SUP'un kazanabileceğini düşünüyorum. Ama G2 sonuncu olmamak için elinden geleni yapıcaktır.

iç karışıklık ne la
  • bence G2 yenme şansımız CLG yenme şansımızdan daha büyük. çünkü bizim oyuncular hepsi EUW serverında oynuyor ve karşılarındaki oyuncularla 1v1 karşı karşıya gelmişlerdir daha önce birbirlerini tanıyolar yani az çok. ve G2 gerçekten çok kötü bir turnuva geçiriyor yani bizden beklenen belli ama G2 rüya takım diye gitti ve patladı. bizimkilerde 0'da çeksek kimse bize bişey diyemez düşüncesi olduğu için zaten kafaları rahattı bugünkü CLG maçıda bizimkileri moral olarak çok yukarı çekti. bu yüzden ben yarınki maçta şansımız olduğunu düşünüyorum.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum üstüne moral bozukluğu eklenmiştir. Umarım güzel sonuç görcez

• Bunlar hep ozenti. Ne yalan soylim benim de beklentim yoktu ama yendiler onun icin buyuk konusmayayim daha. Skt acil toplamali kendini faker bunlari haketmiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.