Şimdi Ara

SKT Bitmiş (Nedeni SS'de)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayrıca fakerda bitmiş bugün çok kötü oynadı duke zaten çöp bu takıma nasıl aldılar anlamadım

Edit: This makes sense :D

SKT Bitmiş (Nedeni SS'de)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 5 Mayıs 2016; 20:13:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eto bitmiş
  • Lost çok bozdu.
  • Yanliz hami mandirali uzaktan ne gomuyordu be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında Skt ni bu duruma şaşırmamak lazım . LCK de normal sezon 12 w 6 l ile 3 . sırada bitirdiler. Finalde 16 w 2 lose ile Rox ile karşılaştılar . Rox gerçekten saçmaladı ve Skt bunu iyi değerlendirdi sonunda şampiyon oldu. Kore'den gelen takımın her zaman avantajlı olduğu konuşulsa da mağlubiyet almaya alışkın bir Skt var diyebiliriz.Ama adamların bir özelliği var finalleri oynamayı çok iyi biliyorlar eğer bir şekilde finale çıkarlarsa yine en büyük favorilerden biri olurlar. Skt'nin bence en büyük kaybı Marin oldu. Marin top laneyi domine ediyordu Duke her ne kadar iyi top laner olsada Marin çok daha iyisiydi. Ayrıca Wolf un bir fark yarattığını düşünmüyorum. Faker eskisi gibi değil ve Blank her ne kadar bir şeyler yapmaya çalışsa da yetersiz kalıyor.

Msi başlığı altında yazdıklarımı buraya da taşıyalım
  • grup aşamasına takılmayın skt gruptan dötüyle çıkar sonrada koredeki gibi yener. bu oyunlarda bariz basit hatalar yaptılar
  • speedymaster S kullanıcısına yanıt
    Bence faker'ın performansının düşmesinin sebebi herkesin en iyi olarak görmesi olabilir. Bir süre sonra kendisinden daha iyi birisinin geleceği kaygısında olabilir. Benimde böyle anlar yaşadığm olmuştu.
  • Finalde tokatlarlar yine
  • Hort bitmemis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Skt rol yapiyo bu riotun polotikasi diyinca bana gulduler

• yalan SKT Bit değil Pireymiş
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    baba noktayı koymuş

• nokta koymak bizim işimiz dostum
  • Adamlar fake atıyor bazı maçlarda bilerek kötü oynuyorlar maksat tadı çıksın durmadan kazandıktan sonra ne olacak onların da heyecanlanmaya hakkı var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.