Şimdi Ara

KODAKCILAR BURAYA KODAK DIJITAL FOTOGRAF MAKINALARI PAYLASIM ANA TOPIGI !!! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.135
Cevap
8
Favori
336.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yegoadam cevaplar için çok teşekkürler. Ben de kullanma klavuzunda mı ne bi yerde alınan ülkenin dışında garantisi geçmiyor diye okumuştum ama seristen olur dediler. Arkadaş da sormuş aldığım alışveriş merkezinde ama bulamamışlar. Tekrar başka birine daha sorduracaktı arkadaşım. Umarım bulurlar. Bir de istanbulda (özellikle avrupa yakasında) bildiğiniz kodak yetkili servisleri var mı? Çok teşekkürler.
  • aslinda sacmalik ne yani aldigin yer belli ise fisi elinde ise sorun olmamasi lazimama burasi turkiye
  • merhba arkadaşlar kodak z812 almayı düşünüyorum kullanan var mı önerirmisiniz.
    manuel ayarlar dışında tam otomatik kullanılabiliyormu.artıları eksiler nelerdir.ne kadar hafıza kapasitesi var bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim
  • Arkadaşlar HD video çeken cihazları karşılaştırabilir misiniz?Hangisini alalım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

aslinda sacmalik ne yani aldigin yer belli ise fisi elinde ise sorun olmamasi lazimama burasi turkiye

işte fişi yok elimde, tax free yaptığım için. Şimdi almanyadan aldığım yerden fişini çıkarttırmaya çalışıyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zaxaza

quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

aslinda sacmalik ne yani aldigin yer belli ise fisi elinde ise sorun olmamasi lazimama burasi turkiye

işte fişi yok elimde, tax free yaptığım için. Şimdi almanyadan aldığım yerden fişini çıkarttırmaya çalışıyoruz.

bence o garantiye sadece getirdiğin ülkede girer sen yazmışsın zaten yukarıdaki yazılarda teşekkürler
  • Peki garanti ile yaptıramazsam kaça çıkar tamiri( merceği bozulmuş dediler). İstanbulda iyi ve ucuz bir kodak tamircisi bilen varsa çok makbule geçecek.Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar Z1275 kullanan var mı? Araştırdım ve bu makineyi beğendim.Z1285 daha iyi ama satışlarda gözükmüyor.

• Bizim burası, İstanbul/Minübüs yolu Ayşekadın civarı (Makine : C875)

• arkadaşlar kodak m873 almak üzereyim bana artılarını ve eksilerini söylermisiniz.makina çok güzel metal gövdeli ve siyah sizin düşünceleriniz nelerdir acaba?
  • arkadaslar kodak c713 aldım.Ve şimdiye kadar bi problem olmadı zaten 3 gun oldu alalı ve içindeki orjinal kodak pili beni 3 gun idare etti kurcaladım falan...
    ama daha sonra marketten aldıgım sony ve panasonic aa piller makinayı calıştırmadı acaba normal bi durum mu bu? önereceğiniz şarjlı pil seti var mı acaba kodak ın?veya bu makinayı calıştıran baska bir marka?
  • slm arkadaslar ben forumdada fotagrafcılıktada cok yeniyim. biraz arastırdım kodak zd710 aldım hem anı yakalamak hemde hobi amaçlı ama bu makina hakkında forumda hiç yazı bulamadım bu makina hakkında bilgi ve çekilmiş fotografları olan arkadaslar var ve eklerse sevinirim simdiden tsk.
  • @chakmak07
    acizane şahsi fikrim eğer acelen yoksa z1285 i bekle. o daha iyi z1275 e göre. ben z1275teki görüntü kalitesinden memnun kalmadım. ama z1285 ile bu sorunun üstesinden geldiklerini düşünüyorum. o da yeni çıkınca pahalı olur diyorsan, hiç değilse o çıkınca z1275 ucuzlar kesin, yine kâra geçmiş olursun:)

@BJKKKKK
    çekimlerin çok başarılı. c875 imi özledim (abim el koydu da birkaç aylığına)

@vebo
    yine benim şahsi fikrim, bence m883 al. fazlası 3 inç lcd ekranı.
    ama ikisine de pişman olmazsın.

@edagli_ed
    makinen hayırlı olsun. aramıza hoşgeldin. ben c875 te gp2700 piller ve kendi şarj aletini kullanıyorum. iki çift aldım. malum c875 biraz pil canavarı. ama bana hep herkes kodakın kendi şarjlı pillerini önerdi. sanırım 2500mAh idi. tercih senin.

@baturdan
    senin de makinen hayırlı olsun. sen de aramıza hoşgeldin. hatırladığım kadarıyla forumda zd710 kullanan arkadaş vardı. umarım yakında tekrar uğrarlar buraya. ama sen de çektiğin fotoğrafları paylaşmayı unutma.

herkese bol fotoğraflı günler...

• Kodak v1253 ile ilgili çekilen yada çektiğiniz örnek foto videoları arıyorum paylaşırsanız sevinirim + makine yorumu da teşekkürler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 22 Şubat 2008; 20:23:31 >

• arkadaşlar bu gün kodak m873 alarak aranıza katıldım.makina gerçekten çok güzel her ne kadar görüntüsünün fotograf kalitesiyle alakası olmasada.
  • hayırlı olsun hocam foto beklerız
  • hayırlı olsun
  • arkadaşlar kodak M873 almayı düşünüyorum . nasıl bi makinedir tavsiye eder misiniz? çekimleri nasıldır ? elinizde varsa bu makineyle çekilmiş resimleri siteye ekleyebilir misiniz ? şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar makinenin cd sini bilgisayara kurdum ama bilgisayarım ne makinayı nede hafıza kartını görmüyor .acaba usb kablosundamı sorun var. hafıza kartı okuyucusu almayı düşünüyorum hangisi daha pratik olur usb mi kart okuyucusumu.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.